Našla som si iného

zabka246
5. okt 2016

Ahojte dievcata. Urobila som si novy nick aby ma nespoznali. Potrebujem sa vyrozpravat. S manzelom sme manzelia 5rokov. Ja mam 30 on 40, mame 2 male dcerky 4,3, po porode malej dcerky sa vsetko zmenilo. Vzdy som bola iniciatorom vsetkych neznosti a intimnosti. Velakrat sa,stalo ze ma odmietol. No uz viac ako 2 roky sa citim doma ako len matka,spolubyvajuca, sluzka,upratovacka. Deti neokupal ani raz, kavu mi neurobil ani raz. Sam od seba mi uz dlho nepovedal ze ma lubi. Objal ma ani nepamatam. Sex sme mali naposledy pred rokom. Uz som rezignovala. Ale vzdy som ho lubila.ved este ho mam rada ale nevladzem uz. A stalo sa stretla som chlapca najprv sme si len pisali. Ale vcera sme maly nadherny sex. Dlho som sa necitila tak atraktivna, sexi. Lebo manzel mi to nikdy nehovoril. Neviem ako dalej. Je mi luto deti. Vrat im ocka. Dakujem za precitanie

zabka246
autor
5. okt 2016

Je toho viac ale to by bolo na celu stranu☹

linda0307
5. okt 2016

Podľa toho co píšeš sa ti ani nečudujem... Ale podľa môjho názoru je prvorade urobit poriadok v manželstve až potom riešiť další vzťah ci už je o tom alebo o inom. Nie nadarmo sa hovorí ze nedá sa sedieť na dvoch stoličkách. Rieš manželstvo tak ako by si ho riešila aj keby si nepodviedla, aby toto "bláznenie" nemalo za následok tvoje rozhodnutie aby si si bola istá tým ďalším krokom

katarinapekna
5. okt 2016

Chlapec sa vytriasol a ty sa cítiš atraktívna😀😀 ako málo stačí zúfalej dame a chytremu curakovi😀

zabka246
autor
5. okt 2016

@linda0307 snazila som sa ale uz nevladzem ked sa ho opytam ci ma este lubi tak povie ze ano. Ale ja to z jeho strany necitim. Tolerujem to jeho spravanie. Snazila som sa byt dobra manzelka aj matka....a stym chlapcom som to neplanovala ale stalo sa citim ze k nemu zacinam nieco citit. Ale moje deti mi nedaju spat ich mi je luto. Lebo oni maju dobre zazemie. Lebo sa nehadame len zijeme vedla seba

svetluska82
5. okt 2016

no pockaj este par stretiek a budes postupne vidiet aj chyby na panovi dokonalom. POstupne zistiš že je nezodpovedny, kontaktuje tak len ked chce sex, casom sa zacne vykrucat ak b udes chciet nieco viac od neho

zabka246
autor
5. okt 2016

@katarinapekna mohla si sa zdrzat tohto komentara. Nevies ake to je medzi nami .

sasa1983
5. okt 2016

Ja to vidim takto. Manzela poznas, poslednu dobu je coraz viac ludi asexualnych. Nevravim, ze nemoze mat milenku. Pokial je to ale inak ok a navyse toho druheho ani poriadne nepoznas, normalne si nechaj manzela aj milenca. Je to akceptovatelne. Ziadne ukvapene rozhodnutia nerob, doma mas zazemie, nie uchvatne, ale zase stabilizovane,dobry sex mozes mat aj pomimo. Z casu na cas sa vyzit, date si vinko, spravis si pohodu a domov prides uvolnena. Za mna rozhodne lepsie nez dake hadky, rozchody a ..

petulda333
5. okt 2016

@zabka246 katarinu si nevsimaj,ona vie vsetko vsade bola...a taketo ustipacne komenty su jej hobby..len je otazne kto v skutocnosti je zufaly?!aj ked odpoved viem. Ja sa ti nedivim ale najprv urobit poriadky doma a hlavne sa eychlo nezalub aby ta potom neodkopol a ostanes sama

zabka246
autor
5. okt 2016

@svetluska82 mozno mas pravdu. Neviem co bude dalej. Co sa z toho vykluje. Aj ked podla toho co sme si pisali a parkrat na kave sa mi nezdalo zeby mu slo len o jedno

linda0307
5. okt 2016

@zabka246 tak to ukončí s mužom a podaj žiadosť o rozvod, ale s chladnou hlavou lebo teraz mas veľa eufórii z nového vzťahu. Preto ti píšem konaj tak ako by si konala pred poznaním nového chlapa. Nerob to kvôli nemu ale kvôli sebe

zabka246
autor
5. okt 2016

@petulda333 ved preto si nechavam na vsetko cas len som sa potrebovala vyrozpravat lebo sa nemam komu vyrozpravat

marinka70
5. okt 2016

@zabka246 vies uplne ta chapem...aj to ze prisiel niekto kto ti dal pocit toho po com si tuzila...pocula si to co si potrebovala pocut...len aj ten druhy bude mat chyby po case...ved aj tvoj manzel bol na zaciatku iny...teda na zaciatku je vsetko krasne...po case sa vsak ukaze ten clovek realne...rozhodnutie je uz na tebe...aj ked si myslim ze prist o manzela a rodinu ti za to nestoji...sama pises ze manzela nas este rada...tak sa s nim skus porozpravat aj ked viem ze s chlapmi sa veci tazko riesia...drzim palce

zabka246
autor
5. okt 2016

@sasa1983 milenku urcite nema. Lebo bud je v praci alebo doma.

zabka246
autor
5. okt 2016

Dievcata dakujem ze ma nesudite zato .

kiwi3
5. okt 2016

ak ste boli len parkrat na kave, tak mozno je este ovela horsi ako tvoj sucasny. netreba mat ruzove okuliare zase. ak ti ide o dlhodobejsi vztah, tak chyby vyjdu najavo az po case. tiez sa priklanam k nazoru, ze to najprv treba riesit doma. mozno by som to hned uplne nezahadzovala s tym novym, ale fakt je, ze to moze byt z dazda pod odkvap. este je mozne, ze na zaklade tohto zazitku sa tvoj "stary" spamata, neviem, aku ma povahu, ale mozno by nebolo zle vylozit karty na stol.

papricka33
5. okt 2016

@zabka246 veľmi sa na toho "kamaráta" neviaž. Možno ti to teraz príde ako niečo iné, ale chlapi sú v zásade naozaj rovnakí. Očividne ťa to trápi a nie si celkom rozhodnutá opustiť manžela. Neviem, aký bol kedysi, ale ak je na čom stavať, porozpravaj sa s ním, spýtaj sa ho, ako to vidí, či mu to príde normálne celé... každý prechádzame rôznymi životnými etapami. Medzi tebou a manželom je dosť veľký rozdiel. On prichádza do veku, kedy uz začína prehodnocovať čo za ním ostáva, niektorí to neustoja, buď upadnu do depky, alebo na nich príde druhá puberta... Ide len o to, či to ešte chceš riešiť. 😒

nela1916
5. okt 2016

CHýba mi tu snaha o vzťah zabojovať, napr. pospomínať, aké to bolo kedysi, porozmýšľať, čo manželstvo pre teba znamená, etc. To naozaj sa dnes manželstvá a rodiny zahadzujú tak ľahko? Iba pre pocit atraktivity zahodiť niečo, čo sa už roky buduje? A manžel sa navyše ešte ani jasne nevyjadril, čo ten jeho nezáujem znamená. A keď ťa tamten okašle, čo potom urobíš? Na akom princípe svoje manželstvo zlepíš? Celé na mňa trochu plytké, prepáč.

jeennyv
5. okt 2016

@zabka246 kazdy vztah ma svoje uskalia a jasne, ak vam to po viacerych strankach vo vasom pripade, vzajomna blizkost, emocionalita, sex atd. nefunguju, tak hladas inde, ale ako sama pises mas dve deti a nemozes sa spoliehat na svoj zanedbany sexualny zivot a svoje pocity...to co si prezila nie je nic oproti tomu co ludi caka vo vztahu, uvazovat o nom ako je vam super s tym druhym mozes zacat, ked nebude len mat sex...lebo takto si to teraz odprezentovala, bude sa starat o teba aj o deti, ktore nebudu jeho atd..za mna mysli tym hore, nie dole, lebo podla mna robis unahlene zavery...pories veci s manzelom porozpravajte sa na roviny, ze uz tam nic nieje pripadne skuste poradnu a ukoncite to korektne a az potom hladaj inde...pri tom druhom hovoris o chlapcovi, cize nie muzovi a taky chlapec ta po par krasnych sexoch, moze poslat do kytek....

kiwi3
5. okt 2016

@nela1916 to je sice pravda, ale len ciastocne, lebo asi ani na druhej strane momentalne nie je snaha riesit vztah, takze by som hned takto nesudila. a ono, praveze, ked nepomaha rozhovor atd, tak to moze byt prave posledna sanca ako nieco zachranit. neda sa zit vo vecnej nespokojnosti a obete. myslim, ze keby o tom vedel, tak sa hned citi ohrozeny a mozno sa aj konecne vypne k nejakemu cinu.

zuzana212722
5. okt 2016

Namiesto riešenia problémov.. Si nájde iného.. Ach toto je doba.. Nechcela by som byť tvoj manžel

svetluska82
5. okt 2016

nam trvalo s muzom vyse dvoch rokoch pokial sme si opat nasli cestu k sebe. Ciastocne mozem dakovat mojim napadnikom otvorili mi oci. Ono po par kavach clovek si vsima aj ine veci a skusa reakcie druheho pohlavia. U mna nemali sancu, lebo aj ked sa to nezdalo na prvy pohlad islo im o jedno, a to kazdy mal svoju taktiku. Moj muz mi v tomto vysiel ako cestny clovek. Ci sme sa rozpravali o praci, financiach, studiu, zdrav. problemoch, rodine, manzeloch a manzelkach. Ti napadnici mali divne nazory. Dokonca aj kamoska, ktora je slobodna a mala napadnikov tiež mi to potvrdila, chlapom ide len o sex aj ked sa tvaria inak. Ak pride na rad prebrat zodpovednost a zacat nieco vazne riesit je problem

dory7
5. okt 2016

ok manžel a milenec chapem. ale pisala si že tvoj manžel nemal sex s tebou rok tak to určite nie je v poriadku. preco?

gora8
5. okt 2016

@zabka246 mna by zaujimalo, ako je mozne, ze ste s manzelom rok spolu nespali. Podla mna to bude dovod jeho nezaujmu a celkovej manzelskej krizy.

sardinka336
5. okt 2016

@zabka246 podla mna sa stalo len to čo by sa aj tak časom stalo 😀 😀 prišiel niekto kto naplnil tvoje emocionalne aj eroticke potreby ked to tvoj muz nerobil - nerobi.
Ja stale hovorim ze predsa nemoze chciet manzel alebo manzelka aby ten druhy bol verny a oni mu odopieraju neznost, sex...Takymto spravanim davaju dovod na tu neveru. Ak chce muz vernu manzelku tak jej musi poskytovat sex a naplnenie jej potrieb a to iste aj zeny čo tu knuraju ako nemaju sex lebo sa neda...a potom chcu verných mužov. Samozrejme nie je to omluvenka ale ja sa ani nedivím takým ludom ze proste po rokoch čakania a snazenia sa ze sa ich zákonitý partner zmení proste do ,,toho,, padnu.
Zakladatelke by som povedala len jedno - uvidi ako sa to časom vyštrbí, ak by to bol dajme tomu perspektívny vztah ,,se vším všudy,, tak treba hrat fer hru a rozviest sa. Ak by to mal byt len ulet tak treba ostat s mužom a hlavne si opakovat ono Plzákove ,,zatlkat, zatlkat, zatlkat,,

zabka246
autor
5. okt 2016

@nela1916 tu nejde zeby som nebojovala ale ten pocit lasky nehy mi chyba a snazila som sa. Ci uz navodenie romantickej romantiky. Ci vylety ale nic s nim to ani nepohlo.a napr. Som ho poslala s detmi von a on sa vratil po polhod. Ze on uz nevie co s nimi a tych situacii je viac. No tolerujem ho je starsi nechce sa mu. Radsej sedi doma pri pc alebo sa venuje rybickam v akvariu. Ale ja to nechcem hned vzdat ale uz neviem ako dalej. Aj ked s novym mi je prijemne

zabka246
autor
5. okt 2016

@dory7 tiez neviem lebo naozaj sa o seba staram.. Raz je unaveny. Raz ho boli chrbat

zabka246
autor
5. okt 2016

A od porodu druhej dcerky 3 r by som na jednej ruke spocitali kolkokrat sme mali sex a iniciatorom som bola vzdy ja. Jedine ma utvrdzuje to ze ma ma rad to ze po porode som skoncila na are a on plakal.

zabka246
autor
5. okt 2016

@zuzana212722 precitaj si moje komentare naozaj som sa snazila

dory7
5. okt 2016

myslis že je to v poriadku rok? bud ma milenku alebo si prestala byt pre nho atraktivna a robi si to ručne coje blbost tak dlho. Každy chlap ale každy chlap nevie byt bez toho musel by byt važne chori ale skutočne vážne. a ver mi tonie je ešte o veku.

zabka246
autor
5. okt 2016

@jeennyv s druhym sme mali sex len raz