Mužovi vadí moja váha

8. nov 2021

Čaute . Vždy som bola pevná ,no teraz po pôrode som ešte dosť ..mám bruško no nechcem moc cvičiť aj keď už ako tak vladzem. Kojim 2m
A môj muž sa zmenil e je pravda že už dlho je iný. Môžu za to určite aj kamaráti ..ktorých si našiel.
Hrozne ma mrzí aj to, že som ho prosila aby ma natrel že ma bolia všetky kosti 😏jasné že to neurobil . Prešli dva dni a kašle namna. Povedal mi že aj neho všetko boli že robí 12 hodin denne.. áno robí v práci a potom doma ale to robí vo vlastnom tempe . Tak neviem teraz či si budeme čo kto ako má?som sklamaná aj so seba . Nebola som najmladšia na tehotenstvo ..34r ale mala som ho ukážkové,no teraz sa cítim dosť zničene

777januska777
8. nov 2021

No neviem on robí 12 hodín každý deň? Dosť zaberak ma podla mňa. A prečo sa nevieš natrieť sama, keď ta niečo boli? Ved tvoj muž predsa nemusí pri všetko asistovať.

panda21
8. nov 2021

Keď nechceš cvičiť, stačí rátať kalórie, aj tak 80% je strava a iba 20% cvičenie.

luccija
8. nov 2021

Veď si krátko po pôrode...nebuď na seba prísna.A vzťahy sa menia🙂každým vzťahom zatrasie dieťa tak sa objednaj na masaz, keď Ťa nechcel pomasirovat..

janai1
8. nov 2021

A ako si prišla na to, že mu vadí tvoja váha? Lebo z tohto co si napísala iba vyplýva ze aj tvoj muž si dovolil byť unavený

marci77
8. nov 2021

ano strava je 80% a cvicenie 20% uspechu
pockajte este aspon pokym bude mat babatko pol roka kvoli kojeniu
odporuca sa do stravy prijat viac bielkovin a zeleniny a ovocia (napr. cottage cheese, mozzarella nejaky salat k tomu namiesto napr. chleba s natierkou)

chlapa si skuste nevsimat v tejto faze zivota, snazte sa ho brat s nadhladom (aj ked este poporodne hormony mozu lomcovat) ....akoze mali by byt vdacni, ze maju dieta na svete .....a namiesto toho su niektori chlapi sa takto chovat🙄
chcela by som ich vidiet ako by vyzerali ......ako sa hovori Ludstvo by vymrelo, keby mali rodit chlapi 😂😂😂

snezienkaaa82
8. nov 2021

A on ako vyzerá? Ďalší,, Alan Delon,, ? 🤔🤔🤔😆😆😆 Ma tehličky na bruchu, vypracované celé telo bez chyby, keď posudzuje telo kratko po porode?

sense
8. nov 2021

A preco nechces moc cvicit, ved nemusis dvihat cinky, aj prechadzky rychlejsim tempom su pohyb plus cerstvy vzduch prospeje aj psychike. A ako si prisla na to ze mu vadi tvoja vaha? Zrejme si este kratko po porode a unavena, ale aj on moze byt unaveny, a jw jedno ue si robim vo svojom tempe ale 12hod je dost kazdy den.

simca06022011
8. nov 2021

No nevidim v tom nikde, nic take ako vadi mu tvoja vaha. Skor ma ine zaujmy (kamaratov) a mozno ako xy chlapov si mysli, ze nic nerobis cely den, ked nie si v praci, a ani len cvicit sa ti nechce 🙂
Ked ta bolia vsetky kosti, nepomoze ti natriet a nepomoze ti ani chudnut stravou.. treba ti cvicit a hybat sa. Skus nejake strecingove, natahovacie cvicenia, tie na "bolave" kosti podla mna pomahaju najviac :D A svizne sa prebehnut s kocikom 2x denne a nemusis nic viac.

ella_price
8. nov 2021

No a kde po tebe chce, aby si zhodila? Veď keď už, rob to pre seba a pre svoj dobrý pocit. Kludne začni tými kalorickými tabulkami a neskôr môžeš pridať nejaké cvičenia. Skús napríklad jógu.
To ako to inak opisuješ to skôr vyzerá, že tvoj chlap je nastavený na filozofiu "Žena patrí do kuchyne" 🙉 😀

petamich
8. nov 2021

prepac ale ja z tohto prispevku teda netusim co je problem - v nadpise riesis, ze mu vadi vaha, potom su problem, jeho kamarati, potom, ze ta nenatrel 🤷‍♀️ keby moj muz robi 12 hodin denne a potom este doma, no neviem asi to ma tiez narocne

ja mam 35 rokov, tehotenstvo nebolo bezproblemove, maly ma 3.5 mesiaca a kazdy den chodim na 10 km prechadzky s drobcom a sme vonku aj 4 hodiny - a kila idu dolu a keby nejem tolko sladkeho sli by este rychlejsie 🙈 nikto nevravi, ze mas behat maratony

clodika22
8. nov 2021

Neviem či je to o váhe, alebo či za tým nie je niečo iné. Niečo viacej. Možno by bolo fajn, keby si sa sama sebe venovala, prechádzky, aby si sa mala rada a on to potom tiež bude cítiť.

0silvia0
8. nov 2021

predtým ťa natieral? Myslím pred pôrodom a počas pôrodu? Niekomu sa bridí natierať niekoho iného, tak záleží od toho, či bol predtým iný. Možno sa sťažuješ, fňukáš pred ním a nevie ako na to reagovať, keď píšeš, že ťa bolia všetky kosti. Ťažko z tých tvojich pár výlevových viet vydedukovať, kde je problém. Píšeš o odmietaní natierania, nie o spomínaní tvojej váhy.

0silvia0
8. nov 2021

Pardon, nie pocas porodu ale pocas tehotenstva som myslela🙈

hipuska
8. nov 2021

Si krátko po pôrode. Ešte sa musíte zladiť. Ale, kojenie ako dôvod cvičenia a chudnutia je len výhovorka. Práveže, čo sa týka pôrodu by si už mala byť fit. Telo ta môže bolieť aj z toho, že sa stále sklanas k dieťatku, spis možno v neprirodzenych polohách, 9 mesiacov si "lenosila". Čím skôr začneš, tým lepšie pre teba a psychiku. Tvoj muž sa nezachoval správne. Ale, nerob zase zo seba cintlavku-kojim, rodila som.....a chlap to navyše nechápe..Možno by pomohol rozhovor ale neviem

evulincula
8. nov 2021

tak ono je to z kazdej strany volaco. chlap ti robi 12ky denne co je teda makacka a teda pokial uz mozes, tak aj tych 20 minut denne ked pre seba nieco spravis, ak vladzes samozrejme, sa vysledky dostavia. ak nie, tak staci upravit stravu.

miminka91
8. nov 2021

Mozno by to slo aj stravou, teda si myslim, ze isto. Skus na zaciatok vynechat pecivo v takej miere, aby ti ale bolo fajn, obmedz sladke a pridaj zeleninu. Isto by sa aj po tomto nejaky ten vysledok dostavil

evkamotka
8. nov 2021

Baby kde na takych trtkov chodite..

autor
8. nov 2021

🙈povedal že keď mám ísť na 80..a to mám vyše 100urcite tak mi nehovorte že to nemyslel vazn

0silvia0
8. nov 2021

ale to si nám predtým nenapísala čo ti povedal o váhe, riešila si natieranie...

simca06022011
8. nov 2021

No tak na case daco robiť lebo ti chrbát odide uplne..

petulda333
8. nov 2021

A divis sa? Ved to je vyse 20kg rozdiel. To je dost rozdiel,ano si po porode ale strava sa da zmenit,cvicit zacnes neskor

autor
8. nov 2021

@0silvia0
Jaj je to len v nadpise 🥴nejako si som to napísala blbo .. ale vymačkla som sa

anita6666
8. nov 2021

Ty vážis viac ako sto kíl a chces od muža aby ťa natrel????? Máš nejakú súdnosť???? Začni so sebou niečo robiť preboha a neobťažuj svojim nezdravým spôsobom života iného človeka, predpokladám,že on ti zradlo necpe nasilu do žalúdka. Sa zobuď a makaj na sebe.

autor
8. nov 2021

@anita6666 ty si pekne vytreta ..

nykkushka
8. nov 2021

@anita6666 presne kvôli takýmto 🐄🐄 ako si ty majú ženy, ktoré nemajú miery 90-60-90 mindraky, že nie sú pre ostatných dosť dobré a pekné...

petulda333
8. nov 2021

Daj si ruku na srdce a zamysli sa,ci fakt s tou vahou nevies nieco robit. A ako sa stravujes,ci sa neprejedas a skryvas to za kojenie atd. Mozno aj to jedna z veci,preco ti to muz povedal. Ja mam kamosku kt otehotnela a mala 113kg, v tehotenstve pribrala skoro 40kg. Prejedala sa a skryvala to za tehotenstvo. Po porode trochu schudla ale stale ma viac ako 130kg a to uz ma mala 2r. Partner jej pred rokom povedal,ze by mohla schudnut. Urazila sa a zacala mu nadavat,nech si ide za chudymi atd. Lenze on sa do nej buclatej zalubil ,akurat,ze teraz je to extrem. A ona sa stravuje hrozne, ziadne ovocie ci zelenina. Len bocik,slanina,gulas,rezne atd. Na den jedna flasa coly atd. Nevladze,vsetko ju boli ,no nerobi s tym nic. Ked ju volam cvicit,tak nema cas a milion vyhovoriek alebk sa urazi. Ja tiez nie som najchudsia,ale menim to. Schudla som 10kg a idem dalej. Pomaly. Namiesto urazania sa,skus s tym nieco robit,to nie je 5-10kg navyse...

petulda333
8. nov 2021

@nykkushka preco? Napisala to drasticky ale tu sa nebavime o zene ck ma par kil naviac. Toto je uz hrozna obezita. Treba veci pomenovat spravne a nielen zakryvat oci. Autorka si ublizuje sama.

mamamoni
8. nov 2021

Máš vyše 100kíl a manželovi vadí tvoja váha, tak myslím,že má pravdu...aj tebe by to malo vadiť....Skús upraviť stravu,pridať pohyb,bábo do kočiara a kráčať,kráčať....

nykkushka
8. nov 2021

@petulda333 mne sa páči ako si to ty napísala, slušne, bez urážok. Na to narážam v predošlom príspevku. Veci sa dajú napsiat aj normálne a vtedy to človek inak vezme ako keď ho niekto urazí.
Ja súhlasím, že je to veľa kg, mne sa tiež nedarí dať dole kila po pôrode a to ani zďaleka nejem to čo tvoja kamoška a mam dostatok pohybu. Ale niekde asi robím chybu a nejde to... Ale to ako si to napísala ty mi príde ľudskejsie....

zuzubb007
8. nov 2021

@anita6666 podla mna nieje tento komentar ani autorka vobec vytreta, taky isty nazor mam cez 100 kil pre boha mna by sa ani muz nedotkol, tak sa necudujem tvojmu, treba sa uvedomit aj sama ako si na tom, ja som zo sebou nespokojna ked mam nad 60 kilo a zacnem daco robit zo sebou