Narušenie budovania rodiny cudzou ženou

majkaj18
28. apr 2017

Ahojte maminky. Chcem vás poprosiť o radu. Máme 5 mesiacov do svadby pred 2 mesiacmi sme začali spolu bývať a zvykať si budovať spoločnú rodinu. Samozrejme ako každy človek chodí von s kamarátmi a jedného večera môj snúbenec spoznal ženu kt. je vysportovanej postavy koketa ako lust oproti mne je to sexbomba... Ja ešte len začínam cvičiť som taká rozliata no snažím sa. No snúbenec s ňou drží kontakt spočiatku mi to nevadilo ale keď mi občas povie čo si píšu som z toho mimo. Koketuju spolu majú sexuálne témy dvojzmysly atď no to mi dosť vadilo a vadí no a snúbenec to aj obmedzil čo sa týka týchto tém no teraz mu začala posielať nahé fotky. A už som zúfalá. Neviem co mam robiť on tvrdí že to bola jeho iniciatíva a že ho volá von a jemu to už lezie na nervy ale nevie akosi skončiť s ňou debatit dokonca jej napísal že som tehotná nech mu nepletie hlavu no ona stále. Je pravda ze on je koketa ale už mi povedal ze tie foto a témy sex mu vadia. Že písať o hoci čom inom ale hento nie a ona aj napriek tomu že vie ze čakáme babo pokračuje. Pýtam sa podľa vás mám zasiahnuť? Som tak nahnevaná že by som sa jej najradšej ozvala a povedala jej svoje čo si o nej myslím a že nech si báli a posiela foto iným nie môjmu. Viem ze aj on má chybu že s ňou komunikuje no neviem ako mu už povedať aby prestal.... Mám aj jednu foto a chcela som ju aj tým postrasit že ju spoločenský zhodim ale mam svoju hrdosť. Ľúbime sa všetko je OK len toto poraďte prosím vás ako čo urobiť aby mu prestala motat hlavu... Ďakujem

eeffka
28. apr 2017

@majkaj18 🙂 🙂 🙂 lubite sa a vsetko je OK?
OK co baba chcela to si baba vysnila. ano urcite mu vadia hole fotky a segin az priam trpi...

ako mu to povedat? no asi takto, bud skoci korespondencia alebo nech zavrie dvere zvonka. Howgh.

zooeynka
28. apr 2017

@majkaj18 toto musi vyriesit iba tvoj snubenec. Uplne s nou prerusit kontakt, na rozhovory a ine zalezitosti ma TEBA!!! Nie nejaku ludru co sa mu podstrkuje...Pokial to fesak neplanuje uplne raz a navzdy ukoncit tak je zle. Proste si musi medzi vami dvoma vybrat

mokoo
28. apr 2017

@majkaj18 prečítaj si este raz svoj prispevok a zamysli sa nad tym co by si poradila ty....to si nema co dovolit pisat si s inou zenou a okrem toho o sexualnej teme, ako stacilo by mi keby mi povedal,ze nevie prestat si pisat a vlastne nie mne by stacilo keby som prisla nato, ze si s nou pisal, to si si mala vyriesit uz hned ako si nato prisla, asi tazko ta lubi ked dokaze s druhou zenou koketovat.
Co by spravil kebu bol vonku s kamaratmi ma nedajboze vypité a stretne sa s nou....uz si asi kazdy domysli sam 😊

pribinak
28. apr 2017

Takto treba rázne ukončiť. Si neviem predstavit, ze mam 5 mes do svadby a on sa zapodievaš nejakou inou ženskou

Kurnik sopa, zena spamataj sa!!! Toto ten tvoj ukončí dnes a raz s navždy. Nech jej zavolá a ukončí to cele.

Ved ona o neho bojuje. Keby nejaka ženská mojmu muzovi poslala nahú fitku, to by bol taky cirkus sz by sa panelák otriasal
Chytro by dostal na vyber ja alebo ona.

Svadba sa da zrusit hocikedy.

moni244
28. apr 2017

Ty ides riesit zensku? A preco si neriesis snubenca? Ach jaj, nechapem zeny ako ty

liz_lemon
28. apr 2017

@moni244 lebo on je v tom nevinne, on za nic nemoze :D
najskor sa ani nepriznal, ze sa ma zenit, a tie fotky si vypytal sam, len sa cudujem, na co sa s tym priznal

mirkamirko0809
28. apr 2017

Posli ho kade lahsie a urcite si ho neber!Ved uz teraz ti dava jasne najavo,ze o teba nestoji,len ta ponizuje!Kasli na neho ved je tolko chlapov😉😀

lilyianka
28. apr 2017

@majkaj18 mas 5m do svadby,si tehotna a tvoj snubenec si vypisuje s nejakou fuchtlou ktora mu posiela este aj nahe fotky....moja zlata ked to rychle nevyriesis,aby to este nedopadlo hocijako!!

Ale toto nech riesi tvoj snubenec...ako je kompletny? Zda sa mu toto normalne? Podla mna je to riadny slaboch....keby bol taky,tak to ukonci hned na zaciatku a nenecha to zajst tak daleko! A sice mu akoze ona posiela fotky,ale ocividne az moc nie....toto keby spravil moj kopnem ho do riti keby si to vo velmi kratkej dobe neporiesil.. .

0silvia0
28. apr 2017

@majkaj18 ó dievča, ty si normálne dokonalá žena! Toľko tolerancie, ktorú poskytuješ svojmu priateľovi... hm... šťastný muž!

snehuuulienka
28. apr 2017

@majkaj18 podla mna ak to robi teraz,bude to vyhladavat stale....nieco mu zrejme chyba vo vasom vztahu,ak to hlada inde....len nerozumiem si tehotna,a este len zacinas cvicit,to mi nejde nejako dokopy......a inak co bude po porode,ked uz teraz dava prednost krajsim postavam....asi by som si nim nebola tak celkom ista.....ak by s nou chcel skoncit,tak s nou davno skonci,ale muzske ego ho nepusti,paci sa mu ak mu lichoti takato sexbomba,ze...??...

jonnie
28. apr 2017

Ako mu to povedat? Jasne...ako tu...ze ti to vadi. a basta! Nulova tolerancia komunikacie s nou. Musis si dupnut a riesit s nim. A nieze sa budes zhadzovat pred nou a kontaktovat ju.

ekobaba
28. apr 2017

Ahoj, absolútne súhlasím so všetkými predchádzajúcimi príspevkami. To, čo robí tvoj snúbenec vôbec nie je v poriadku a cítiť z toho do budúcnosti veľké problémy.

janaochi
28. apr 2017

@snehuuulienka nie je tehotná, čítaj poriadne.

liv1
28. apr 2017

Clovece, poviem ti to surovo a narovinu. S takymto clovekom by som si v ziadnom pripade nebudovala buducnost a uz v ziadnom pripade nerobila deti. Svadba nesvadba, spamataj sa, robis zo seba uplnu chuderu pokial mu toto tolerujes. On si za prve nemal vobec zacat pisat s nijakou zenskou vobec o ziadnych temach, nie je to kamaratka z minulosti!
ZENA ZOBUD SA!

pillipilli
28. apr 2017

A ty si ho ides stastna zobrat??? Ja osobne si myslim ,ze po case zasa zavesis sem ako nejaka svina ti zviedla manzela. Samozrejme ,on je v tom nevinne lebo je nesvojpravny...
halloooo vo vasom vztahu je problem,vlastne ho ma tvoj buduci manzel. Pre mna by to bola taka vystrazna bikacka ci naozaj si ho dam napisat na papier.
Ale ver tomu ,ze ak sa lubite a je vsetko ok ,tak toto by si sem nepisala.
Nevies ako mu povedat ,aby s nou nepisal ??? To myslis vazne??? Vies ako ,tak poviem ti. Zober najvacsiu panvicu aku mate a ujebadzgaj mu s nou po hlave .
Ale inak ve vsetko je v uplnom poriadku...

deti95060810
28. apr 2017

@janaochi tiež som čítala a píše že tehotná je. boh vie kde je pravda...

deti95060810
28. apr 2017

Keby nechcel tak jej viac nenapíše. ale asi chce - tak jej píše. len aby to zostalo pri tom písaní... Ja by som ešte o tej svadbe porozmýšľala...

wicka5
28. apr 2017

baby, ona nie je tehotná, to si len priatel vymyslel na odplasenie sexy dievciny. :D No zial ani tento trik mu, chudacikovi, nevysiel.
Ale teraz vazne - kde mas prosim ta svoju hrdost??? 5 Mesiacov pred svadbou a on flirtuje s inou zenskou? Nedufaj, ze svadbou sa on zmeni. Nezmeni. Bude len horsí.

deti95060810
28. apr 2017

@wicka5 ešte raz som si to prečítala. je to nejednoznačné. môže byť že si to on vymyslel, ale aj že je ozaj tehu...

wicka5
28. apr 2017

@deti95060810 asi mas pravdu, nie je to jednoznacne - tiez som si to este raz precitala 🙂 Tak ci tak, ten chlap je chuj, ktory si takto masiruje ego a na svoju buducu zienku zvysoka kasle uz teraz. Tak co bude po rokoch manzelstva ...

toskanka
28. apr 2017

chudacik, uz nevie, co ma robit, tak si musi vymyslat historky o tvojom tehotenstve, aby mu dala pokoj .... dievcina, otras sa. Takato situacia v realite neexistuje.

jana_eyre
28. apr 2017

Clovek si dovoli k druhemu len tolko, kolko mu je dovolene.. Len tolko mozem napisat k tomu, ze tvoj snubenec nevie nejaku zensku stopnut.. On je ten, co ma nieco urobit s tretou stranou.. Nevedela by som sa vydat za niekoho, kto sa vyhovara na zenu, ze to ona za vsetko moze a on chudacik sa tak snazi..

daduska3
28. apr 2017

@majkaj18
Z osobnej skúsenosti ti radím zasiahnuť, tvoj budúci je príliš slušný chlap, aby jej na rovinu povedal, že mu nadbieha a vadí mu to, no jednoducho sú takéto typy chlapov a niekedy na odpálkovanie takejto stíhačky potrebuje pomoc 😉.
Neboj, to zvládneš, takéto stíhačky ešte zažiješ a aspoň budeš natrénovaná 😉.

toskanka
28. apr 2017

@daduska3 prepac, ale musela som sa zasmiat 🙂

daduska3
28. apr 2017

@toskanka som rada, že som ti vyčarila úsmev na tvári 😉

toskanka
28. apr 2017

👍

tomiholjubavi
28. apr 2017

Furt lepsie zrusit svadbu, ako sa potom rozvadzat. Za usetrene peniaze chod na dovolenku, alebo kup nieco pre babatko.
chlap co uz teraz vo velkom koketuje na temu sex s nejakou zenskou z baru sa ti po svadbe...s prepacenim vys*rie na hlavu. 🙄 uplne zbytocne s nim stracas cas, chronicky nevernik a koketnik je pre mna odpudzovac numero uno a o posledne priecky sa deli niekde s alkoholikmi a hazardnymi hracmi. ak aj tak o neho stojis, tak sa nehraj na pani mega tolerantnu. Tresni mu telefonom o stol a povedz, ze bud sa zacne chovat ako chlap, alebo nech vypadne za koketou a pripravi si peniaze na alimenty.

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sintra
28. apr 2017

Prosim ta spamataj sa cim skor. Tento exemplar si ty chces zobrat, s nim budovat rodinu? Co chces skoncit na liekoch o par rokov?
A najviac ma dorazil ten zaver, ze vsetko je OK :D

sense
28. apr 2017

Lubite sa? alebo ty lubis jeho a zatvaras oci pred skutocnostou ze on ta az tak nelubi, len vidina bielych siat ti s prepacenim zatemnuje mozog? chlap kt. lubi nebude koketovat s inou zenou na nete, debatit s nou o sexe a pytat si jej nahe fotky....

a tiez nevidim dovod preco riesis ju? ona je zrejme slobodna a nezadana...preco neriesis snubenca... on nevie ako to s nou skoncit? uplne jednoducho povie jej pravdu ze ma inu zenu kt. lubi a kt. si ide brat za manzelku , zrusi ucet na pokec a viac tam nepachne...

takze rada netolerovat to, lebo tym ze sa priznal a ty nic neriesis mu vlastne davas "pozehnanie a suhlas" ze ti jeho spravanie vyhovuje...a na vyber ty alebo ona, a urcitee je jednoduchsie zrusit alebo odlozit svadbu ako sa neskor rozvadzat, handrkovat sa o majetky a deti...
Aby si potom neplakala ze ta podviedol a to stee si slubili vernost...a ty budes zas len riesit ju, lebo ti tvoj drahy natlaci do hlavy, ze to urcite on za nic nemoze to len ta mrcha ho zviedla a on sa nevedel tomu ubranit...