Nebola som na potrat a všade si ma zablokoval

30. jún 2023

Ten pocit keď chlap ktorý vás posielal na potrat zistil, že som tam nebola a všade si ma zablokoval 🤣🤣🙏🏻 pre boha to vážne existujú takýto chudáci...no koment

janai1
30. jún 2023

Gratulujem. Tomuto sa vraví, že odpadky sa vyniesli samé

beeesy
30. jún 2023

@janai1 pobavilo veľmi ale je to pravda 😅☺️

autor
30. jún 2023

@janai1 Veľká pravda no🙂

blankaj
30. jún 2023

Nuž ty si si ho vybrala za otca svojho dieťaťa.

sejjby
30. jún 2023

Ano, u mňa podobná situácia a o pár rokov začal zdieľať fotky môjho malého ako ho moc miluje ale v realite ho má hlboko v paži😆

viestta
30. jún 2023

Nuz od platenia alimentov mu zablokovanie nepomoze...

autor
30. jún 2023

@viestta Som na tom finančne dosť dobré, neplánujem ho zapísať ani do RL 🙂

autor
30. jún 2023

@sejjby Čo je veľa to je málo 😃 niektorí chlapi sú veľkí chudáci darmo

dskjhfdlkdjhl
30. jún 2023

Len skoda, ze si to zistila tak pozde. Je lepsie mat dieta s normalnym chlapom😉

toskanka
30. jún 2023

@autorka Berieš to s nadhľadom, ale aj tak je to smutná téma.

elzu
30. jún 2023

Je to smutne…
Dite by melo mit oba rodice a je skoda, kdyz se to nepodari. Mne se to samotne nepodarilo.
A tak ti preji vsechno dobre, maminky, ktere musi suplovat i tatinky, a jsou na vsechno samy, maji muj neskutecny obdiv.
A on ten zivot neni uplna svine- neco vezme, ale jine zase da. Jedny dvere zavre, druhe otevre ☺️

vesimelonimarsista
30. jún 2023

Veru, neuvadzaj ho na rodny list ako otca, zivot budes mat ovela jednoduchsi 🙂

judit47
30. jún 2023

Chces sa pochvalit alebo mu mame nalozit a teba ospevovat aka si uzasna ze budes single matka a hned das dietatu do zivota ,,super priklad,,.
Tak teda super je to debil!

kvetinka1918
30. jún 2023

Úplný chudák a zababelec😃 hlavne nech si ty a malé v poriadku 😉 ani nad tým nepremýšľaj a kašli naňho 😃ukázal sa v plnej paráde

lalala94
30. jún 2023

@judit47 ono hlavne to dieťa bude mať aj gény toho chudáka, na to autorka asi zabudla. 😀 Ale tak koho si vybrala, toho má.

otazka1
30. jún 2023

@judit47 aj toto je spôsob ako sa vyrovnať s tým,čo život prináša,bohužiaľ nie každý má dokonalú rodinu.vždy to tak bolo,je a aj bude..prečo takyto komentár?aky základ mu dala so života?ja vidím,že to sebestačná žena,ktorá dá život dieťaťu a možno lepší,než s debilom.kompletná rodina nie je predpokladom šťastného života.

autor
30. jún 2023

@otazka1 Ďakujem za tento komentár, povzbudil 🙂

judit47
30. jún 2023

@otazka1 nehovorim ze nebude mat stastny zivot ani to ze 2ja niesu rodina…

Hovorim o tom: vies spala som s tvojim otcom ktory ta nechcel a posielal ma na potrat a potom si ma zablokoval-o tomto hovoril!ze si vybrala na tehotenstvo(ci chcene alebo nechcene) debila a este sa citi ako vitaz…

bloger
30. jún 2023

@judit47 Ale ona skutočne zvíťazila. Rozhodla sa pre život. Zatiaľ čo on zbabelo utiekol a odmietol život. Ona ho s láskou prijala. Ja jej tlieskam. Zaslúži si obdiv a úctu. Nie hlúpu kritiku.

otazka1
30. jún 2023

@judit47 ukaz mi zenu,ktorá by to takto podala svojmu dieťaťu..z autorkinho príspevku doslova cítiť žiadosť o povzbudenie,nie chválenkárstvo.že si vybrala debila?kolke ženy si vybrali muza,ktorý po rokoch opustí manželku kvôli milenke,stane sa alkoholikom alebo sa javí ako ukážkový a nakoniec chrochni na gauci,kým žena kmitá okolo deti a domácnosti a prace..prepac,si mimo..ta žena,ktorá odmietne ísť na potrat lebo debilko nakazal,dieta vynosi,výchova a zabezpečí JE víťaz 🙂 želám ti pekný večer,nemusíš reagovať uz,nechce sa mi odpovedať 🙂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona20201309
30. jún 2023

Nedarovala by som mu ani cent! To je jedno ze nie si na neho odkazana. Nech platí.

sejjby
30. jún 2023

@autorka Sú, ale neskôr som mala šťastie že som spoznala jedného chlapa, ktorý moje dieťa berie ako svoje a miluje ho, takže nestracaj nádej nie každý je taký chuj🙈

jaond19
30. jún 2023

No len aby nezacal po case robit problemy a narokovat si na nieco.... ty si dieta vypiples odmalicka a zrazu sa po par rokoch objaví a bude sa domahat prav....

martinka13
30. jún 2023

Bud šťastná a teš sa na svoje bábätko

autor
30. jún 2023

@sheila121 Druhým tu píšeš, že nevedia aká bola situácia a ty to akože vieš? Každú jednu diskusiu okomentuješ negatívne...výhra by bola čo podľa teba ísť na potrat? Škoda reči už tu nepíš, pekný večer 😉

autor
30. jún 2023

@jj298 Ja som v prvom rade nikde nenapísala, že som frajerka a áno presne tak je to pre mňa chudák, lebo toto spravia chudáci nikto iný, takže toľko odomňa..

autor
30. jún 2023

@otazka1 Vidno, že sa tu na MK nájdu aj normálni ľudia ktorí vedia podporiť, ďakujem🙂

pralinka25
30. jún 2023

ja by som ho do RL teda dala. minimalne kvoli vyzivnemu. to ze ty si na tom dobre je super ale tie peniaze dietatu patria. okrem ineho keby sa nieco stalo moze mat sirotske ...
a co ked mu to za 10 rokov pride, vyziada si testy DNA a zrazu bude chciet byt otcom. dieta pride o 10 rokov vyzivneho. ved ich nemusis pouzit. otvorila by som mu ucet a peniaze mu tam sporila. taketo hrdinstva neuznavam. pri sexe bol. ak nechcel mal sa chranit viac.