Nechápem chlapov

5. feb 2023

O čo im ide Načo píše ex že či sa mám dobre a som s priateľom a či som šťastná?aj on má vzťah cca rok nemal by sa venovať jej? Rozišli sme sa dávno sme sem tam v kontakte.

sissy27
5. feb 2023

Lebo zisťuje, či by si mohol vrznúť, keď tá jeho nemá chuť. Alebo aspoň fajku v aute… vieš, nech nemusí za to platiť profesionálke alebo pracne zháňať na zoznamkách.
Nemáš za čo.

modrykonik33
5. feb 2023

Skús sa ho na to spýtať, že prečo ti píše

bajka16
5. feb 2023

@sissy27 tak zas nemusíme preháňať. Nie všetci chlapi sú ako také nadržané primáty.
Možno on nie je šťastný. Keby bol nepísal by ti vôbec. Nereaguj hlavne ak si šťastná ty. Tvojmu priateľovi nevadí že si vypisuješ s ex?

autor
5. feb 2023

@bajka16 ja mu neodpisujem a keď tak sem tam aj to že ok,atď len aby bolo

katkazocele
5. feb 2023

@sissy27 na 99% máš pravdu, že skúma situáciu, či by bola ochotná sa stretnúť s ním

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tenerifka
5. feb 2023

@bajka16 nerob si iluzie, 99% chlapov su ako take nadrzane primaty, bohuzial

bajka16
5. feb 2023

@tenerifka tak to si nemala veľa šťastia v živote keď si iba takých stretla

bajka16
5. feb 2023

A načo mu píšeš aby bolo? Zablokuj ho a máš pokoj venuj sa priateľovi určite to viac ocení.

zorkahorka
5. feb 2023

@sissy27 boze, som sa z chuti zasmiala 🤣🤣🤣
Autorka: mne tiez skor pride, ze nie je stastny, inak by nepisal. Takze inymi slovami vlastne plati to, co pise sissy27 😄

tykat
5. feb 2023

Mate spolu deti? Ak nie tak ignoruj alebo zablokuj. Naco by mal nejaky chlap z davnej minulosti vediet ako sa teraz mas?

tenerifka
5. feb 2023

@bajka16 moje stastie v zivote nie je priamoumerne poctu kur…nikov v spolocnosti

katkazocele
5. feb 2023

@tenerifka Je ich 9/10 u žien tak 7/10

tenerifka
5. feb 2023

@katkazocele Katka, ak je to 9/10 chlapov, tak to bude aj 9/10 zien.....ci existuje este nejake ine pohlavie, co doplñuje statistiku? Ku...ia sa rovnako obe pohlavia, len chlapi zvelicuju, a zeny zatlkaju.....

katkazocele
5. feb 2023

@tenerifka Kedže sme tu samé ženy, tak som nám chcela trošku prilepšiť 😅 žena vie utajiť každý čin, s tým súhlasím 👏

miadi
5. feb 2023

Niektori Chlapi si myslia ze je jednoduchsie rozduchat staru iskru ako vykresat novu. Preto ti pise. Ale to neznamena ze nepise aj inym, Proste lovec lovi sice mà doma kravu nemusi zhanat mlieko ( bez urazky k jeho frajerke to len metafora) ale mà chut aj na ine maso. Bud rada ze si sa snim rozisla ze to nerobi teraz tebe a bloknut ho vies rychlejsie ako zalozil temu na MK.

mamicka58
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petedea
8. feb 2023

@zorkahorka A co ked je to naopak?
Co ked prave ona tu sonduje, ci si s nou chce naozaj vrznut, alebo sa jej to len zda?
Mozno by si s nim ona rada vrzla.
Alebo by jej robilo dobre vedomie, ze by si s nou chcel vrznut on.
Akoze nic v zlom baby, ale niekedy viete byt horsie, ako chlapi a tvarite sa, ako neviniatka.
Tak, ci onak, pokial nemam uplne uzavrety predosly vztah, do noveho neleziem.
A ked ho mam uzavrety, nemam jej uz co povedat, ani napisat, ani odpisat a uz vobec nie vynasat to do modreho konika a ako male decko, tu klast blbe otazky.

zorkahorka
8. feb 2023

@petedea ano, aj tak to moze byt 😉

bennn
8. feb 2023

9 z 10 žien si udržujú kontakty s ex a ešte im aj vypisujú, pretože "ho majú rady ako človeka" ... 😂 😂 😂

A nie, nepovažujem to za normálne, pekné, dobré, správne, atď.

Považujem to za citové vydieranie, nežiadúce, nevhodné, s úmyslom ublížiť.