Názor na priateľové slová

24. nov 2020

Dievčatá ako by ste reagovali na slova od priateľa, ktorý Vám vykričí, že keby v tom čase čo bol s bývalou a ju poslal do pice, a keby som bola na jej strane ja, tak by aj mna vtedy poslal do pice. Ju vtedy nechal, lebo sa jej nechcelo robiť a bola lenivá, zanedbávala sa a je pravda, že ja sa veľmi vrtam v jeho minulosti.

adusa1987
24. nov 2020

A preco riesis minulost? Vypovedalis te si co bolo a teraz hruba ciara a hladim do buducnosti...mi o sebe vieme vsetko ale co bolo bolo neriesim...zijeme pre seba a pre nas zivot nie pre minuly zivot

zuzubb007
24. nov 2020

presne riešením minulosti si to len pokašleš tomu veru, čo bolo bolo aj tak sa to nezmení, treba si užívať život a myslieť a plánovať dopredu, ktorý chlap by chcel počúvať vypočúvanie z minulosti taktiež by sa to asi ani tebe nepáčilo keby chlap s tým otravuje, jediné čo tým dokážeš je pokaziť si vzťah

thoughtfulweirdo
24. nov 2020

Moc nerozumiem, co pises, ale tak je logicke, ze ked mu vadila jedna leniva, vadila by mu aj druha leniva. Ci preco mas pocit, ze s tebou v rovnakej situacii by sa nemal?

deti95060810
24. nov 2020

napísala si to dosť "nezrozumiteľne"...
Ak niekto rozpráva so mnou týmto slovníkom asi aj on patrí tam, kde posiela ostatných...😉

bodka70
24. nov 2020

tak mne by vadilo hlavne to vulgárne vyjadrovanie tvojho priateľa, ale to som ja, zjavne to podaktorým nevadí.

majkeel
24. nov 2020

@bodka70 Ked sa niekto vytrvalo, ale velmi vytrvalo nastojcivo a neprijemne neustale vrta v minulosti, do ktorej ho nic nie je, neda pokoj, kym vsetko nevytiahne a potom detaily vykrikuje v hadkach, tak vela normalnych muzov zacne nadavat...
Autorka si koleduje o rozchod ...

bodka70
24. nov 2020

@majkeel , to, čo vie niekoho vytočiť a ako veľmi je jedna vec, používanie vulgárnych slov druhá. Netvrdím, že som v živote nepoužila vulgárne slovo, nehrám sa na paničku. Ale vyhýbam sa tomu, aby som ich používala v akejkoľvek konverzácii s ľuďmi. Predstav si, žeby ťa vytočil šéf alebo niekto na úrade. Pošleš ho kvôli tomu do p...e? Asi nie. Teda ak nepatríš k ľuďom 4. cenovej, ktorým je to jedno a bežne sa takto vyjadrujú. Takže ak sa človek vie ovládať pred šéfom, prečo nie aj pred blízkou osobou? Lebo môže?

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninapat
25. nov 2020

Tak toto vyjadrovanie by som asi neprekusla. Ale prestan ty hlavne riesit minulost, co ti to dava? Myslim, ze ti to viacej vezme jak da!

derdia
25. nov 2020

No ja by som tiež darmozraca nezivila...ani keby co! A jak by šiel prvý tak aj druhy.... A to len znamená, že keby ty si teraz z myslíš, že prestaneš robiť a začneš sa tváriť ako nemôžem tak tam pôjdeš aj ty. Alebo proste keby si to ty tedy bola poslal by aj teba.... Ľahké.

nihane
25. nov 2020

Horsie by bolo, keby povedal, ze jeho ex bola p...a a aj ty si. A onedlho ti to aj povie, ak sa budes dlhodobo vrtat v minulosti. Chlapi nemaju trpezlivost rozoberat ako my zeny. A ked je aj odvalenec, cakaj vulgarizmy. Je to aj vychovou a tym, v akej spolocnoti sa pohybuje

mnamko
25. nov 2020

Raz som zazila,ked sme boli zo znamymi v restike a kamos pozdravil jednu babu,jeho frajerka hned otazka:co si snou mal? Jeho odpoved:piču som jej lizal,no a bolo po vypocuvani a vŕtaní v minulosti

kassandra25
27. nov 2020

No ten slovnik a inteligencia nebudu jeho silna stranka. Potom aj kvalita vztahu nebude prilis silna. Skus sa menej zaujimat o byvale alebo len s mierou. Mozno si to odmerkuj tym, ako sa on sam zaujima o tvojho byvaleho. A hlavne si sleduj, ci si ta tento dotycny vazi. To by ma asi trapilo najviac.

micusa2222
19. júl 2022

fúúúha..inteliegentný priateľ na prvé počutie, keď ťa posiela do p..e