Myslím na svoju minulosť

4. dec 2023

ahojte, uz strasne dlho myslim na svoju minulost z detstva neviem preco. Citim sa zle za to ake som bola fketa bola som zla, hnusna, kradla som… proste hroza. Ked som mala 15 som podviedla frajera a moc ma to trapi ze som bola taka soplacka sprosta. Nejak ma to chytilo a premyslam mate aj vy niekto taku minulost ktora vas trapia ste teraz lepsou veriou samej seba?

ivangeline
5. dec 2023

Urcite. Zijem svoj zivot tak. Myslim,ze clovek sa moze zmenit a je tu na to,aby sa zdokonaloval. (Siel cestou k svatosti.) Verim,ze som v mnohom pokrocila. ;)

kvadrinkaaa
5. dec 2023

O tom je život. Rokmi sa menia naše hodnoty, rastieme na duchu a sme múdrejší. Ak si veriaca, Boh vidí do tvojho srdca, že ťa to trápi a že by si to už nezopakovala… ❤️

danica2711
5. dec 2023

ak vieš, že si teraz lepšou verziou seba samej, netráp sa tým, čo bolo. Zjavne to nebolo bohviečo, ale v tvojom prípade asi platí, že všetko zlé je na niečo dobré. Zmenilo ťa to a nasmerovala si sa na správnu cestu (a je jedno, či si veriaca alebo nie). Držím ti palce, aby už bolo len dobre a opakujem, netráp sa minulosťou, tú už nezmeníš - ale je to preč a keď sa správne nastavíš (čo si asi urobila), už sa to nevráti

zanka777
5. dec 2023

Minulosť je minulosť absolútne nad ňou netreba premýšľať a otvárať staré rany...nič dobré ti to do života neprinesie

veltraud
5. dec 2023

Aj ja som sa zvykla vracat k pubertalnemu veku, tiez som narobila koooopu sprostosti. Ale dnes si poviem, ze kazda jedna hlupost zo mna spravila toho cloveka, co som dnes 🙂 takze good deal

denkatn
5. dec 2023

netrap sa, musis mat sucit aj so sebou. robila si ako si vtedy najlepsie vedela a sme tu aby sme sa nieco naucili, nie aby sme sa dokonali narodili. podstata je aka si teraz. pozri na jean val jean (neviem ako sa to pise, on najprv kradol a potom bol dobry jak anjel ) z Bedarov. o tom su literarne diela, ze clovek sa meni. tak sa netrap. precitaj si o podobnych osudoch