Návšteva u kamarátky

25. máj 2022

Ahojte baby ,idem si po radu , alebo nestranný názor...mám kamarátku ,s ktorou sme si boli/sme veľmi blízke ...
Mám 3deti a dom ,prácu a veľa zvierat a samozrejme domácnosť
...dávam vás len do obrazu ..
Kamarátke sa skoro pred rokom narodilo dieťa , a odvtedy keď sa pýtam kedy ju budeme môcť prísť pozrieť vkuse majú niečo iné, takto sa to vlečie ten rok, ešte sme malu jej ani nevideli ..ako tiež mám deti ale keď ich chcel niekto prísť pozrieť ,tak v živote som nikomu nepovedala že ma zlé obdobie , nechoďte , a to som mala malu extrémne náročnu, a prišli sem kedy chceli ...alebo že má toho veľa...
Ja chodím do práce, máme zvieratá ,a čas si nájdem ...
Ja neviem ,nemali sme problém medzi sebou ale už sa cítim nepríjemné ,pretože sme malú chceli ísť pozrieť za ten rok nespočetne veľa krát a stále sa nedá ,stále niečo ...tak neviem , cítim sa zle , akoby nás ani nechcela...už ani neviem či sa jej mám pýtať kedy môžeme prísť..keď bola korona chápala som ale oni sem chodili k nám aj korona a nebojí sa jej to viem ...čo by ste robili? Vnucovať sa jej stále nechcem ,už sa cítim blbo...a viem že k nej kamarátky chodia za malou ...🤷

viestta
25. máj 2022

Zmieriť sa s tým, že nepatrís medzi vyvolenych a nevnucovat sa.

zelenakobyla123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. máj 2022

Ako malú mám hlasnú , či sa toho bojí že jej mala by bola zosokovana z toho a nechce aby niekto taký bol pri nej neviem...a pýtať prečo nás nechce mi príde také ,neviem no

lenuska9999
25. máj 2022

Véd sa jej narovinu opýtaj. Zbytočne tu budeme o tom polemizovat.. aspoň uvidíš na com si a podla toho sa zariadis

melanta
25. máj 2022

Tak ja napríklad vždy čakám, kým ma niekto zavolá. Nikdy som nikoho neatakovala, že kedy môžem prísť na návštevu. Jedine s bratom máme taký vzťah, že či my alebo oni, len si zavoláme, že za polhoďku prídeme. Inak všade inam čakám na pozvanie. Cítila by som sa trápne sáčkovať sa k niekomu. To tak všeobecne. A k tvojej situácii. No iné kamošky tam chodia, tebe sa vyhýba a vyhovára. Asi je teda načase uvedomiť si, že to kamoška nie je a zmieriť sa s tým.

autor
25. máj 2022

@melanta mne keď sa narodili deti , tak normálne mi volala že chce prísť pozrieť deti ...

kvetinka75
25. máj 2022

no čas asi má, keď píšeš, že k nej chodia kamarátky. Dôvod nejaký bude. zmier sa s tým, že asi ťa tam nechce a kašli na ňu. Keby si ju konfrontovala, pochybujem že to prizná a povie ti pravdu. Možno sa ozve neskôr a možno ani nie. možno nechce udržovať vzťah. Máš toho dosť, máš sa čomu venovať, tak ju vytesni z hlavy. Nevnucuj sa niekomu, kto nemá záujem 🌞

autor
25. máj 2022

@zelenakobyla123 nemá , vôbec , viem že ma kamarátky aj s Bratislavy a chodia za ňou noalne ,spolu chodia von a návštevu..podľa mňa nechce za dcéru moju že je taká hlasná a stále počúvam ako je jej mala Haklivá...ja neviem ja som to nikdy takto nebrala ...ak sa niekto opýtal či môže prísť , tak sme niečo súrne nemali tak nebol problem ...ako nebola som taká že ma zlé obdobie nechoďte alebo stále niečo iné majú

autor
25. máj 2022

@lenuska9999 to je to že mi je sprosté sa narovinu opýtať prečo nechce...zato sa pytam ako by ste brali vy.keby viete že určite sa nič nestalo medzi vami

ckocka
25. máj 2022

Ale každý nie je ako ty - presne ako ty si iba ty jediná.

veronikaszabova
25. máj 2022

Tak asi je na case si uvedomit, ze ta vo svojom zivote nechce.

autor
25. máj 2022

@kvetinka75 ja viem , ono je to ťažké ozaj som ju mala veľmi rada...veľmi rada ...ale už mi je to sprosté ,sama sa citim sprosto keď jej píšem

januska12323
25. máj 2022

No keď nechce tak nechce, pýtala si sa- povedala nie.

autor
25. máj 2022

@kvetinka75 dôvodom je asi moja dcéra , lebo medzi nami žiadny problém nikdy nebol , my sme v živote ani nezhody medzi sebou nemali

uriva
25. máj 2022

Tak jej napíš, že by si rada bábo videla a nech si ona povie, že kedy. Alebo vonku na prechádzke sa dohodnúť. Urobila si dosť, "hoď" to na ňu a uvidíš. Už sa nevnucuj, nevieš, aké má problémy/dôvody, ja by som sa tiež narovinu asi nedokázala spýtať. Proste nech si povie ona termín a tým to pre teba hasne. Keď bude chcieť, napíše ti a zavolá ťa, keď nie, tak nie, termín nebude a už to nerieš. Mrzieť ťa to môže, ale ži si svoje a nechaj žiť po jej, asi takto.

diewcatqoo
25. máj 2022

Nikdy by som sa k nikomu x krat nepozyvala, ze chcem vidiet jeho dieta. Ak by ma raz odmietla, cakala by som, az ma potom sama pozve. A ak by ma nepozvala, nevnucovala by som sa v ziadnom pripade.
Ocividne pre nu nie si az tak blizka osoba, ako si to myslis, ked si k sebe pozyva ine kamosky. Napisem ti to z jej pohladu. Tiez som mala syna, ktory bol extra narocny a ak by som mala nejaku znamu, s ktorou som si kedysi bola velmi blizka, ale teraz sa uz stretavame len sporadicky a ktora ma k tomu dieta, co je velmi hlucne, neobsedi a pod, tak by som asi ani moc nestala o navstevu. A neustale dopytovanie, kedy moze prist na navstevu, by ma dost otravovali.

denisa0504
25. máj 2022

Dôvod ti môže byť ukradnutý. Keby ťa má tak veľmi rada, tak by vydržala aj keď máš hlasné dieťa. Toto je smiešny dôvod ale aj tak si ho asi nahováraš iba ty a pravda je možno úplne inde. Vypytovať sa jej stále kedy môžete prísť ti nevadí, ale opýtať sa na dôvod už hej? Ber to tak, že už asi aj tak kamošky viac nebudete, tak sa jej naposledy ozvy a nech ti povie úprimne aký má problém voči tebe alebo tvojej rodine..

vandicka7
25. máj 2022

Ked nechce si cas nenajde, keby chcela si to zariadi. Ja by som sa tym netrapila, ty si sa opytala a spatna vazba ziadna a uz proste by som sa viacej neprosila. Je to jej volba, viem ze ti to bude luto, aj mne by to bolo, ale co uz.

autor
25. máj 2022

@denisa0504 tak myslím že to je kvôli tomu lebo keď videla co moja malá robí. ,že aj zakričí tak bola ako bezdetná šokovaná...a teraz stále rozpráva aká je jej mala Haklivá...a tak , tak akoby mi to dávala najavo

autor
25. máj 2022

@vandicka7 no veď niekoľko krát som sa jej pýtala a že potom sa dohodneme ,ona nevie, majú veľa toho , a tak.mi to je ľúto

ivangeline
25. máj 2022

Tak dojdi len ty na navstevu? A urcite by som sa narovinu spytala...lebo inac ochladnu vztahy a ci toto chce?

diamond007
25. máj 2022

Tak dojdi za ňou bez deti sama, napíš jej že či môžeš dôjsť kuknúť malú keď sú deti v škôlke/škole.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
25. máj 2022

Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody. Ja by som teda určite nevydržala rok sa vnucovať. Jasne ti dáva najavo, že o tvoju návštevu nemá záujem, bodka.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. máj 2022

@elizabet173 hej áno pravdu máš ,len mi to je ľúto a po tom roku ešte viac , už jej nebudem písať ...ako ona nikdy negatívne sa nevyjadrila ale vždy niečo bolo , zuby, haklivost, hento máme na robote ,toto mame na robote a už cítiš proste že sa jej to nehodí ..

mandzula
25. máj 2022

Cítiš asi aj to, že proste nemá záujem, tak ju nekontaktuj, niektorí ľudia nám proste zo života odchádzajú, je to prirodzené. 🙂

thereisabear
25. máj 2022

Tiež by som sa toľko nepozývala, nechala by som ti na ňu. A jej dieťa si videla napr. na fotke? Ešte mi napadlo, či je dieťa zdravé alebo nemá nejaký problém a preto to stále odkladá...

autor
25. máj 2022

@mandzula áno áno pravdu máš len sa s tým zmieriť...bola u nás pri všetkých mojich deťoch, keď som otehotnela prvej som jej dávala vedieť , tešila sa so mnou, deti chodila pozerat, na svadbách sme si boli...ľúto mi to je

autor
25. máj 2022

@thereisabear videla posiela nám fotky , videá len keď sa pýtam že kedy môžme prist , tak ona nevie , toto majú tamto majú , tak neviem ...už sa to rok taha