Najhoršie darčeky

13. dec 2022

Aké najhoršie darčeky ste dostali od svokrušky? Mne tá moja priniesla jar, cif, balenie špongie a fixinelu. Na večernom kréme 35+
Mám 25 😎 robí v obchode 😃

mamickalisticka
13. dec 2022

V dnešnej dobe by ma asi taka zásoba čistiacich potešila 😂 ale všeobecne mam rada, keď od nej dostanem sviečku alebo ponožky, nič také zlé som nikdy nedostala.. skôr nemám rada darčekové balenia kozmetiky 😏 to som smutná 😂

blancheporte
13. dec 2022

Chodi robit do Rakuska.Odtial prinesie 1 cokoladu,polozi ju na stol a povie,ze to je pre mna a manzela a ze sa mame rozdelit.Nejem cokolady,opakujem jej to pri kazdej prilezitosti.Niekedy si myslim,ze to robi naschval.

vevulik18
13. dec 2022

Ja napríklad váhu 🙂 a vtedy som vola fakt vo forme 😀 keď som sa ofučala, tak mi povedala že to nemyslela zle ale že si mám vážiť samu seba 😀

belllinka
13. dec 2022

A co je zle na praktickych darcekoch typu cistiace prostriedky? Nevyuzijes? Ci radsej by si sa potesila nejakym gycovym lapacom prachu?

klarolinne
13. dec 2022

Ten krém je taky úsmevný, ale tie čistiace prostriedky sú fajn. Nemusí to byť narážka na to, že by si mala viac upratovať 🤦‍♀️ možno mali len za dobrú cenu a kúpila, keď je teraz všetko také šialene drahé.

majki_ki
13. dec 2022

Ja mám po 30ke a dostala som krem 50+, ktorý mala polroka na poličke a flitrovany sveter, ktorý si kúpila na našu svadbu :D

tehotna40
13. dec 2022

Nám svokra každý rok kupuje obliečky. Ale raz jej muž kúpil drahy parfum a ona sa urazila ze ci smrdí 😀

misulkar
13. dec 2022

🙃 Krém 35+ si ešte celkom dobrá 😁 ja som mala asi 25 a dostala som krém 50+ aj s vianočným prianím, ktoré nebolo pre mňa (ale nie od svokry) - teda som dostala darovaný darček. Tak som ho aj ja podarovala ďalej 😊

dominika1922
13. dec 2022

Krém na vrásky. Mala som 18 rokov
A keď som bola pri sebe tak nohavičky veľkosť S, keď som schudla 20kil tak veľkosť L.. neviem či si to brať k srdcu 🤔

denden77
13. dec 2022

svokru nemam ale matky roznych ex mi teda davali kade ake pecky 🤣
- v 16tich mi dala mama mojho prveho frajera Barbie babiku (asi mi chcela naznacit, ze sa mam radsej hrat),
- v 19tich mi dala mama mojho dalsieho frajera krem proti vraskam 45+ a dalsi proti ceulitide,
- pred 30tkou mi poslala mama dalsieho svoju pouzivanu vazu..
isto by sa este daco naslo ale to uz asi v teme "co vam dal frajer/manzel" 🤣🤣🤣

zobaka
13. dec 2022

@majki_ki 😂

tetapetra
13. dec 2022

Papuče, ktoré mala roky v izbe 🙄

nadazdi
13. dec 2022

Moja švagriná dostala od našej spoločnej svokry spodné prádlo (riadne bombarďáky, ani jej číslo to nebolo).. takmer som ju minuly rok tromfla, lebo mi dala sťahovacie spodky XL 😂 mne.. xs 😂😂😂😂😂😂😂😂

3petka
13. dec 2022

Tak mna by napr taký prakticky darček potešil. Čistiacich nikdy nie je dosť😂
Ako každý rok sú to buď uteráky alebo utierky. Môžem si otvoriť obchod a predávať. Jedného roku som dostala vankúš 40x40, aspoň že bol farebný a učila som syna na ňom farby 😂

dadis
13. dec 2022

Mne dala svokra raz na narodeniny - ponozky do balerin - ale bez obalu, lebo kupila dvojbalenie telove a cierne, tak cierne si nechala a mne dala tie telove a k tomu som dostala odsypanych 6 lindt gulocok v uzatvaratelnom sacku z letiska (kupovala na vahu v lindt obchode na letisku na ceste z US pre seba, tak mne odsypala)...nie, odpoviem hned na vase otazky, nie je chudobna 😂😂😂😂

terina25
13. dec 2022

Tak to si este dostala fajn darceky. Ja som od mojej uz exsvokry dostala napr. Sprchovaci gel. Nebolo by na tom nic zle,keby uz nebol pouzivany....a raz mi podarovala zaclony s vetou, ze ich dostala ona,ale jej sa nepacia,tak ich dala mne. Isli rovno do kosa

xnatalkax
13. dec 2022

Ja som dostala od švagriny dezert pol roka po záruke a otvorený sprcháč z ktorého už trochu chýbalo… na mňa nemáte 😂😂🫣

blancheporte
13. dec 2022

@terina25 aspon uprimna!!😂

zara0201
13. dec 2022

Otvorene tekute mydlo na ruky. A kazdy rok dezert Nugat,lebo ho neznasam,ale moj muz ho ma rad.

nellye9
13. dec 2022

Ja som napríklad nedostala nič, na tom by nebolo nič zlé. Ale bolo to dokopy s poznámkou, že velmi chcela kúpiť, ale už sa jej to nezmestilo do tašky.

fidorka7
13. dec 2022

škrabku na zemiaky pre ľaváka - som pravák. Na vianoce handru na dlážku. vyzeralo to, ako uterák, ale nie, bola to handra.

denden77
13. dec 2022

@xnatalkax aaale.. sice nie od svokry.. ale kolegyna dostala od inej kolegyne na narodky 5 rokov stary diar v rustine a cokoladu, z ktorej bolo odhryznute 🤣🤣🤣

autor
13. dec 2022

@denden77 😄😄😄😄😄😄😄😄

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
13. dec 2022

@jabadabadu nebolo to darčekovo zabalené ja osobne by som asi také niečo nedala na narodeniny, neviem no 😄

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majki_ki
13. dec 2022

@zobaka no, o veľkosti svetra pomlcim, obalim sa do neho aj 4x '))

tani777
13. dec 2022

Minuly rok na vianoce,sampon+kondicioner na vlasy,konkretne teda na blond vlasy..ja mam vlasy hnede,nikdy som blond nemala ani neplanujem...tak mi napadlo,ci mi tym nieco chcela naznacit 🤔 😁😁

oblecenie99
13. dec 2022

No náhodou taký balík čistiacich prostriedkov by ma aj potešil, ja mám rada praktické darčeky 😁 ja som dostala raz takú súpravu obliečok od mojej, ale nesedel mi materiál ani farba, naozaj nie, tak som to posunula v takej darovacej skupine, jedna pani sa veľmi potešila a hneď po ne aj prišla, určite by som to nevyhadzovala. Nepamätám sa na žiadne zle či trápne darčeky, ani od svokry, ani od nikoho...

tani777
13. dec 2022

@zara0201 o ano,u nas podobne,vzdy biela cokolada,najnovsie uz aj pistaciova,lebo tu muz lubi..a ja neznasam