Na Badoo som sa zoznámila s jedným chalanom a potrebujem poradiť

dzulaaa
16. mar 2022

Ahoj baby nikto mi nevie poradiť a tu aspoň viac názorov budem počuť zoznámila som sa s jedným chalanom na Badoo 2 mesiace v kuse každý deň sme si písali 24/7 naša konverzácia bola vtipná taká smiešna niekedy vážna a povedal že sa mu páči že furt dávam témy
Ale kebyže mu ja furt nenapíšem ako prvá že ahoj tak by sa asi on ani neozval potom sme si písali že láska toto a potom už napísal že ide spat a už sme si nepísali príde mi to ako kebyže sa boji
Áno je to na Badoo ale môže byť rád že ja mu napíšem vlastne prvá že toľko tam je iných príde mi to že on ako kebyže vie že ja vždy napíšem a teraz určite zas čaká že ja budem písať prvá alebo nemá záujem.
Ale poznáte to úplne taký ten typ že vôbec ako neskúšal nič také ako ty dnešný klasický pošli fotku vôbec.Ja som mu na začiatku povedala že sa nechcem motať na niekoho lebo som mala vztah ale príde mi to že on ma fakt balil bol úprimný neklamal ma bol taký fakt že som si snim rozumela mohla som mu napísať x dlhu správu a on si to prečítal

katkaseiner
16. mar 2022

@dzulaaa nechapem presne o co ide... ved stretnite sa a zistite ci si fakt sadnete...

petamich
16. mar 2022

ja by som mu to normalne napisala - "pocuj, ja tusim pisem vzdy prva a nechcem ta otravovat, ked nahodou nemozes, tak sa pripadne ozvi, ked budes moct" a je vysoko pravdepodobne, ze si pise s x zenami

mne osobne by to vadilo, keby stale pisem prva, iba ja organizujem stretnutie atd.

p.s. pride mi cudne oslovat niekoho "laska" a v zivote som ho nevidela 🤷‍♀️ mozno je najvyssi cas sa stretnut a zistit, ci z toho nieco moze byt

kate211
16. mar 2022

@dzulaaa Coze? To si dva mesiace pisete bez toho, aby ste sa stretli? Pisat si moze este s dalsimi 50timi zenami.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
16. mar 2022

@dzulaaa ja som si tak tiez s jednym pisala, ale on napisal aj prvy, len sa to nikam nehybalo. tak som sa rozhybala ja a povedala som si, ze sa nejdem viazat na jedneho a ked ma vonku zavola iny, tak pojdem. ked som mu to slusne a nenapadne nadhodila, hned bolo stretko, ktore o vsetkom rozhodlo. videli sme sa len raz a bolo to jasne, takze som uz nestracala cas. pisala som si aj s pohodovymi chalanmi, ale boli asi strasne hanblivi a nikdy by sa nestretli, nevedeli sa odhodlat a dokopat. takze moze byt aj on nejaky ostychavejsi, stretnite sa alebo si to ujasnite alebo nech sa ozve aj on prvy, aby si nebola pre neho iba spestrenim casu, ktoreho ma mozno vela.

vilma7
16. mar 2022

Píšeš že nič neskúšal a vraj ťa akože balil. Takže teraz ako?
A to sa.ti ani jeden jediný raz neozval prvý? Možno ani on nechce otravovať, hlavne keď mu hneď narovinu napíšeš, že sa.nechceš namotať, čo ja chápem že nechceš vzťah.
Takže o čo tu ide?
Nechápem ani ja.o čo tu ide. Ani ja by som ti nepísala prvá, keby viem, že keď chceš, ozveš sa... veď o nič iné ani nejde. Len o písanie.

A prečo ste sa za tie dva mesiace ešte nestretli?

majka0406
16. mar 2022

Je to virtualny zivot , neber to nejako vazne ani osobne ani sa nad tym hlboko nezamyslaj.. ked ste sa vobec nevideli, neni tam nič fyzickejsie , nie si jedina ktorej pise “laska” to su tie badoo vztahy 🙂 myslis ze caka na to kedy mu napises? Jemu je to desať ci ty napises ci nie .. ak nebude mat s kym pisat a bude sa nudit tak ti napise ,ale pokial tam ma kvanta sprav od inych kociek, tak ho nezaujima to ze ty cakas na bliknutie spravy🙂 … osobna niekolkonasobna skusenost 😅ten pravy a nauozajsty prisiel v naozajstnom zivote 😊

marcellka32
16. mar 2022

On podla mňa nie je až tak odvaleny z toho, keď sa neozveš, má tak v priecinku ďalšie neprecitane správy od ďalších báb...keby ťa naozaj chcel do vzťahu, tak sa ti ozve aj sám...a oslovenie láska neber vážne, Badoo znesie veľa 🙂

marusia674
16. mar 2022

@dzulaaa aj ja som si pisala s jednym na badoo, potom som sa na neho vykaslala ze nebudem sa tlacit do riti nikomu... o par dni na to mi napisal on, ci mu dam tel cislo, ze mi chce zavolať... pozval ma von... a teraz? Sme manzelia a mame 1.5rocnu dceru 😁

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tyaja5
16. mar 2022

teraz neviem ci som to spravne pochopila, ale pokial mas pocit ze mu zakazdym pises ty prva, tak mu jednoducho skus nenapisat, u mna to zabralo ked som aj ja mavala take pocity chalan sa nakoniec ozval sam 🙂

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dilino
16. mar 2022

Pišeš si s niekým s tým že sa nechceš namotať lebo máš vzťah.Takže TY si mala vzťah a pisala si si niekym cudzim.Tak ja ked mám vzťah a som spokojná nepotrebuje vyhľadavať iného a tak si nepišem s nikým cudzim a ešte chlapom načo TI bol ked ako pišeš si mala vzťah na dve strany ťahať.A na badoo tam chodia zúfalci a taký ktorý si hľadajú lásku na jednu noc.To je môj názor.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heslomeno
16. mar 2022

@dzulaaa popravde bez fotky by som už ani nenapísal,alebo keď má iba fotku tváre s tými giga okuliarmi to mi proste príde akoby sa ani nechcela zoznamovať (pokec.az) .. vsak ide len o sympatie, muž musí jednoducho v prvomrade vidieť 😉 tiež som fičal na zoznamkach,ale už kašlem na to.. zlé skúsenosti som mal z toho a tiež som šiel aj 50km na kávu=stretko ,lebo mala niečo do seba a aj keď sa síce s babou písalo fajn ,rozumná veselá atď no na dohodnutom mieste sa objavila "skriňa" ciganskeho pôvodu a s otázkou že či namiesto kávy nepôjdeme radšej do reštiky na šalatik :D lebo ona chudne..hmm..fotky mala asi zo strednej..tak som sa slušne vypoklonkoval a zdrhol ,posledný záznam z internetových zoznamok :D teraz mi postačí modrý koník, akonáhle mám chuť sa zas zoznamovať prečítam si tu pár rôznych tem a za hodinu dve ma to prejde :D

moonlight1210
16. mar 2022

@heslomeno no ale to takto nejde. To nam zostanes sam. Co tu potom budeme s tebou robit?

heslomeno
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fotoarch
16. mar 2022
heslomeno
16. mar 2022

@moonlight1210 nič 🙏 😁 ,len veľmi zriedka mi to proste nedá a na niečo reagujem.. fakt len raz za mesiac cca 🤣

babydesire
17. mar 2022

@moonlight1210
@heslomeno
Treba chodit po ulici a pytat sa zien ci chodia na MK ? A ta ktora povie ze Nieeee - je tvoja sanca 😀

heslomeno
17. mar 2022

@babydesire 1.moonlight je (asi) žena a nie som si istý či by sa dqla nahovoriť na taký pouličný kvíz,načo by jej bolo toľko žien 🤣🤣 2.čo sa týka mňa, hmmmmm... nie,taký frajer niesom, aby som chodil a pýtal sa cudzích žien či je na MK a v podstate by mi to bolo aj tak jedno, lebo v tom nevidím žiaden rozdiel, proste tam vonku niesu ženy odlišné od vás.. a načo zase segregovat keď vás tu už poznám po mene 🤣🤣 čím sa dostávam 3.bodu,teda k otázke hm babydesire? Ty vážne túžiš po dieťati ,akože nemáš a chcela by si? či si Iba neštastne zastala v čase s tým tvojim nickom?

babydesire
10. apr 2022

@heslomeno pre tvoje info - ten nick som vytvorila v case ked som si prechadzala bolestivou skusenostou - prisli sme vtedy o planovane,vytuzene prve dietatko (zamlcany potrat v zrejme 9tt) takze som hladala na webe nielen inormacie ale aj rady,utechu,podporu a podobne osudy,,tak som sa dostala na konika a vytvorila tento nick,, nerada si menim profili a hesla a pod.takze som u toho nicku ostala ...a ,ver ci nie,pomohlo mi to - zdielat svoj zarmutok s inymi ktore si tym presli....o par dni to bude 7rokov a doma mame 6rocneho chlapceka a 3,5rocne dviectakto..no na nase prve babatko nikdy nezabudneme,,takze trosku citu pls

jakoma
10. apr 2022

Kokko mas rokov? Ja som si v 14/15tich (daavno) pisala s chalanom, vzdy ja prva, trvalo to mozno aj pol roka..potom som prestala pisat prva a to bol aj koniec romancy :D

heslomeno
12. apr 2022

@babydesire tak všetko sa pre niečo deje, ja poznám ženy ktoré potratili mnohokrát nielen raz.. a tiež majú už ďalšie deti a žijú s nimi, ja by som si zmenil nick keby som si ho zakladal z určitého dôvodu a už by ten dôvod nebol aktuálny, však na tom nič nieje aj tak sme tu väčšina v anonymite.. ale ak sa chceš trápiť donekonečna nech sa páči trap sa.. ja som si ťa všimol až keď si ma označila ty sama..ale keď ti to pomôže tak velice sa ospravedlňujem

babydesire
12. apr 2022

@heslomeno no vies,lenze ja uz sa netrapim,,je to zanami... Ten nick zmenit nechcem, neprekaza mi, a je spomienkou...ja predsa nechcem zabudnut...

heslomeno
14. apr 2022

@babydesire presne, ty vieš najlepšie.. trápi ťa a to potom ťa to už netrapi, nechceš zabudnúť a potom je to už za vami.. jasné, vieš čo ja si zmením nick alebo lepšie vymažem konto hm? Aspoň ma to odradí komentovať príspevky.Pretože vy ženy máte vo všetkom pravdu, nech je to tak či onak 😁😁

babydesire
14. apr 2022

@heslomeno 😆

taga
14. apr 2022

@heslomeno vobec sa necudujem, ze si sam...

mia111111
14. apr 2024

@heslomeno super som sa zasmiala.... No ja fotku celej postavy nemám rada ani aby som sa na ňu ja pozerala, keďže moja postava je taká aká je.... Ale zase na druhej strane sa tam priznávam k 96 kg čo pri mojej výške zase nie je až také hrozné.... a tú váhu mi zase nikto nechce veriť pretože nemám nejaký moc hrubý krk. Keď začnem s niekým konverzáciu a on chvíľu už hneď vypytuje fotky celej postavy tak vždy sa z toho vykľuje človek, ktorý poriadne nečíta profil alebo ignoruje to, že tam píšem, že nehľadám nič povrchné ale niekoho s kým by som mohla zostarnúť. Alebo keď mi začnú bez požiadaniaa chodiť od neho fotky jeho samého.... Tak to je ďalší narcis, s ktorým keď chcem slušne ukončiť konverzáciu ešte dostanem vynadané do frigidných, alebo horšie... Ale teraz zvažujem, že si tam ozaj dám fotku aj celej postavy, minimálne mi to ušetrí zopár nezmyselných konverzácií, ktoré tým pádom nezačnú.