Na “návšteve” u partnera

9. apr 2023

Ahojte ženy chcela by som načrtnúť tému ako sa spávať v byte dome partnera kde nežijete s ním v domácnosti ale chodievate v podstate na návštevu resp. striedate sa kto kedy u koho ostane. O bežných aktivitách ako ustlať posteľ a umyť taniere sa nebavíme ale čo taká starostlivosť o domácnosť ? Vid príklad prídete k nemu domov skôr ako skončí prácu a čo robíte u nho doma? Upracete tam ? Žehlite? Zvyknete variť ? Bavíme sa napr o nejakej poobednajsej návšteve po práci kedy k nemu dojdete a očakával partner že mu navarite teplu večeru alebo ste sa šli spoločne navečerať? Ďakujem za prečítanie

zmrzlinka2021
9. apr 2023

Urcite by som neprisla do bytu frajera s tym, ze mu idem upratovat a varit. To je jeho domacnost, jeho pravidla, jeho sukromie. Moj frajer byval s rodicmi (nikdy nie sam) ale ani tam som si nic takeho nedovolila.

A ano, ak by osm prisla k frajkovi na navstevu, ocakavam, ze on mi navari, alebo si navarime spolu, alebo dame restiku.

colsami
9. apr 2023

Kym sme kazdy boli vo svojom, nebudem mu robit upratovaci servis... To az ako manzelka se vsim vsudy 🙂

Zeny nahradia mamahotel a potom sa cuduju ako to chlapom vyhovuje a nic nepotrebuju zmenit a nikam sa posunut.
Takze take ze este nieco navarim/e spolu ok, ale nechodila som na navstevu s tym ze idem dat do poriadku byt. A take ze mu zacnem zehlit, no urcite nie.
Nastastie, moj bol zvyknuty, samostatny a poriadkumilovny, takze nic take ako starostlivost o domacnost od frajerky co byvala vo svojom, nebolo ani ocakavane, ani potrebne...

januska12323
9. apr 2023

A vy sa o tom nerozprávate? Komu sa chce navarí a keď ani jednému tak si objednáte. Ale upratovať a žehliť? A čo nemá ruky? Či on u teba tiež také veci robí?

sissy27
9. apr 2023

Ani by ma nehlo, aby som obsluhovala dve domacnosti. A vlastne ani by som nechodila k nemu, ked nie je doma. Bud nech ma cestou z prace vyzdvihne alebo pridem az ked bude doma. Spolu si mozeme uvarit a spolu aj upraceme kuchynu, ale aby som ja isla k nemu skor a cakala ho s teplou vecerou, cistou kuchynou, ozehlenymi koselami, povysavanymi kobercami a navonanou frndou, tak to pardon 😃 viem svoj cas vyuzit lepsie.

petamich
9. apr 2023

nie, kym sme nezili spolu, tak som neupratovala a nevarila, u seba navaril on, u mna som navarila ja alebo sme si uvarili/objednali/sli sa najest von

a tiez som nezvykla k nemu chodit, ked nebol doma, prisla som az ked doma bol a naopak

luccija
9. apr 2023

Nič🙂čakala som ho.Viac menej sme u boli u mňa u neho nebolo z čoho variť, čo jesť vždy sme museli ísť najprv do obchodu, takže k nemu sme chodili menej.A, keď som tam bola skôr po práci tak som nerobila nič nebolo čo.Upratane ako v múzeu veď tam chodil len prespat

lindous
9. apr 2023

Nezvykla som byť u neho bez neho, max., keď ráno odchádzal skôr a ja som ešte zostala spať, ale to som tam určite nezostávala upratovať.. Upratané tam bolo vždy, o to sa staral on.. nákup som z času na čas doniesla, keď som sa cestou zastavila v obchode a navariť som niekedy tiež navarila, hlavne v období, keď mal toho šialene veľa, neočakával to, ale ja varím rada a je to mojím jazykom lásky 😅

eeffka
9. apr 2023

Navsteva neupratuje dievca zlate. Ani by som tam nesla bez neho. Jeho domacnost, jeho zodpovednost. Ci on ti chodi domov oprat gaťky kym si v praci?

lelelienka
9. apr 2023

My kym sme este spolu nebyvali tak sme sa viac stretavali u partnera, ale kym som tam bola na navsteve, nikdy som nechodila ked nebol doma a uz vobec by mi nenapadlo tam upratovat. To az ked sme spolu byvali.

alex49
9. apr 2023

a ked si na návšteve u kamošky tiež upratuješ a varíš?

stanulienkat
9. apr 2023

@alex49 kamoska neodplati sexom.😁

cyberk
9. apr 2023

To mi pripomina kamosku :D ta chodila k frajerovi a este mu aj upratala 🤣 co z toho vzniklo? Maju dieta, ale vziat si ju nechce, vsak ma full service aj bez toho 😅
On u teba upratuje? Tak tam mas odpoved, co robit na navsteve :D

tamitamitami
9. apr 2023

My sme to napríklad mali takto s upratovaním.....ak som prišla skôr a videla som že treba odložiť riad, vyniesť kôš tak som to spravila ale vždy iba takéto drobnosti. Ak ma o niečo špeciálne poprosil tiež som to nemala problém spraviť (napríklad vyžehliť košele do práce).
Ale že by som to tam vyslovene upratovala to nikdy.

Navariť som občas zvykla ak som mala zrovna chuť (aj keď väčšinou sme sa išli niekde najesť alebo si objednali donášku).

mandzula
9. apr 2023

Kým bol v práci, išla som do fitka.
On ti zatial dotiahne kvapkajuce baterie ci pomeni obklad v kupelni? Asi nie.

thereisabear
9. apr 2023

Chodievala som k nemu na predĺžený víkend, niekedy bol v práci, vtedy som aj trochu upratala aby mi rýchlejšie zbehol čas. A keďže žehliť nevie, tak aj to. Večeru nečakal, išli sme sa niekam najesť.

lila1988
9. apr 2023

No ak si v byte, keď nie je doma, už to asi nie je letma známosť, ale vážnejší vzťah. V tom prípade by som nemala problem navarit, veď varis aj pre seba. Nemusis mu tam glancit, ale ak si nevie pozehlit, tak aj s tymto mu mozes pomôcť.

alexka89
9. apr 2023

Keď on robil a ja nie tak som šla k sebe ..nikdy som u neho nebola sama ...vždy som šla k sebe domov...on ešte býval u rodičov...ak by mal svoj byt jedine žeby som po sebe umyla riady ak by som si tam niečo nachystala na jedenie alebo tam prišla s nákupom ktorý by som aj hneď zužitkovala a uvarila nejaké cestoviny aj jemu keď by došiel. Ale že vypekat vyvárať žehliť vysávať určite nie.

tenerifka
9. apr 2023

@thereisabear nevie zehlit? Haha, to je take super prakticke, pohodlne a nevinne nevediet.....si predtav, ze ani ja som nevedela, a musela som sa naucit. To je ako tie hlasky-"ty to urobis lepsie", resp."od teba nalozene na tanieri mi viac chuti......nech sa po...be

sissy27
9. apr 2023

@thereisabear ked nevie zehlit, tak nech sa oblieka tak, aby zehlit nemusel, pripadne si zaplati pani na zehlenie alebo poprosi mamicku 😃 a samozrejme - vzdy sa to moze naucit, nie je to jadrova fyzika ani hra na husliach, aby potreboval na to vysoku skolu alebo talent od boha. Ty si sa asi tiez nenarodila so zehlickou v ruke a aha, ide ti to.
Fakt nechapem, preco sa zeny len tak stavaju do pozicie sluzky. Snad ti to adekvatne oplatil…

tenerifka
9. apr 2023

@sissy27 presne tak, u nas zehlenie perfektne zvladne Kolumbijcanka bez vzdelania, tak si nemyslim, ze slovensky junak je taky tupy, ze sa jej aspoñ v tomto nevyrovna

zmrzlinka2021
9. apr 2023

@tenerifka
@sissy27
@tenerifka
Dievčatá, vy neviete, ze gulky medzi nohami znemoznuju chlapovi sa naucit zehlit? 😉 - slovenske porekadlo

sissy27
9. apr 2023

@tenerifka povedzme si ako je - je to len lenivost, pohodlnost a vychcanost. Ako beriem ak je v domacnosti podelene - zena ozehli, muz napr zatial navari veceru, proste su to veci, ktore spravit treba a mozno jeden bytostne neznasa toto, druhy tamto… ale chodit k frajerovi zehlit (prat, varit, upratovat…) ??

lujza123
9. apr 2023

V živote by som neupratovala chlapovi jeho domacnost, ako môže niekoho takáto kravina napadnúť... Ja by som asi ani nešla k nemu do bytu keby tam nieje, šla by som si zabehať alebo robila nejakú inú činnosť pre seba.

Večeru by som mu občas navarila, ale len preto ze viem super varit, baví ma to a teším sa keď môžem niekoho pohostit naozaj chutným jedlom. Aj na tanier by som mu naložila no umyť by si po sebe musel už sám...

Chlapa ktorý by ma volal k nemu a očakával ze kým on bude v práci ja budem venovať svoj drahocenný čas jeho domácnosti a vareniu a nejakým spôsobom by mi vyčítal ze to tak nieje by som veľmi rýchlo poslala do ...... ****

thereisabear
9. apr 2023

@tenerifka mne to nevadí, ja zas neviem spojazdniť nefunkčný internet, vymeniť pneumatiky a kopec iných vecí. Kým žehlím, tak nejde na pivo, ale väčšinou pracuje. A keď žehliť nestíham, tak to vie prežiť.

niekto2hy
9. apr 2023

@zmrzlinka2021 ,,gulky medzi nohami " to plati od kedy,ze som este o nom nepocul? 🙂
Ked bude pouzivat ,,venusine gulicky",tiez nemusi zehlit? 🙂

ankare
9. apr 2023

Ak by som k nemu prišla skôr než príde on z roboty, navarim niečo alebo niečo upracem.

moonlight1210
9. apr 2023

Ani by mi nenapadlo mat jeho kluce, alebo nebodaj dat jemu moje kluce.

Nevidim dovod byt u neho, ak on nie je doma a detto, aby bol on u mna, ak ja nie som doma.

Takze otazka zehlenia, upratovania a tych dalsich manzelkovskych veci by rovno odpadla.

Ale ak by som uz mala pre nieco u neho doma cakat, tak by som si dokladne obzrela, aky ne/poriadok tam ma. Nech viem, do coho idem. Ci to bude ok, alebo ma ocakava prevychova k poriadku, alebo rovno na to kaslat. Lebo zivot s bordelarom, to je jasne, ze sa to raz vyhroti do brutalnej frustracie a hadok.

betulinka1
9. apr 2023

To by záležalo aj od partnera. Ale mna by napriklad potesilo mu uvariť a prekvapiť ho. Alebo keby mal riady tak ich dat do mycky a umyt. Nevidim na tom nic take, ze by som mala byt sluska ale zase sediet a cakat pri telke by ma asi nudilo. Poskladať pradlo a dat ho do skrine asi nie, ked sme spolu niekde na zaciatku vztahu. To je vela faktorov, ktore existujú a podla toho sa zariad.

modrykonik33
9. apr 2023

Ani ako matka by som mu nešla upratať, nieto frajerka 🙏🤣

zobaka
9. apr 2023

ani by mi to nenapadlo, potom ked budete mas spolocnu domacnost sa mozes realizovat :D