Na prvom rande som platila ja a nie muž

26. apr 2021

Ahojte na prve rande ma pozval muž a súhlasila som a keď sme boli na tom rande tak mi povedal aby som zaplatila aj za nho

borka168
26. apr 2021

A? 😂🤷‍♀️

diana999
26. apr 2021

Tak to je blbé 😂😂😂

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nafka0483
26. apr 2021

A co si na to povedala ty?

kordzi
26. apr 2021

Gentleman

patka06
26. apr 2021

tak to bolo prvé a aj posledné rande s ním

katkamatka7
26. apr 2021

Zaplatiť aj za neho. Bez zbytočných rečí. Tie prídu na rad až potom,ako odídete z miesta platenia. A uvidíš, či to je skúška, či tam je aj iný záujem, či si budete mať čo povedať a spolu zažiť. Alebo to bolo posledné rande.

autor
26. apr 2021

Áno zaplatila som to tak co som mala robiť? Nemôže sa odísť bez zaplatenia. A on by to asi nezaplatil

nafka0483
26. apr 2021

A to bolo v style, ze "zaplat aj za mna!" alebo ako ti to povedal? Opytal sa, ci by si mohla zaplatit ty, povedal nejaky dovod, ze sice ta zavolal, ale nemoze platit...?

autor
26. apr 2021

@nafka0483 povedal mi aby som za nho zaplatila, ako príkaz a neuviedol dôvod prečo nechce platiť

raszuz
26. apr 2021

Už by som viac nešla s ním na rande. Nemám problém zaplatiť, ale určite nie na povel cudzieho chlapa.

taga
26. apr 2021

A ty si na to nic nepovedala? Ziadne, s usmevom, ze: ' byva gentlemenske, ze za damu plati muz, najma, pokial ju pozyval..'
Nejdd o rande ani vztah muz - zena, ale naozaj, kto pozyva, plati...
No je to hulvat a ja uz by som jeho cislo mala vymazane

pribinak
26. apr 2021

Dúfam, že ti bolo prvé a aj posledné. Lebo toto je trapas

tenerifka
26. apr 2021

z principu by som zaplatila len za seba, a vzala roha, uz by ma nevidel.
No chlapec bol asi hladny a chcel sa najest zadarmo

katkamatka7
26. apr 2021

Skúšal Ťa, či zaplatíš, ako sa zachováš, či ho necháš v tom ?..... Cítila si sa s ním príjemne, keď ste sa rozprávali pred tým ,,incidentom"? Žien, čo mužom kúpia auto je pomenej a určite nie na prvom rande.

panelacikova
26. apr 2021

myslím, že ďalšia vymyslená téma, ale ak by náhodou nie, ja by som šla v danej reštike, kaviarni ku kase a povedala, som od tamtoho stolu, mala som to a to, čo som dlžná? pán si zaplatí sám.... a odišla by som.

sashabb
26. apr 2021

Tiež by som zaplatila iba za seba a odišla by som.

malinoismum
26. apr 2021

Chalanko to dal “na Alana”, nabudúce zabudne doma peňaženku...

katkamatka7
26. apr 2021

Môžem sa mýliť. Ak je chlapec bez peňazí, posnažil by sa, aby to na prvom rande nebolo vidieť a platil by za oboch. Ak mu eura tečú z vreciek, tak sa posnažil, aby ho na prvom rande nemal vôbec plné.

malinoismum
26. apr 2021

@katkamatka7 aj môžeš mat pravdu... mne ešte napadlo...ze sa dá ísť vždy aj niekam, kde sa neplatí, do prirody napr.. keby nemá peniaze, napadne mu to🙂

katkamatka7
26. apr 2021

Typický problém mladých chalanov. Vedia, že na to majú a že záujem o nich je len pre to. Tak si ženu chcú vyskúšať.

monro
26. apr 2021

Uz by som sa s nim nestretla. Nevie, co sa patri.

cucoriedkacucoriedka
26. apr 2021

Ja tiez som niekedy platila aj za oboch ale to som chcela;))) toto bolo kustik drze..;)

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. apr 2021

@zahrajzlato to ma byt akože vtip?

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkamatka7
26. apr 2021

Pozitívne ste si asi nesadli, ale negatívne áno.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loginexistuje
26. apr 2021

@malinoismum tak nabuduce hadam po tomto nebude osobne by som asi povedala nech nam urobia separatne uctu a chlapec nech si poradi ako chce

nafka0483
26. apr 2021

Povedal, aby si za neho zaplatila a ty na to nic? Povedala si dobre a zaplatila? A on na to dalej ako reagoval?

Vies co, lezie to z teba ko z chlpatej deby, v povodnom prispevku si ani nenapisala ziadnu otazku, len konstatovanie ze si mala rande a chlap ti povedal, aby si zaplatila. Tak bud napis poriadne aka bola situacia, ako si reagovala, co vlastne teraz od nas chces, aku radu alebo co, lebo inak nechapem na co je cela tato debata.

lopka1313
26. apr 2021

A to ste dneska uz stihli randit? Inak prikazom urcite nezaplatim, aj ked ponuknem za seba peniaze. Na prvom rande asi kazdy chalan odmietol a zatiahol to. Ale potom som ja vzala zmrzku alebo kolac, kavu, proste nieco ine, mensie... moj terajsi partner je kvapku skrob, ale ked sme chodievali von, vzdy (okrem jednej ciny (obedove menu), kde som to uz fakt JA nedovolila) platil on. Teraz sme skor v rezimoch niekolko tyzdnovych navstev a u mna to vzdy taham ja, este sa obcas smeje, ze je vydrziavany, lebo este aj auto pouziva moje, aj ked don tankuje len on (ale to je suhra nahod a som rada, ze ho ma a moze za mnou prist kedykolvek sa da, lebo ja som viazana na pracu a nemozem robit odkialkovek a vlastne zatial ani dobre nejazdim a v meste ho nepotrebujem). Ale planujeme, ze coskoro budem u neho byvat a nebudem platit za najom, aj ked ma na byvanie sialene vydavky, tak to berieme obaja v pohode.
No dat to prikazom je neskutocna drzost. Nechala by som na stole peniaze za seba, dvihla sa a odisla. Alebo sa spytala, ci to mysli vazne, lebo nemam problem to vziat na polovicu, kedze zo vztahu aj tak nic nebude, ale do takej fazy, aby mi on arogantne nieco prikazoval sme sa nedostali (a s tymto pristupom ani nikdy nedostaneme).
Inak ste boli niekde v Hiltone, ze by to nezaplatil? Alebo preco nie?