Naskytla sa mi príležitosť zažiť "zážitok" v Košiciach, ale mamka nebude mať čas

3. sep 2024

Bude v nedeľu o 10:00 čiže by som musela ísť skôr ráno. Ale mamka nebude mať čas a vravela mi že vlaky môžu meškať.... skúsim ju ešte presvedčiť. Kamarátka so mnou by šla ale bude po nočnej službe. Môžem ísť sama? Tak skoro už nebude príležitosť

janai1
3. sep 2024

Toto je čo zas za schizofrénický príspevok

michaelam2
3. sep 2024

Kolko mas rokov? To ci mozes ist sama musi rozhodnut mama a nie ludia na modrom koniku 😀

mamina7070
3. sep 2024

to neni ta co chcela ist na put ?

autor
3. sep 2024
patka06
3. sep 2024

Koľko máš rokov?
Skús to napísať ešte raz a zrozumiteľne

mamina7070
3. sep 2024

odkial si ?

solange7
3. sep 2024

@mamina7070 z psychiatrickeho ustavu zrejme.

autor
3. sep 2024

@michaelam2 mám 20 ona nemá problém ma samu pustiť ale boji sa že nebudú ísť späť vlaky v pravidelnom čase

michaelam2
3. sep 2024

Coze?? Mas 20 a nevies si pozriet kedy idu vlaky??

autor
3. sep 2024

@michaelam2 ja viem ako idú vlaky. Ale neviem predpovedať dopredu či nebude naspäť meškať niekoľko minút

michaelam2
3. sep 2024

A to je problem ze by meskal?

erikab82
3. sep 2024

Budeš prestupovať na iný spoj alebo aký je problém?

zltalienka
3. sep 2024

@mamina7070 je to napísané tým istým štýlom...ako tá čo išla na púť...

cimage
3. sep 2024

Chapete niekto o co ide? Kam mas ist, na aky zazitok? Co sa stane ked bude meskat vlak? Ak si takto mimo aj v realite ako je tento prispevok, tak by som ta nikam nepustila ako matka.

doriiis
3. sep 2024

Aby sa 20 ročný človek spoliehal na mamu a nebol schopný sám zvládnuť jednu akciu a cestu vlakom.
Kto do riti vychováva takýchto neschopných ľudí?

jaskolka
3. sep 2024

A ty máš nejakú vážnu diagnózu, alebo si nesvojpravna alebo nejake iné zdravotné obmedzenie, ze ta musí mama strážiť a nemôžeš ísť sama? Keď bude meškať vlak, tak aký by mal byť problém?

30katrusa40
3. sep 2024

Máš 20 tak prečo by ťa mama mala niekde púšťať. Si dospelá tak sa tak začni správať . Alebo ma tvoja mama dáku dôvod aby ťa musela stále strážiť ?

casavina
3. sep 2024

@zltalienka je tá téma ešte tu, či už je zmazaná?

pinkmamba
3. sep 2024

co sa deje 🤯

estellas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
casavina
3. sep 2024

@zltalienka ďakujem

crazy_cat_lady
3. sep 2024

A ked bude vlak meskat, tak co, nestihnes nejaky pripoj, ci v com je problem?

nikaeli
3. sep 2024

A odkiaľ by si šla? čo je to za akciu? musíš prísť presne na začiatok o 10ej?

matullienka
3. sep 2024

Pre pána máš 20 rokov, si dospelá a hádam aj svojpravna. Nepotrebuješ od nikoho povolenia. Veď ak nechceš cestovať na noc tak tak prespi. Si dospelá tak sa tak aj správaj

estellas
3. sep 2024

Kvôli čomu máš obavy ? Bojíš sa, že ti bude meškať spoj a prídeš neskoro na akciu ? Ak myslíš naspäť tak to nevadí ak bude meškať.
Neviem, ti veľmi poradiť nepoznám viac info.

viestta
3. sep 2024

Odkial cestujes?
Pytas sa ako dvanastrocna. Keby si isla s mamou, tak by vlaky nemeskali. Jezkovi oci, dospela zena a toto?

viestta
3. sep 2024

@doriiis mala som 14 a cestovala som sama z KE do BA... Kam tento svet speje?

patus_2
3. sep 2024

A čo by sa stalo ak by meškal vlak? 20-30 minút je bežné. Sadneš na stanici, dáš si bagetu a kolu a pokračuješ ďalej. Máš 20 rokov, nevrav mi, že si ešte necestovala vlakom.
Si tá istá osôbka, čo tu písala minule, však?
Pochod za život však? Minule si chcela ísť na púť, teraz na pochod. Máš výhodu, je to v krajskom meste, nieje to v noci...

gabriela2023
3. sep 2024

Preco by si nemohla ist sama? Máš diagnozu?