Najväčšie klamstvo rodičom v puberte

1. júl 2022

V čom ste klamali rodičom v puberte? A ľutujete to s odstupom času?

sudocek
1. júl 2022

To sem nemôžem napísať 🤣

autor
1. júl 2022

@sudocek nemáte sem svoje meno, takže nemyslím, že môžte ;)

sudocek
1. júl 2022

Klamala som že som ešte stále poctivé dievča 🤣aj keď ona vedela že to tak neni. Ale ja som ju tak presvedčila že nakoniec ma donútila ísť na gynču.neskor ma to mrzelo že som jej hneď nepovedala pravdu. Ale tak to už bolo pred 14 rokmi. A vy ste ako oklamali rodičov?

jana_eyre_2
1. júl 2022

A ty autorka? Ty tu nemáš ani nick 😉

reni666
1. júl 2022

@sudocek akože donútila? to je nelegálne niekomu kontrolovať panenstvo 🤢 lekár to mal odmietnuť

sudocek
1. júl 2022

@reni666 áno donútila. Povedala lekárovi že tam bude stáť kým jej to nepovie.to bola strašná hanba. Ale aj doktor bol už starý chren.

galganka
1. júl 2022

Silno som sa zamyslela a nijaké mi nenapadá... 🤷‍♀️

dadis
1. júl 2022

@sudocek a to si mala menej ako 15? 🤔

sudocek
1. júl 2022

@dadis to som mala par mesiacov po 15-cke

dadis
1. júl 2022

@sudocek My sme doma boli v tomto vzdy otvoreni. Ja ked som mala prveho frajera v 16r, tak pred prvym sexom som povedala mame, ze by som bola radsej, ak by som mala antiku. Normalne ma odporucila k svojej gynde. Ja by som to asi tak s kludom nezobrala 🫣, asi by som mudrovala

malinoismum
1. júl 2022

“Ja som nefajcila…
- to som kamarátke držala!”

(A milión žuvačiek v puse…🙂)

*nieje to extra ale ja som mala potom už s rodičmi super kamarátsky vztah takze som nemusela klamat 🙂

sudocek
1. júl 2022

@dadis ja som jej najprv tiež povedala že by som chcela antiku. Ale povedala že mi to neni treba že mám ešte strašne veľa času nato

dadis
1. júl 2022

@malinoismum Aj ja som fajcila 🙈, medzi 16.a 18r a nasi o tom vedeli

sudocek
1. júl 2022

Autorka /autor ty si nám ešte stále nepovedala/dal. Tvoje najväčšie klamstvo rodičom 🤔

ivangeline
1. júl 2022

Mam ta rada. :D

dadis
1. júl 2022

@sudocek Tak aspon viem, ze nemam mudrovat, ked s tymto za mnou dcera dojde, hoc aj po 15. Ja som poznala dve 14r baby, co to skusili, v tych 16r mi to uz pripadalo uz ako najvyssi cas 😂😂😀

autor
1. júl 2022

@sudocek mala som prísnych rodičov, takže toho bolo viac ale asi také najhoršie, že som mala ísť ku kamarátke späť a išli sme na diskotéku

autor
1. júl 2022

@jana_eyre_2 lebo mám svoje vlastné meno v Nicku, ale väčšina nemá, kto má nemusí odpovedať

sudocek
1. júl 2022

@dadis ja by som tiež určite nemudrovala. Ale chvalabohu mám syna🤦‍♀️. A stým keď vyrastie nech sa porozpráva muž.aj keď má nato ešte strašne veľa času lebo má ešte len 19 mesiacou. Tak zatiaľ môže nejakú príručku napísať 🤣

travelllerka
1. júl 2022

Mysleli si, že som počas ich dovolenky doma, ze strazim byt. A ja som si zatiaľ odskočila do Tunisu :D mala som už 18, neviem ci sa to ráta ako puberta. Ale otec doteraz netuší, že som bola preč. Zrovna nas vtedy vykradli :D

sudocek
1. júl 2022

Tak to popravde sa stalo aj mne. Ale to nebolo pre mňa až také klamstvo 🤣kým nás domov aj s kamoškou nedoviedli policajti.

sudocek
1. júl 2022

@travelllerka a keď vás vykradli tak sa ťa nepýtali že kde si bola?

autor
1. júl 2022

@sudocek to sa nám našťastie nestalo, prečo vás doviedli policajti? :D

sudocek
1. júl 2022

Mali sme cca 13-14 rokov vtedy.

reni666
1. júl 2022

@sudocek strašné.. a čo spravila potom keď zistila?

sudocek
1. júl 2022

@reni666 no dostala som zaracha a ešte aj bitku 😥

dadis
1. júl 2022

Ja si ani na specialne klamstvo nespominam, nasim netrebalo klamat. Raz som na strednej na skolsky vylet kupovala marihuanu od kamosa z Viedne, na ktoru sme sa vyskladali, 16 jointov. Mama mi ich nasla v taske..musela som ich vyhodit do smeti, ale 2 mi dovolila zobrat, lebo vsak v tom boli peniaze bab z triedy 😅😂

sudocek
1. júl 2022

@dadis len dve?

ysseba
1. júl 2022

@dadis Nieeee, ja odpadnem, perfektná mama

dadis
1. júl 2022

@sudocek Nastastie, keby si videla ako sme vyzerali z tych 2 jointiov, stacilo kazdej 2 sluky 🙈🙈