Necháte manžela samého pozerať futbal?

14. júl 2024

Ahojte, co robite ked o deviatej vecer manzel zahlasi ze si chce pozriet futbal a mate male dieta ktore date spat? Mame dvojizbovy byt takze ostava bud sediet s nim a skoro dve hodiny cumiet na blbost alebo byt v izbe v tichu a tme v dietatom a pozerat nieco na mobile ntb. Som v 9m. Po celom dni kedy som sa nezastavila som si konecne chcela sadnut s manzelom a pozriet nieco spolocne.
Co robite v takej situacii vy?

pribinak
14. júl 2024

Som tu na koni 🤣

petamich
14. júl 2024

citam si knihu na citacke alebo lezim na gauci, dam si sluchadla a pozeram film na laptope alebo browsujem po Modrom Koniku, bezne sa u nas deje, ze nechceme pozerat to iste (on romanticky film alebo ja nejaky spionsky, sport muz nesleduje) a ten druhy si zabavu najde, pokojne aj do vane idem na dve hodiny a citam si tam

okm221
14. júl 2024

Sedím pri nom a pozerám do mobilu svoje veci 🙂

janai1
14. júl 2024

Som akurát u rodičov a oni pozerajú futbal, ja sedím na gauči, mam slúchadlá a počúvam si svoje.
Zas to nie je hádam taky problém nájsť si program aj sama

alickapusinka
14. júl 2024

ja som v inej izbe a on pozerá futbal neruším ho načo.

deti95060810
14. júl 2024

my sme v posteli... spolu s mm

autor
14. júl 2024

Jasne ze to nie je problem a prezijem to, len je v izbe milion stupnov a manzel ma v obyvacke klimu. Tak rozmyslam ze nech ide on do spalne sledovat na sluchadlach a ja si uzijem toez velmi rada obyvacku v samote 😁😁🤪

januska12323
14. júl 2024

Sed pri ňom a rob si svoje.

andreakotesova
14. júl 2024

Mame pusteny Netflix a manžel ("aktívny futbalista") sem-tam mrkne na tablet.

beata_k
14. júl 2024

To nemozes sediet pri nom a robit si svoje?

autor
14. júl 2024

Boze, len keby to nebolo stale nieco. Raz finale ligy majstrov, inokedy hokej ci bedminton alebo sipky, teraz euro24.
Este dobre ze nesleduje aj majstrovstva v sachu.

milanemila
14. júl 2024

To nemas nic ine na praci okrem telky? 🤷🏼‍♀️ neviem navarila by som si na zajtra obed (nech nemusim v tom teple cez den), citala si knihu, spravila manikuru/pedikuru, dala si vanu a umyla vlasy, zacvicila si, no hocico alebo teda na tvojom mieste pozerala nehnutelnosti.sk, lebo v 2 izbaku s 2 detmi by ma drblo 🙈

erika237
14. júl 2024

Futbal by som si pozrela s nim, hlavne aktualne finale, inak si citam najcastejsie.

autor
14. júl 2024

@milanemila od rana som spravila tolko veci, kolko niekto za tyzden. Prisaham ze uz mam dost. Este mi aj nohy napuchli takze varit urcite nejdem. Cvicit v 9m po deviatej vecer. No haha. Pre mna je momentalne aj chodza olympijskou disciplinou 🫣.
Byt riesime, veru ledva sa pomestime. No nic zeny tak asi dam po tisic rokoch sancu knihe.

svetlonos
14. júl 2024

@milanemila
presne som tiez chcela napísať, hladala by som väčší byt
Do nedávna sme mali 3 izba ale jedna izba bola pracovná, teda sme používali obývačku aj ako jedáleň a detskú izbu 2vdospely a 2 male deti. Hrôza des a nervy v kybli. Teraz po prestahovani do podstatne väčšieho je to paráda. Tiez nás už išiel trafiť slak.

luccija
14. júl 2024

Choď spať spravíš najlepšie🙂buď v obývačke pri klíme a čítaj si časopis, mobil...alebo ho teda pošli môj muž niekedy pozerá na mobile, keď chcem byť v obývačke

siska53
14. júl 2024

Ja by som sa tesila, ze mam cas pre seba 😅. Ale moj take nepozerava, ani nikam von nechodi, takze mam smolu.

svetlonos
14. júl 2024

A mate aspom kuchynu zvlast, žeby si sedela tam a pilustila si ventilátor? Ja som v 9 mesiaci posledné týždne presedlal na gauci pri nom. Presun max na wc a jest. Bol to horor v júni. Drzimbpalce s bytom 🙂 a pekný porod prajem.

autor
14. júl 2024

@svetlonos praveze mame jednu velku dlhu spojenu miestnost, spojena obyvacka s kuchynou. Nevadi, dam si sluchadla lebo ja to komentovanie a hluk fanusikov normalne nemozem. Dakujem ti velmi pekne, si zlata🤗. Pekny vecer vsetkym

hrabovo
14. júl 2024

Zajtra už euro nebude, dnes to das. Ja som si to dobrovoľne zapla sama doma, tie emócie stoja za to, ale to musíš mať rada futbal a keď nie, tak aspoň pokukaj pekných chlapcov 🙂

stellarstar
14. júl 2024

Sedim vlastne ležím vedľa neho, pozerám s ním fussbal a čumím do mk a hrám hru ale o chvíľu idem spať keďže zajtra vstávam do práce. Ale bežne nemám s tým problém

tilly
14. júl 2024

Ešte nie sme doma, ale pôjdem so psom von, potom do bazéna a zaver si pozriem s ním. Na tvojom mieste by som si zobrala knihu a čítala vedľa neho

mclissa
14. júl 2024

Ja sa divam sama. Chlap je v robote.

vilma7
14. júl 2024

Idem pozrieť finále. Ja mám rada futbal, ešte viac ako manžel.

1mina
14. júl 2024

Neriešime vôbec keď druhý má nejaký taký svoj program, buď si čítam, sluchátka / seriál, alebo muž si naopak púšti futbal na sluchatkach na Pc, alebo si pozerám na mobile svoje hocičo....v podstate mi je to jedno po pravde 😂 zvykneme pozerať spolu seriál alebo telku len sobotu večer, niekedy piatok, cez týždeň väčšinou kým uspime deti už ani nie.

renab
14. júl 2024

A za chvilu olympiada ...
Ja zavaram v kuchyni 🙂

sevrin
14. júl 2024

Pýtať sa, či nechať muža pozerať futbal počas finále majstrovstiev Európy, najmä keď hrajú Španielsko a Anglicko, je dosť nebezpečná otázka.

dadka1997
14. júl 2024

A co tak to rešpektovať? Aj moj akurat pozera na futbal

milanemila
14. júl 2024

@sevrin mojho muza to napriklad vobec nezaujima 🤷🏼‍♀️

betulinka1
14. júl 2024

No uz som si zacvicila, kukla nejake videa a idem do vane. Presne to iste ako dni pred tym. Ale ja mam doma troch, muza a dve deti. Vsetci kukaju. Potom si pustim telku v spálni. Ved dnes uz futbal konci.