Náhla zmena vo vzťahu

anna883
8. okt 2021

Ahojte,.. bola som vo vzťahu dva mesiace,.. všetko bolo ideálne, žiadna hádka, sem tam výmena názorov, no nič strašne,.. úplne dokonalý vzťah. Každý deň mi písal volal, stretávali sme sa skoro stále. No potom odišiel na dlhšie do práce,.. a keď prišiel, tak bol ako vymenený. Prvý deň to bolo ešte v pohode, bol taký, ako vždy,.. no potom tie ďalšie dni ako keby to ani nebol on,.. odmeraný, žiadne city nič, už to takto trvá týždeň,.. a povedal mi, že nevie či chce vzťah, že sa na to necíti,.. že keby sa niekedy ozval, ak si to dá v hlave dokopy, že či sa k nemu vrátim,.. viem, že dva mesiace sú málo, no aj tak sa namotate na toho človeka,.. no teraz neviem, čo robiť, ... Skôr som taká, že mi to príde, ako keby ma už nechcel, len nevie mi to povedať priamo,... Povedala som si, že počkám do konca týždňa,.. ak sa neozve, tak koniec.. len neviem či budem na to dosť silná
Čo si o Tom myslíte? Čo by ste robili vy. Ďakujem .

21oktober
8. okt 2021

@anna883 viac by som mu telefón nezdvihla a poobzerala sa po inom mužovi . Je ich dosť a keď hľadáš aj dobrých .

marcellka32
8. okt 2021

povedal mi, že nevie či chce vzťah, že sa na to necíti,.. ..je to jasné, nechce pokračovať, nevolaj mu

pribinak
8. okt 2021

Čo by som robila? No určite by som nesedela doma a nečakala na jeho telefonát

Toto mi príde ako keby mal ešte niečo rozohrate čo by chcel viac, ale ak to nevydá tak sa vráti k tebe
No zabudni

jana_eyre_2
8. okt 2021

Inými slovami, ak mu to nevyjde s druhou, tak sa ti ozve, lebo ako sa vraví ak neprší aspoň kvapka či tak nejako...

Dobre, že sa ukázal po dvoch mesiacoch z krátkeho vzťahu sa ľahko odchádza 😉 nečakala by som ani dokonca tyzdna už by som brala ako rozchod vás rozhovor o tom ako si to musí urovnať v hlave.. sú to také kecy..

zmrzlinka2021
8. okt 2021

@anna883 asi sa chlapec nezalubil a nevie ako ti to povedat, tak hra hru, aby si sa to dovtipila sama

deti95060810
8. okt 2021

nemá ani gule ti na rovinu povedať že končí vo vzťahu? Kašli na podrazáka ....

spadnutaslivka
8. okt 2021

nečakala by som na neho. pre mňa by to bol rozchod

dollyzv
8. okt 2021

Spoznal inú a chce si u teba nechať zadné vrátka,preto tie omáčky že sa na vzťah necíti a keby si to "rozmyslel"⁉️⁉️⁉️🙈😅😅 či sa k nemu vrátiš..by som mu povedala priamo nech sa správa ako chlap a nie ako decko,a povie mi priamo čo sa stalo..ale to ti asi nepovie aby sa mal kam vrátiť keby mu to nevyšlo 🤣

panelacikova
8. okt 2021

@anna883 myslím si, že sa ťa dostatočne nasýtil. inak povedané, nevyhovuješ mu a nechce ťa na dlhodobý (prípadne celoživotný) vzťah. byť na tvojom mieste, tak namotaná, nenamotaná, kašlem naňho.

anna883
autor
9. okt 2021

@anna883 ďakujem baby, asi máte pravdu,.. dneska je ťažko niekomu veriť, čakala som, že nám to vyjde,.. nejako na neho zabudnúť musím aj keď to bude ťažké,..

kikus7
10. okt 2021

@anna883 Dva mesiace sú krátka doba na to, aby ste niekoho spoznali. Možno bol taký aj počas tých dvoch mesiacov, keď boli výmeny názorov, no Vy ste to nevideli, resp. nechceli vidieť. To sa stáva. Keď nevie, čo chce, či chce vzťah, načo sa tým zaoberáte? Dal Vám to dostatočne najavo. Ja takého chlapa automaticky prestávam vnímať, keď milostivý, nevie, čo chce. A keď sa po polroku zrazu ozve, neriešim. Načo?! Nie som chudera, aby si nejaký zrazu zmysel, keď zrazu zistí, že som bola celkom fajn. Treba mať aj svoju hrdosť. Nechce teraz, má smolu potom. Skutočne ste boli dva mesiace vo vzťahu alebo ste si to len namýšľali?

anna883
autor
10. okt 2021

@kikus7 on sám mi navrhol nech sa dáme do vzťahu, prvý mi povedal, že ku mne niečo cíti,.. mne to prišlo skoro, ale naivná som sa nechala namotat, tak som mu povedala, že sa môžeme dať dokopy. Každý deň sám od seba mi písal prvý, volal prvý, chodil za mnou, všetko na svete by pre mňa urobil,.. ja som mu ani raz nevolala prvá ani nič, vždy on,.. aj keď som chcela niekedy napísať prvá, ale predbehol má,.. no ako prišiel z tej práce, tak úplne iný človek, ako keby to ani on nebol,.. a nasľuboval mi, že ma nikdy neopustí neviem čo,.. a keď prišiel tak po pár dňoch má poslal od seba preč,.. nechápem tomu vôbec,.. kiežby to oľutoval a zistil, o čo prišiel, ale strašne mi ublížil a už mi nechcem dávať druhú šancu, len to, aby si to uvedomil,... A potom ako mám niekomu dôverovať, kebyže niekto iný príde? Keď tento bol úplne dokonalý a aj tak to dopadlo na nič,..

moniquer
10. okt 2021

Zaľúbil sa chlapec, tak už sa to stalo... ale nie do teba, ale do inej... podobným som si kedysi prešla, po 3 mesiacoch, kedy sa zdalo, že je všetko na najlepšej ceste vo vzťahu, zrazu ostal ako vymenený-nezavolal, nenapísal, ani pusa, ani dotyk a nemal ani toľko slušnosti v sebe, aby mi to povedal priamo, že má inú... bude ťa to nejaké obdobie bolieť, ale takýto chlap nestojí o to, aby si sa trápila a nebodaj sa mu ešte vnucovala... a nedaj sa obmäkčiť ak by sa po nejakom čase ozval-to by len znamenalo, že mu to s tou inou nevyšlo a zrazu by si mu bola aj ty dobrá...

bluka2
10. okt 2021

Aj keby sa ešte ozval, už by som nemala záujem. Možno jedine, keby mal extra vážny a logicky dôvod a bola to jednorazová neistota... nepravdepodobné

vasikita
10. okt 2021

@anna883 otázne je nakoľko vy chcete byť vo vzťahu s človekom, pre ktorého nie ste jasná voľba?? Chápem že ste sa namotali povedzme si úprimne my ženy si rýchlo postavíme vzdušné zámky. Za ďalšie prečo chcete aby si to uvedomil, že spravil chybu, keď dovolil aby o vás prišiel?? Vás určite čaká niekto, pre koho budete TOPka a bude vás "nosiť na rukách". Hoci možno sa teraz spamätá a spraví aj nemožné aby vás získal späť nikdy neviete. Dajte tomu čas, žite si zatiaľ svoj život, užívajte chvíle s kamarátmi robte svoje koníčky buďte šťastná sama so sebou 😉

kikus7
10. okt 2021

@anna883 Chápem a rozumiem Vám. Tiež sa mi to už stalo, že ma takto niekto namotával a zrazu otočil, len som už vtedy bola trochu skeptická a, našťastie, to bolo len v kamarátskej rovine. Ach, tí chlapi.. Držte sa a verte, že si zaslúžite takého, ktorý bude vedieť, čo chce a nie že zrazu po 2 mesiacoch otočí. Skúste nejako zaplniť čas a nemyslite na to.