Najlepší kamarát mi tesne pred svadbou povedal, že ma ľúbi

svetka66
2. jan 2017

Rada by som sa poradila...
Dufam, ze sme tu viacere...
Povedal Vam najlepsi kamarat tesne pred svadbou, ze Vas lubi?
v sucasnej dobe, nevie, ze bude svadba, len o zásnubách
ako ste to riesili? da sa ostat v kamarátskom vztahu za týchto okolnosti?

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetka66
autor
2. jan 2017

@miriam11 strasne mi je to luto, netusila som, ze to takto je..mali sme k sebe predtým blizko,ale to bolo pred snúbencom, a odvtedy to bolo pekne kamaratstvo, on ma partnerku, tak uz vonkoncom nie..
som sa mu snazila povedat o svadbe, a teraz riesim toto...mi ej luto o neho prist po takej dobe
ale asi mas pravdu, ze to nie je mozne sklbit, ze?

sykorkauhliarka
2. jan 2017

moj najlepsi kamarat je moj najlepsi milenec a zaroven najlepsi manzel a najlepsi otec pre moje dieta....nemal by byt pri tebe iba ten najlepsi ?

alicka850
2. jan 2017

A presne pre toto tvrdim, ze kamaratstvo me

alicka850
2. jan 2017

medzi muzom a zenou neexistuje.

jeannna
2. jan 2017

@svetka66 Neviem, ci si spravila dobre, ze pod nickom s fotografiou kladies takuto otazku, mozes mat z toho zbytocne problemy ...

marfikchov
2. jan 2017

@jeannna a ja si zas myslím, že netreba byť furt a za každých okolností paranoidný... fakt nie každý je na koňovi

svetka66
autor
2. jan 2017

@jeannna viem, co myslis. Ale vytvarat si nick na toto...proste ja tu nepisem, ze sa neviem rozhodnut ktorého si vziat...=(
tak dufam, ze toto tiez nik nezneuzije

svetka66
autor
2. jan 2017

@alicka850 tak kazdy z nas ma iného partnera - tak je ine,keby bol slobodny. Asi by to aj nasim partnerom vadilo. Oni sa ani nepoznaju. Mozno,ked bude mat aj on rodinu, bude to ine.

jeannna
2. jan 2017

@marfikchov nahoda je blbec, napr. mna tu raz spehovala svargina ...

svetka66
autor
2. jan 2017

@marfikchov tak nahoda je blbost, nevravim,
ze tu nik nemoze byt, ale on nie je ani fcb a ona nie je na konovi, tak verim,ze tym zle nikomu nerobim. Islo len o radu...ale asi tu na MK je vsetko riziko

jeannna
2. jan 2017

@svetka66 Slovensko je male, aby sa nedajboze nestalo, ze ta spozna nejaka kamaratka jeho nastavajucej, vycisti tvojmu kamaratovi zaludok a ten ta potom nakope do zadku namiesto vyznavania lasky.

terezka1947
2. jan 2017

@svetka66 hm....ty chces udrzat priatelstvo?ci on?
ak lubis ineho...o chvilu bude manzel...ci chce,ci nie,musi to respektovat,aj ked to bolestive je
treba cas...mozno sa raz kamaratsva obnovia
ale ja osobne v kamaratstva medzi muzom a zenou neverim...a uz vobec nie vo velke kamaratstva=u jedneho,ci druheho je to viac=mozno sa to nikdy nevypovie.....aaaale....

breznica
2. jan 2017

s kým si zasnúbená a kto je LEN kamarát??? ak máš v tomto jasno,neviem čo chceš poradiť od nás???

ewisam
2. jan 2017

@svetka66 mna by celkom zaujimalo koho lubis ty... lebo podla mna dvoch rozdielnych chlapov /pokial medzi vami nieje pokrvny vstah/ nemozes lubit rovnako. A vyber si toho, s ktorym by si chcela zostarnut...

tanecnica82
2. jan 2017

@svetka66 mozno ti to povedal preto, aby si sa spravne rozhodla

ikissedagirl
2. jan 2017

Nevie,ze bude svadba len o zasnubach? A zasnuby neznamenaju ze bude svadba? :D

tyelde
2. jan 2017

Môj kamarát je ženatý a aj tak by sa razom rozviedol keby vir, že má šancu... Vysvetlila som mu že nemá, a fungujeme ako úplne normálni priatelia už roky... Pokiaľ sa vie ovládať tak nevidim dôvod prečo by ste sa priateliť nemohli...

liliuska
2. jan 2017

@svetka66 s tym zneuzitim si fakt davaj pozor....v dnesnej dobe cim menej info do sveta o sebe das tym lepsie....tym su myslene vsetky info o tebe aj fotky. Napr si povedala ze nieje na FB. Ale tvoj snubenec je...s tym co si uz ponukla internetu to trvalo 2 min, uz viem kde byvas, kam chodis, kto je tvoj snubenec....staci, ze niektora dusa ti chce nejako ublizit a z komara mas hned somara a este vacsi problem u "BB".... skus po sebe veci kontrolovat a zacat sa chranit...nielen seba ale aj svoju dceru, ani si nevies predstavit kolko zlych ludi beha po tomto svete. K tomu kamaratovi....z vacsieho percenta nieje mozne aby chlap+zena boli naj kamosi...a sama vidis, ze ti oznamil, ze ta lubi...proste to nejde. A toto uz nevratis spat...takze sa riad svojim srdcom nie lutostou voci druhemu....jeho to prejde, cas ho vylieci 🙂

terezka1947
2. jan 2017

@tyelde hm...neviem...asi to nie je celkom fer k jeho zene,nie?
a ked sa tak nahodou aj stretavate spolu ako rodiny...ufff,nechcela by som to zazit,nie je to o situacia
hoci tebe to lichotit moze😉

pslahorova
2. jan 2017

@svetka66 prosim Ta v Tvojom zaujme si aspon fotku zmaz, mozes mat z toho len problem.
A nie neda sa ostat v kamaratskom vztahu, zistila by si to sama hned ako by si mu povedala o svadbe. A nemyslis ze je to ciac nez divne ze ma partnerku a ty nastavajuceho a vravi Ti to prave TERAZ? Velmi rychlo si to vyjasnite, moja rada.

zooeynka
2. jan 2017

@svetka66 S touto situaciou sa musi vysporiadat len on, ty velmi nemas co urobit.

lilianna1xs
2. jan 2017

Dneskajsej dobe ked Muz chce Zenu tak ozaj keby ze ma 2deti aj tak necha zenu a pojde ten blbec))))))).Uz teraz modernej dobe je vsetko normalne co Podcasty mbar nieje normalne))))).Ale co uz.

vroni
2. jan 2017

@svetka66, nevies sa rozhodnut, ktoreho si vziat?! Nuz, ani jedneho. Keby bol jeden z nich ten pravy, tuto dilemu vobec neriesis. Mam kamarata uz od vysky, fakt toho naj, pozname sa az do spiku kosti (nie, intimne nie, nie je to kamarat s vyhodami) a keby mi povedal, ze ma lubi, tak mu dam na vyber sa ovladat alebo ukoncit kamaratstvo. Ale ani na sekundu by som sa nemusela zamysliet, ci si chcem zobrat jeho alebo mojho manzela.

lilianna1xs
2. jan 2017

On sam nevie co chce,A pozor su chlapi co vedia Milovat viac zein naraz.@svetka66

kiwi3
2. jan 2017

@svetka66 uz som to sem niekedy pisala, ale muz sa so zenou nevie kamaratit, bez toho, aby tam nieco viac nebolo. muzi sa v zasade chovaju k zenam zistne a nekamaratia sa len tak prenic-zanic, ako to vieme my zeny. mna inak prekvapilo, co si neskor pisala, ze oni dvaja sa ani nepoznaju... potom to asi nie je az taky dobry kamarat, ci? alebo sa s tym nastavajucim poznate tak kratko? a este som z toho nepochopila, ci si mu povedala, ze sa ides vydavat. ak ano, tak dost mozne, ze mal len taky zachvev nostalgie a nebrala by som to nejak vazne.

ukulela
2. jan 2017

@svetka66 kamaratstvo skoncilo ... on bude cakat viac, resp mu to neskor moze byt luto, prip. trapne ...
pls, zmaz si foto, pre dobro svoje, svojho snubenca aj svojho najlepsieho kamosa. zneuzit to moze hocikto - proti tebe - ze si mu mozno davala nadej, ved si mu ani nevedela povedat o svadbe ... proti nemu, a nechces este spekulovat, ale teda foto zmas. prip temu ...

drobcek26l
2. jan 2017

Ano, mne sa to stalo 2 tyzdne pred svadbou. Bol to kolega z práce, kde sme sa dosť často stretávali a niekedy sme celé nočné smeny presedeli za stolom a prerozpravali az do rana. Mala som pocit že je to moja spriaznená duša, mali sme neskutočne veľa spoločného. No nikdy sme sa nejako špeciálne nebavili o sukromi a zase cela firma ( teda aspoň som si to myslela) vedela o tom že sa idem vydávať. ON TO Vraj NEVEDEL. Po svadbovom víkende som mala týžden dovolenku a ked som sa vrátila naspäť prisiel za mnou a so slzami v očiach mi povedal jedinú vetu na ktorú nikdy nezabudnem: To ja som ta chcel v tom kostole čakať. Dal mi pusu a odišiel. Viac na nočnej na kávu neprišiel, snažila som sa mu zavolať, nedvíhal ak sme na seba v praci narazili radsej sa mi vyhol inou stranou. Po roku som odišla na materskú a viac som ho nevidela. Neľutujem že som sa vydala za môjho manžela no na Paja nikdy nezabudnem a síce to bol pre mna vždy len kamarátsky vzťah, velmi ma ranilo že som mu takto ublížila. Celým týmto mojim príbehom ti len naznacujem že aj ten tvoj bude asi vyzerať podobne

kiwi3
2. jan 2017

aha. uz som si to precitala lepsie, tak aj zasnuby mozu vyvolat take emocie, ze nieco navzdy konci 🙂

kiwi3
2. jan 2017

@drobcek26l to je pekny pribeh. ale kedze ja som velky skeptik, tak si myslim, ze ak by si sa nevydala, tak by sa k tomu mozno vobec nikdy neodhodlal. ako vydata si mu prisla zrazu vzacna a zaroven mohol aj trochu kecat a prehanat, ako ta tam chcel cakat on (lebo to uz nehrozilo). cize dobre, ze si sa vydala a este si mala aj takyto mily bonus k tomu 🙂