Najlepšia kamarátka a priateľ

22. jan 2023

Ahojte, už pár mesiacov dusim v sebe žiarlivosť na najlepšiu kamarátku.. aj mi je blbe o tom písať lebo možno som len ja paranoidná.. v skratke ziarlim že moj priateľ a kamarátka si medzi sebou lepšie rozumejú než ja s ním, majú sa viac o čom rozprávať je síce pravda že oni sa poznali dlhšie než som spoznala ja jeho ale v poslednej dobe ma ona aj dosť sexuálne narážky, že niekedy len pozerám či som dobre počula.. s ňou som sa o tom ešte nerozprávala lebo nechcem znieť proste divne, lebo možno si len ja niečo nahovaram. S priateľom som o tom hovorila, povedal ze sa naozaj nemusím ničoho báť, ze ona je proste len taká a nikdy by ma nepodviedol atd.. ani neviem prečo to sem píšem asi som to len musela dať zo seba von 😂 keď tak môžte napísať svoj názor, pripadne skúsenosti

zmrzlinka2021
22. jan 2023

Za seba - neviem si predstavit vo svojom blizkom okoli mat osobu, co ma sexualne narazky. To nie je veocu temepramentu, ci povahy, ale vyslovne nevychovanosti. Na tvojom mieste, ked povie narazku, by som ju rovno pred priatelom stopla a upozornila, ze to prehnala...

Pravdepodobne kamoska je taka jednoduchsia a neuvedomuje si, co z ust vypusti...

gabika0825
22. jan 2023

Presne ako sa píše vyššie, ja si neviem predstaviť mat nejakú kamaratku takéhoto typu… akože už len to že by mi prišlo že si lepšie rozumejú by má od neho odrádzalo. Neviem koľko ste kamarátky vy dve, ale ak by mi na tom vzťahu záležalo tak by som si snou sadla na kávu a porozprávala sa s ňou otvorene. Povedala by som hej narovinu čo mi vadi, to iste by som povedala partnerovi, že mi to nepride vhodne. Ak by boli obaja nechápavý tak by som sa vykašľala na oboch nech sa dajú dokopy oni dvaja keď si tak rozumejú.

marca12
22. jan 2023

Jasne,ze povie,ze by ta nepodviedol. Co ine ma povedat? Len to,co chces pocut. Ja som dost tolerantna,ale toto by mi vadilo tie sexualne narazky a nielen vo vztahu priatel kamoska,ale aj keby sa so mnou niekto takto rozpraval. Viem,ze niektori ludia su taki,nemyslia to zle,je to ich styl komunikacie. No ja som este neprisla na chut tomuto druhu podpichovania,vadia mi taki ludia. Ak si tak dobre rozumeju,priatel jej uz zrejme nieco povedal. Asi by som si to s nou vydiskutovala.

nikpa
22. jan 2023

Tak kamarát taky rád. Môj bývalý si začal s mojou kamoškou a ešte k tomu to bola zároveň frajerka jeho najlepšieho kamaráta a kolegu 🙈 no proste najhoršia možná kombinácia. Takže dôveruj ale preveruj. Už pri tých sexuálnych narážkach by mi svietila kontrolka.

nicegirl369
23. jan 2023

Jasne, ze ti povie, ze by ta nepodviedol. Cakala si snad, ze by ti povedal- nooo, mas pravdu, ona s ami aj paci, ma narazky a veru, dal by som si povedat. Tvoja kamoska nie je tvoja kamoska. Na tvojom mieste bud s nou to kamaratstvo ukoncim, alebo sa porozpravam na rovinu s priatelom a poviem mu, ze najblizsie, ked ona bude mat taku narazku, tak ON ju stopne a povie jej vazne, ze nech sa kroti. Ak nepovie,… tak je to jasne

fido69
16. feb 2024

Toto k tej téme sedí ako šerbel na zadok 🙂