Ne/kamarátka

3. jan 2023

Ahojte. Som mama, rozvedená mama a mám 2 krásne zdravé deti. Ako som sa presťahovala, našla som si kamarátku. Chvíľku som mala pocit, že si rozumieme, vždy mi prišla smutná a že niečo tají. Prišlo mi jej ľúto, tak nejak som to z nej vytiahla. Ma muža chorého, doslova.. on berie silné lieky, má psychické problémy.. a dosť im to narušilo vzťah, jednoducho neľúbi ho a on ju tiež nie. Žijú spolu len kôli dieťaťu. Tak mi jej bolo ľúto, len ako som začala s nou tráviť viac času tak som si uvedomila, že nie je ona v poriadku. Ona svojmu dieťaťu dovolí všetko.. keď sme u nej jej dieťa si kľudne vybehne dole von, a ona jej to dovolí, aj keď jej povie ze nesmie jednoducho dieťa vyhrá, ono chce ísť tam, tak ide tam kde povie, ono vyhrá, hodí sa jej o zem len preto, že chce lízatko, tak sa vráti a kúpi mu ho, pri jedle neobsedí, naháňa ho kade tade, jednoducho robí si čo chce .. všetko mu dovolí.. a to doslova, aj hračky za neho uprace pretoze jemu sa nechce a povie nejdem upratať tak to robí ona, a teda moje deti si po sebe upracú.
Ja zas všetko nedovolím, jednoducho viem si určiť hranice, moje deti sú to deti , no vedia slušne sa chovať.. jej dieťa si zaplace že chce von bicykel ci kolobežku a síce je - 3° dovolí to... jej dieťa v 38 horúčkach čo mala zihlavku z teploty behá po vonku, len preto ze jej doma neobsedi ... potom povie ze jej dieťa nakazili moje deti .. a to je vždy tak.. jej dieťa spadlo, môj malý prišiel pofukal mu ruku, dal mu pusinku a ona ho išla dezinfikovať aby neochorelo... to mi prišlo už úplne na hlavu..

Ohovára iné mamičky, aké sú zlé na deti, že im všetko zakazujú, že dieťa má mať všetko povolené lebo sa inak týrajú.. Ohovára aj svoju ešte jednu kamarátku čo má, aká je zla matka pri tom keď sú spolu hrkutaju ako hrdlicky.. takže verím ze Ohovára aj mňa...
Neviem ci je ona v poriadku, ja deti vychovávam sama, nesmú si všetko dovoliť, nesmú si ani sami od seba dovoliť vyjsť von z bytu, ked jedia nebehaju kade tade .. ona musí zamykanie inak jej vždy ujde... nevie povedať dosť.. co bude robiť keď bude v puberte ? Povie mamka dajmi peniaze a drz hubu?
Ani jej mužovi sa nepáči ako sa chová.. príde vám také chovanie v poriadku? Teraz je strašne posadnutá jedným slobodným oteckom, fotky má posťahovane v mobile doslova ho stolkuje ..
Niekedy ma jej správanie až desí... mňa tiež už ponizila syna sa pýta ci ho bijem, a podobné somariny a môj malý mi to sam povedal ze je to zlá striga .. robí naschváli, keď sme vonku.. vždy jej decko ochorie od tých mojich hlavná vec ze ona si behá s chorým dieťaťom po vonku pri 38 teplote so zihlavku zapálenými očami... a ochorie vždy od mojich ... no vždy je to naopak.. ešte chodia aj spolu do triedy.. je to toxicka nešťastná osoba podľa mňa ktorá robí druhým peklo, Ohovára ponižuje.. ale vraví o sebe že je najlepšia matka, žena .. no hnusi sa mi...

ckocka
3. jan 2023

Z akého dovodu udržuješ také priatelstvo?

mimi2018
3. jan 2023

Nerozumiem prečo ju vonku len nepozdravis a nejdeš ďalej po svojej ceste.

syslik81
3. jan 2023

zlate pravidlo medzi mamickami-neser sa do vychovy druhych ludi .. kazda mame svoj system svoj styl a robime najlepsie ako vieme.. ak sa ti nepaci aka je -nebude ako ona-neohovaraj tu na fore-proste obmedz stretavanie sa s nou .. zivot vie byt tak krasny keby sme si ho samy nekomplikovali ze ano

zmrzlinka2021
3. jan 2023

Netreba riesit inych, treba respektovat aj rozhodnutia,s ktorymi nie sme stotoznene.

Osobne sa mi nepaci, ze ju takymto sposobom ociernujes. Ak mas s nou problem, zrus kamaratstvo, ale nie sa spravat takto pokrytecky

autor
3. jan 2023

@ckocka my sme na svojom a vždy sa za nami dotrepe .. keď mi vola jej nedvíham, keď mi píše tak jej nepíšem a keď tak tak si niečo vždy vymyslím.. už aj do vedľajšej dediny na ihrisko ideme aj tam za nami príde a tiež párkrát sa čudujem odkiaľ to vie

autor
3. jan 2023

@ckocka tu kde bývam ja býva aj ten slobodný otecko ktorým je posadnutá.. ja už sa jej neviem zbaviť.. a tak rada by som jej povedala dosť.. len mam strach aby jej decko neublizovalo v skole mojmu

autor
3. jan 2023

Jej muž nebýva vôbec doma, on ide do krčmy a príde až večer on je hráč takžeon doma je minimum casu .. takže jej asi každá spoločnosť vyhovuje.. už sa stala aj taka situácia, že mu bolo zle, ona ho odmietla odviesť do nemocnicie prišla za nami von začala o tom vypravat chudák mama ho musela zaviesť a hneď išiel pod nôž ..

ckocka
3. jan 2023

Tak musíš trpieť.

cacianka
3. jan 2023

Veď jej povedz čo sa ti nepáči - ale len čo robí voči tebe a tvojim deťom, do toho jej sa nestaraj.
Aj to, že sa nechceš stretávať s nimi, vieš ako všetkých ohovára, ako sa nevhodne správa, a že to nemienia tolerovať. To že by jej decko ubližovalo tvojmu v škole - upozorní učiteľku a poriadok si musia urobiť v škole

miadi
3. jan 2023

Takze vlasrne nie je to tvoja kamoska ale stalker a Ty sa bojis ze jej dieta ublizi tvojmu v skole ked jej povies ze uz sa snou nechces stretavat? To mi pride trochu prehnane. Jej dieta Snad nie je ziadny gangster ze by potom ublizoval tvojmu. Ak su kamarati teraz tak rovnako sa budu chovat k sebe v skole a od toho su tam aj ucitelky aby dali pozor aby sa tam neublizovalo, jednoducho jej povedz co tu narovinu co si o nej myslis a budes mat od nej na veky pokoj .

katkati
3. jan 2023

Takže ona nemôže povedať názor, že sa jej nepáči ako ty prísne vychovávaš detí, ale ty ju môžeš kritizovať za jej benevolentnú výchovu a jedinú dobrú vetu si o nej nenapísala?

autor
3. jan 2023

@katkati ja nevychovavam prísne deti, len im nedovolím aby mi skákali po hlave... a tiež ju neohovaram pred druhými a nikoho nestalkujem

lavinis
3. jan 2023

a otázka?

kayyaa
3. jan 2023

A ty preco kritizujes jej vychovu ? Preco si myslis, ze mas na to pravo ? Nie si nahodou ta striga ty, ked si dovolujes tu ociernovat "kamaratku" len preto, ze ma ine vychovne metody ?
Ved mozte mat kazda iny nazor, ale zaroven sa mozte vzajomne respektovat.
Alebo ty si ta "spravna", a ona je ta zla, lebo robi veci inak ako ty ?
No veru, radost ta mat za "kamaratku" 🙈🙈

teleskop
4. jan 2023

HM VRANA K VRANE SADA

lunademonica
5. jan 2023

Ved ju vychovaj. Ohovara niekoho tak ju stopni: "prosim ta neohovaraj za chrbtom svoje kamaratky", odpovedaj iba "hm", alebo vobec. Ja by som sa na nej zabavila 🙂 alebo jej povedz " prosim ta chod od nas prec, nechcem aby sa tvoje dieta zase nakazilo od mojich, ahoj".

bekova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz