Návšteva u kamarátov

28. feb 2023

Ako to máte vy čakáte kým vás kamaráti pozvú alebo sa pozývame sami .. štýlom ze v sobotu prídeme na kávu.mozme?. tiez pozývate vy alebo vam zavolajú ze sa zastavia ci môžu prísť...? Ak pozyvate tak vám to vrátia ze vás pozývajú potom tiež alebo už nič.ved už sme sa videli.

lvulik
28. feb 2023

Nie, k nikomu by som sa sama nepozvala domov, ale to je moja povaha. Pozvala by som buď na neutrálne územie (kaviareň, reštaurácia, a pod) alebo ku mne domov. Nevediem si štatistiku, či keď niekoho zavolám von, či mi to následne vráti :D Nerobím to s tým zámerom.

danyelia
28. feb 2023

Ahoj, určite by som sa sama nepozvala (nevotrela 😁) k nikomu, radšej by som sa stretla v meste ,,na káve,,. Tiež nemám rada, ak sa niekto pozve sám, (najlepšie neohlásene...) A je to tak na striedačku, raz pozve jeden, raz druhý. Ale popravde, veľmi nemusím to kávičkovanie, hlavne kvôli času...

zojazoja
28. feb 2023

My mame roznych perfektnych kamošov, že hocikedy im zavoláme , ze chceme ísť k nim a dohodneme sa ci môžme alebo nie. Takisto aj oni môžu k nám prísť hocikedy keď zavolajú alebo napíšu a niekedy aj nezavolaju alebo nenapisu. Ak vyhovuje deň a čas obom stranám, pozývame sa všetci sami😆

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskamicha
28. feb 2023

@zojazoja takisto

babulkomale
28. feb 2023

Neznasam samopozyvanie, neviem co to je za napad. Mozno ten clovek vobec nechce k sebe pozyvat ludi.
Pozyvam koho uznam za vhodne a takisto idem az ked ma niekto pozve a dohodneme sa.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavomira236
28. feb 2023

Ked som bola mala hocikedy k nam zasli mamine kamosky alebo ona k nim aj ja s nou a dopredu sa nedohadovalo...take normalne to bolo

vilma7
28. feb 2023

Keď si napíšeme že sme sa dlho nevideli, tak sa snažíme dohodnúť kde, čo a ako...kto a ako kedy môže. A nie, nepozyvam sa k nikomu a ani mne by sa nepáčilo, keby sa.ku mne niekto pozýva sám.

evica17
28. feb 2023

Ja nie som typ čo sa sám pozýva, ale.mam kamošku čo sa vždy izbe že chce prísť pozrieť, a vôbec mi to nevadí, pre mňa je lepšie keď on príde k nám ako ja s deťmi k nej alebo niekde von, lebo ona môže také časy keď muž je v práci. Ale ona sa u nás aj sama obsluzila,prispôsobila sa režimu deti,že nečakala že budem piť nej sedieť.
A vracanie návštev, ak som u niekoho na návšteve,tak ho pozveme nech nabudúce príde k nám,ale neočakávam to. Väčšinou to ľudia tak neriešia, berú to skôr,že však sme sa stretli, je jedno kde. Ale zas muž je taký že napr boli sme u jeho sestry a sesternice a teraz čaká kedy nám to vrátia a prídu na oplátku k nam,že teraz tam on už nechce ísť až kým oni sem neprídu. Ale veru už dlho čaká

ljzozv
1. mar 2023

Je asi aj dôležité akí kamaráti.
K niekomu sa nedokážem samopozvat
Ale aj najlepšej kamoške len zavolám, že vtedy a vtedy mám čas, či môžem prísť. Pre ňu je lepšie, keď prídem ku nej, ako by sa ona mala trepať kade tade. Ale cítim sa u nej ako doma. Takže je to také iné...

p.j.jacky
1. mar 2023

Mám pár dobrých kamosiek a keď mám chuť pokecať kávu tak sa ozvem či má čas buď u mna alebo u nej . A zase naopak ozve sa ona či pridem alebo ona ku mne .

dkl
1. mar 2023

Ja keď sa chcem s niekým vidieť, tak ho buď pozvem k nám alebo niekam von (do reštaurácie, na prechádzku atď). Ak druhá strana navrhne, že by im to viac vyhovovalo u nich, tak nás vlastne tým pozývajú ku nim. Sama sa nikam nepozývam, podľa mňa je to maximálne drzé a sama neznášam, keď sa niekto sám pozýva k nám...

1mina
1. mar 2023

nepozyvame sa sami, skor tak ze si piseme /volame s kamoskou ze mohli by sme sa vidiet, a uz sa upresni ci k jednemu alebo druhemu. Alebo vyslovene zavolame rovno k nam alebo oni k nim