Našli ste si lásku cez internet?

17. nov 2021

Nasli ste si muža cez internet? Ze ste si od prvej chvíle písania rozumeli vo všetkom a po stretnutí ste uz tvorili par?

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bbebe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona1998
17. nov 2021

Ano napisal mi na moje zle zadané narodeniny na “snapchate” začali sme si písať , napísala som mu , že dúfam , že si spomenie aj na moje naozajstne narodeniny ktoré budem mat za pár mesiacov , no za tých pár mesiacov sme moje narodeniny oslavovali spolu 🙏🏼❤️Najlepsi chlap pod slnkom 🍀💍

michaela789
18. nov 2021

@cocolino234 to je krásne 🥰

sapetka
18. nov 2021

@cocolino234 nepisala si vcera ze mas 19?

weeronik
18. nov 2021

Áno, cez pokec... Deň po Valentinovi Sme si pisali prvýkrát, na ďalší deň sa stretli. Mesiac sa stretávali len tak v meste a prechádzali sa a kecali... Dali sa dokopy a je tomu už 11 rokov a za pár dní sa nám narodil druhé bábo. 🙂

bolarazjedna
18. nov 2021

Nie ja, ale moja sestra nasla manžela na čete, ona mala 17, ja 15, rodičia neboli doma, tak sme cezo Ali do polnoci, samozrejme sestra ma ako mladšiu nechcela moc pustiť k počítaču, ale tak spolu sme sa zabávali. Kým sestra bola v sprche klikla som na jeden Nick, začali sme si písať, po 5 minútach prišla sestra a pokračovala s nim už iba ona. Po mesiaci sa stretli naživo a začali spolu chodiť. Naši spočiatku neboli nadšení, lebo sestra mala 17, on 30, už rozvedeny, ale veľmi si sadli, obaja takí čudáci, už sú spolu 16 rokov, z toho 11 rokov manželia, majú 10rocneho a 2 mesačného syna ☺️

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sapetka
18. nov 2021

@cocolino234 v 14 na akciu pit na celu noc. Ine cislo 😁ok . Ja ti nejak neverim tych 19ale to je samozrejme jedno.

oli18
18. nov 2021

@sapetka tazko uverit, ze ma len 19, lebo ma nazory, ako vyzreta zena. Ona v tom mladom veku nou ozaj je.

oli18
18. nov 2021

Moja dcera si nasla lasku cez internet. Su spolu uz 20 rokov.

petrad15
18. nov 2021

čo sa týka témy, tak áno dá sa to. my sme sa tak dali dokopy s manželom a funguje nám to už vyše 15 rokov

galganka
18. nov 2021

Áno. Ale fakt, že tvoríme pár nám oznámili ostatní... 🙈

sandrika1986
18. nov 2021

Našla som, ale cez teletext na Markíze...máme spolu dve deti.

nedockavka372
18. nov 2021

Áno, cez pokec sme sa spoznali na jar, v lete sme sa stretli vonku v partii a už to bolo jasné 😅, ja 14 a on 17, sme spolu 11r., 2r. Manželia a rok a pol rodičia 🥰 a milujem ho viac ako včera a menej ako zajtra ❤ presne tak ako si hovoríme každý deň a predbehujeme sa kto koho viac ľúbi 🙂

sapetka
18. nov 2021

@oli18 ved ano aj dieta uz ma co som sa docitala.. zije bujaro.. neverim ze ma 19🙈urcite

tosomja
18. nov 2021

Áno.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sapetka
18. nov 2021

@cocolino234 ja ta na moju uroven nestaviam to v ziadnom pripade na to ty si este prilis mlada?.. nejdem vyvolavat vasne to nemam v umysle.. len tvoje prispevky si niekedy odporuju ale mne to je suma fuk kto ti chodi a ake pribehy si tu vytvara. Nech sa dari!

oli18
18. nov 2021

@cocolino234 ja som ani nevedela, koľko máš rokov, nebyť toho, že som sa to vyššie dozvedela. Určite sama vieš, že ti skoro stále dám lajk, lebo máš ozaj dobré komentáre. O to viac to oceňujem, že si taká mladá a máš reálne názory, hodné skúsenej ženy. Nie si naivná 19tka. Takých, ako ty, je tu málo.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denda007
18. nov 2021

Dvakrát...prvý vzťah 5 rokov. Druhý vzťah 9 rokov z toho 5 budú v manželstve 🙂

vroni
18. nov 2021

Áno, dopriali sme si raz s kamoškou viac prosseca než bolo zdravé a prihlásili sme sa na zoznamku. S následkami žijeme už 18 rokov (každá so svojim nasledkom, nedelime sa o jedného muža).

zuzki1
18. nov 2021

Ja som si na nete pred cca 20 rokmi písala s chalanom ktorý mal záujem o moju spolužiačku a chcel aby som ich dala dokopy . Z toho nakoniec nič nebolo ale zoznámil ma s jeho kamarátom a dnes mám za muza kamaráta toho jeho kamaráta 🤣

sapetka
18. nov 2021

@cocolino234 tu ide len o to ze neposobis doveryhodne v tvojich komentaroch… neviem sice co tym sledujes ale v jednom pises ze mas rocneho syna v inom pises ze nemas deti a mas len 18 a studujes sš. Tu pises ze mas priatela 5r inde ze si sama … potom ze dostavas len 70€ sirotsky inde ze mate nasetrene strasne vela… ale ok ved jasne ja verim ze tu na konovi to vela zien da lajk lebo si top spisovatelka👍Len si treba ujednotit pribeh aby daval zmysel.

zuzki1
18. nov 2021

A teda bratranec (27) si pred rokom našiel takto priateľku cez badoo, on mal nočnú aj ona nudili sa písali si a na další deň išli von a odvtedy spolu chodia a už aj bývajú

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sapetka
18. nov 2021

@cocolino234 och aj ja si dnes zavidim sama sebe ten volny cas. Konecne!. Padla si mi do oka co uz.. uprimne mne je jedno kto si nie si alebo cim sa chces prezentovat. Vela stastia v zivote!

tara42
18. nov 2021

Ano. Sme spolu 9 rokov a jedna dieta. 🙂