Našla som obal od prezervatívu pri našej posteli

borka78
2. apr 2013

Ahojte,
pred pár dnami som sa vrátila domov po výkende v kupeloch. Všetko vyzeralo byť uplne v pohode...ALE, večer som našla pri posteli obal od prezervatívu...Uplne ma zmrazilo. Išla som za manželom s otázkou čo má toto znamenať. S kludom angličana mi povedal že celý víkend inú. Teraz fakt neviem čo si mám myslieť, naozaj tu mal inu a v pohode mi to povedal do očí, alebo si len robí srandu a ten obal tam je od posledneho aktu so mnou?
Netuším čo si mam myslieť. Prosím poradte

estrella5
2. apr 2013

prepáč, ale tú otázku myslíš vážne?
keď ty sama nevieš čo si máš myslieť ako to máme vedieť my?
je možné, že to povedal len zo srandy a skutočne je tam ten obal od posledného aktu s tebou alebo si spravil srandu na 1. apríla alebo má skutočne milenku a len to chcel takto odvážne zahovoriť............
ty musíš poznať svojho muža a odhadnúť či niečo hovorí vážne alebo zo srandy a či by bol niečoho takého ako je nevera vôbec schopný, či sa zmenil správaním atď...
a v neposlednom rade, porozprávaj sa o tom hlavne s ním... 🙂 debata s nami ti to nepomôže vyriešiť...

borka78
autor
2. apr 2013

s ním sa rozprávať nedá, povie mi že na tuto temu so mnou nediskutuje...a nepomožem si...
poslednou dobou sa nevieme nieko poriadne porozprávať 😒
obavam sa že by toho schopný bol, asi pol roka si piše s jednou 16 ročnou dievčinou...a nemám z nej vobec dobrý pocit, furt si píšu, bud cez facebook alebo si smskujú, neviem či by bol až tak drzý a doviedol si ju k nám domov

froschka
2. apr 2013

@borka78 hm a ty mas kolko rokov? To ako mozes spavat pod jednou strechou s chllapom ktory chatuje s takou mladou pipenkou.... Mne by ten obal od frcgumy uplne stacil na to aby som sa otocila na opatku a zabuchlamza nim dvere navzdy...
Ak by mu na tebe zalezalo pokusal by sa o vysvetlenie a nie ako teraz ze ta odbije ze sa na tuto temu s tebou bavit nebude... Prepac takto to vidim ja

estrella5
2. apr 2013

žiaľ to vidím podobne ako froschka... vo vašom vzťahu je očividne aj nejaký väčší problém - nedôveruješ mu, zlyháva komunikácia, má potrebu vypisovať si intenzívne s inou, nemá záujem diskutovať s tebou o niečom čo ťa trápi... myslíš, že tak sa správa milujúci muž? ... ☹ je na tebe ako sa zachováš, ale bohužiaľ tam kde nie je ochota komunikovať sa ťažko riešia problémy...

katka1981
2. apr 2013

V poslednom case sa tu pisu take veci, akoby clovek cital zly roman...

borka78
autor
2. apr 2013

ja mám 28, muž 33
ja neviem, stale sa presviedčam že je to uba kamaratka...aj on mi to hovori..
neverím tomu že by ma podviedol s takou mladou pipkou, ale ked ju vidím (bohužial sa občas stretneme) ide ma od zlosti roztrhnuť ked ju vidim..

katka1981
2. apr 2013

@borka78, kedy sa s nou zoznamil? Praveze take baby su sproste, tie ohuri hocijaky blbec (nic proti tvojmu manzelovi).

aristka
2. apr 2013

@borka78 a prečo ťa ide rozthnúť,buď ju chyť pod krk a ,,jemne "sa s ňou pozhováraj alebo navštív jej rodičov a manžela sa spýtaj či je pedofil alebo chudák,keď potrebuje komunikovať a dokazovať si mužnosť s deckom,pubertiačkou.

tajomna21
2. apr 2013

@borka78 sorry, ale neverim, ze je to len kamaratka ... ak si tak dlho a intenzivne pisu, musi tam byt nieco ine ... muz v jeho veku by si nemal o com pisat so 16rocnou zabou ....
a ten obal z gumy ... tak neviem, ale v suvislosti s tou zabou by ma asi tazko presvedcil, ze tam nebola ... a to, ze ti odpovedal ako odpovedal by ma v tom len utvrdilo

jatamido
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sissy27
2. apr 2013

@borka78 akože prepáč, 33 ročný chlap a 16ročná kamarátka? ja neviem, či sa mám smiať alebo plakať... ale akože o čom sa bavia??? o jej prospechu v škole? prosím ťa, daj si rande s jej spolužiakom, alebo choď von s partiou 16ročných, a potom nám napíš, ako dobre si sa bavila...
predpokladám, že tvoj muž pracuje, asi nezarába zle a takej šestnástke sa hodia nové rifle, kabelka, kredit na mobil, nie?
úprimne si prajem, aby som sa mýlila, ale tak ti poviem, že ak spolu náhodou ešte nespali, tak je to len otázka času a príležitosť sa už nájde...
a ten jeho postoj, že ešte z teba robí debila a nemá čo k tomu normálne povedať, hovorí za všetko...

asfodelka
2. apr 2013

@borka78 no v prvom rade by som asi soplavej poklopkala na hlavu nech si najde na pisanie seberovneho a Tvoj muz by sa tiez mohol zamysliet na co sa zenil ked si hlada dievcatka. ja Ti neviem ale vzdy ked si moj muz pisal s nejakou sopluhou tak som mu to zarazila. a bol pokoj. vyhodit z priatelov, vymazat cisla. prilezitost robi zlodeja...

lvka
2. apr 2013

@borka78 diskusiu som docitala pri tvojom druhom prispevku... Pise si s dievcinou ktora ma 16nast a s tebou o tom proste "nediskutuje" ??? Prepac ale hrdost kde ti odisla? By som sa pozrela ze si pise, a ze nediskutuje... Svinskym krokom by tahal z bytu a ti ani neprehanam teraz

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka434
2. apr 2013

@borka78 knizka 5 jazykov lasky skuste si to precitat obaja mozno to posunie vas vztah niekam k lepsiemu.

janinah
2. apr 2013

sorry,to čo za debilov si vešiate na krk?keď si si nie istá/čo tiež nejako nechápem,však ráno popratám všetko čo treba/tak to nerieš,ono sa to ukáže skôr či neskôr,ale akonáhle by som ja mala 100% dôkaz nevery,tak letí do kelu bez milosti...

rysisi
2. apr 2013

Už len to že si píše s nejakou inou ako to môžeš dovoliť??? čo si to za ženu že si nevieš doma spraviť poriadok aj stou soplaňou a aj s ním nemáš svoju hrdosť dievča??? kopla by som ich oboch do riti nech sa zobudia a ty sa zobuď tiež a nerob zo seba slepicu. Nič v zlom ale toto keby mi robil môj tak už som sním veru neni.

lizatko1009
2. apr 2013

dalsia vymyslena tema?

veppa
2. apr 2013

Myslim,ze manzelstvo je beh na dlhe trate a este je dost skoro na takuto krizu a s tym spojenu neochotu komunikovat o tom. Vidim to ako vazny problem. A ta "pipina" ... ja by som az taka tolerantna nebola. Co bude o 5 rokov? Bola by som ovela triezvejsia a veru dost radikalna. Nechcela by som mat po 40ke a vtedy dojst na to,ze som veci mala riesit inak ... Pochopenie mam pre kolegialne priatelstva na pracovisku, nejake profesne priatelstva, aj vekovo primeranejsie, ale toto ...
Osobne mam dost nizku toleranciu. Nedelila by som sa o manzelovu pozornost s nejakou pipinou,casom nemusi byt jedina ...
Drzim prsty ...

rysisi
2. apr 2013

@lvka Presne tak !!!

janka300
2. apr 2013

Jedna lepšia téma od druhej. Milé dámy, niektoré nepotrebujete žiadne rady, ale skôr pozbierať zvyšky vlastnej hrdosti. Čo je veľa, to je veľa, šokuje ma, čo všetko sú ľudia schopní znášať. 😒

katka1981
2. apr 2013

@tanapeta, daj este jeden 😀

katka1981
2. apr 2013

Denne 3 podobne nove temy a o par tyzdnov zacne kazda podozrievat manzela z nevery a z klamstva, lebo jej z tohto prepne. Zda sas to len mne, ze nejak casto pribudaju taketo temy? Uz ozaj radsej citam, ci mozem byt tehotna.

apolkaaa
2. apr 2013

až sa bojím to tu napísať 🙂 keď som mala 17násť, tak som mala 32roč. priateľa. Slobodný. Náš vzťah trval skoro 6 rokov . Napriek vekovému rozdielu sme si rozumeli, až do teraz... u nás to viazlo v komunikácii, čo bola aj príčina nášho rozchodu. Tiež so mnou nechcel prediskutovať isté témy a to ma vytáčalo. Proste povedal že nie,on sa so mnou o tom rozprávať nebude a mlčal 🤐 Taký vzťah už nikdy viac nechcem. Ja som si myslela,že sa to časom zmení,ale nezmenilo... no,neviem, skús mu povedať o svojich pocitoch,ako to vidíš ty,keď mu na tebe záleží,určite to s tebou ešte preberie 😉

janinah
2. apr 2013

@apolkaaa no ešteže bol slobodný 😉

stanislava2
2. apr 2013

@borka78 akože v 28 rokoch chodiš do kupelov ja že piše nejaká teta pred dochodkom a gumu použivate lebo už nechcete mat šieste dieta.Ty kokos toto si tu kto vymyšla také bájky?Takže detičky nemáte a nudite sa alebo ako si to mám vysvetlit?

sherynkamalinka
2. apr 2013

vymysleneeeeeeeee

haslerka27
2. apr 2013

ak pouzivate kondom tak to v pohode moze byt vase....uz by to chcelo normalny prispevok hodny diskusie...toto ma uz vrcholne nebavi

krasneleto
2. apr 2013

deturence este ze vam koncia prazdniny...

samara1609
2. apr 2013

a zo slovenciny mala dama asi 6tku.radsej by sa mala doucovat🙂))ani slohovo to nieje nic moc.