Nebývam so svokrovcami a cítim intrigy

16. máj 2022

Ale zato cítim ich intrigy a nenávisť až ku mne. Neviem ja keď sa naladim že som v pohode u nich mám pocit že musia rypnut domňa. A koľkokrát šuškali aby som to počula?o čo im išlo ..žiarlia namna ,že mám ich syna ..? Inak neberu má že niečo viem robiť ..niesom z dediny ako oni pracovitá..aj to som už dostala najavo aj rečami.. hnusia sa mi .
Občas sa mi to stane že nem pokoj aj keď tam nechodím ,čo vysielajú energiu alebo ma stále riešia?

solange7
16. máj 2022

Ty asi stale riesis ich. Pises ze s nimi nebyvas, tak sa na nich vykasli a zi si svoj zivot.

lucyluska
16. máj 2022

Ahoj,
Mne veľmi pomáha "nedomyslat si"
Fakt, premňa je to ako kebyže som Ameriku objavila.
Keď sa pristihnem pri teorizovani, dám si stopku.
Som aj veriaca, preto sa snažím v dobrom myslieť.

roja01
17. máj 2022

Ano, najhorsie je, ked si niekto domysla a posudzuje. Nepochopim, ako si niekto moze tak komplikovat zivot. Nechava si diktovat, nad cim sa ma trapit a koho odsudzovat. "Najlepsie je, ked je veriaci"

autor
17. máj 2022

@solange7 áno len niekedy majú potrebu domňa rypnut. Vedia že mi to vadí tak to robia.

solange7
17. máj 2022

Vobec to neries, nedavaj im na to prilezitost a ignoruj ak rypnu. Ked neuvidia reakciu, tak ich to prestane bavit.

eko22
17. máj 2022

Asi to netreba riešiť, pokiaľ majú takú potreby, ty ich nezmeníš, tak čo už. Takí sú ľudia.