Nechápavý priateľ

16. feb 2023

Ako vysvetliť priateľovi s ktorým som krátko, že o svojej práci nemôžem hovoriť? Podpísala som mlčanlivosť a jednoducho to nemôže nikto vedeť. On je stále zvedavý a mňa už nebaví opakovať sa dookola. Ďakujem

kikus1997
16. feb 2023

Mlčanlivosť podpisuje skoro každí .. dokonca aj poisťovací… lekári majú lekárske tajomstvo a pochybujem , že sa doma nerozprávajú o práci s partnermi … moc to neprežívaj…nežijeme v amerických filmoch 😂😂

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
16. feb 2023

Mňa by z čistej zvedavosti zaujímalo kt povolanie je také tajné.

kikus1997
16. feb 2023

@sense to ti nemôže predsa povedať 🤣🤣

melanta
16. feb 2023

Podpísala si mlčanlivosť, že nikto nemôže vedieť, akú pozíciu a pre koho vykonávaš? To asi nie. Zrejme si podpísala mlčanlivosť, ktorá sa viaže ku konkrétnym témam. O nich hovoriť nemôžeš. Ale inak o práci rozprávať môžeš, čiže o témach, ktoré nepatria pod mlčanlivosť hovoriť môžeš. Napríklad o kolegoch, či stíhaš, či ťa niekto vytočil pobavil a podobne.

solange7
16. feb 2023

To podpisuje kazdy druhy.

sense
16. feb 2023

@kikus1997 preto ma to zaujma nie co konkretne len oblast😂

janka_266
16. feb 2023

@sense škoda, že sa to nedozvieme, tiez som zvedavá 😃

medyna
16. feb 2023

nežijeme v amerických filmoch, je to pravda, ale tak život hocičo prinesie .... ja som sa už s takým niečím raz stretla - nemohol povedať, kde robí, ja som naliehala, naliehala, naliehala, až vykecal a museli sme sa rozísť. A už som mala kľud. Áno, bolo to to, či si myslíte.... tiež viac nepoviem, už som sa poučila.

modrykonik33
16. feb 2023

@medyna 😮

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
medyna
16. feb 2023

@jabadabadu 😀, ci ta to by ma nenapadlo, Bože baby, tak čo asi ....

kikus1997
16. feb 2023

@jabadabadu tak ak by to bol niaky ten gigolo nebolo by to preto že nemôže povedať ale preto že nechce povedať …takého by som hnala sama 🤣

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
medyna
16. feb 2023

@jabadabadu sú aj iné zložky, jak gigolovia, no také, jak Bond

medyna
16. feb 2023

@jabadabadu ale to som bola mladá a sprostá, už je to viac jak 20 rokov

sim_simonka
16. feb 2023

@medyna mna tiež napadol gigolo alebo nejaký striptér 😀 alebo potom už len ozaj ten 007 😀

miadi
16. feb 2023

Robis sa zaujimava 😎ak nie si spion tak mozes povedat pre aku organizaciu robis Ved mu len nemas hovorit konkretne co tam robis.

h2
16. feb 2023

Tvoj priateľ je zvedavý, lebo tým tajnostkárstvom si z toho urobila objekt jeho záujmu. Ak nalieha a nedá pokoj, tak by som si asi začala myslieť, že je to na teba nasadený špión, ktorý má za úlohu ťa zviesť a dostať z teba tie prísne tajné informácie.
Ja nemám tajnú prácu, ani môj muž. A tým pádom sa o tom nerozprávame. Nezaujíma nás to.

miadi
16. feb 2023

A Keby si bola spion tak mas fake job ktory by si hnet povedala ze robis 😂

toskanka
16. feb 2023

Napíš, akú máš prácu a povieme ti, či preháňaš. Takto ťažko hodnotiť. Na druhej strane nechápem tvojho priateľa. Mne keď partnerova práca nezasahuje do súkromia, nezaujíma ma, čo v práci robí.

jaskolka
16. feb 2023

To si súkromný detektív alebo azda špión?
Ale vážne, veď mu nehovor nijaké podrobnosti, len všeobecne, čo vlastne robíš.

kris_tin257
16. feb 2023

Keď som začala chodiť s mužom a pýtal sa na prácu povedala som že je to trochu rozporuplna práca mám podpísanú mlčanlivosť a môžem mu povedať iba to a to, akceptoval nepýtal sa ďalej. Ten tvoj by nemusel byť taký zvedavý nemá 15 rokov mohol by to akceptovať 🤷

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belbel
16. feb 2023

@kris_tin257 presne tak, odpoveď 👍
autorka uznáva pravidlá a je to tak v poriadku a myslím, že on sa jej pýta na konkrétnosti, nie, že nevie jej povolanie... ale na mk by som to neriešila otázkou ani diskusiou, čo tým chce zistiť, riadila by som sa podľa seba samozrejme, nie podľa diskusie

autor
16. feb 2023

@kris_tin257 áno ja som mu povedala pre koho pracujem, ale na čom konkrétne pracujem nemôžem. A to mu nedá pokoj 🤦‍♀️

autor
16. feb 2023

Ženy pobavili ste ma 😄 tajný špión zaujímavé 🙂 aby som bola konkrétnejšia, nemôžem prezrádzať na čom pracujem a to ho zaujíma až tak veľmi 🤦‍♀️

belbel
16. feb 2023

ako vyššie píšem, presne som si myslela, že sa zaujíma o konkrétnu prac. náplň, nuž, musí sa stopnúť, ale bude ho to dráždiť stále

dadka_bb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz