Mužova kamarátka

mischell333
20. dec 2021

Dobrý večer
Muž má kamarátku môj muž má 32.ona cez cca 40 ale to nieje podstatne...
Ako by ste sa cítili keby ze kamarátka zavolá vašemu mužovi pred vami a povie že dáme si videočet.. A volajú spolu a oslovujú sa miláčik a ze mu dá kapusticku
Ako kde sme....
Som mu povedala jednu vec ja mu nenavarim nech mu navarí ona...
Poznám ju aj ja nemôžem povedať ale toto sa my nepáči ja si tiež z kamarátmi nevolam... Ďakujem za názor 💋
Možno mám tehu nálady neviem porade ako to riešiť nechali by ste to tak alebo nie

ivetamigalova
20. dec 2021

@mischell333 nenechala by som to tak. Podľa mňa to nie je ok, určite by mi to vadilo ci tehotna alebo netehotna.

andrea_prestastna
20. dec 2021

@mischell333 nejde o tehu nalady, kto kde sme aky milacik? Nemu by nevadilo kebyze to robite vy jemu? Akoze sorry ale nalady nenalady moze dat bokom toto je dost primitivne od neho a nemusi sa chovat jak 17r ked pani 40rocna asi nema koho volat milacik a ani s kym videohovor. Moj muz by si to nedovolil

ivik4
20. dec 2021

J*be im ? Takeho milacika by dostali obaja po ustach zeby videli

marca12
20. dec 2021

@mischell333 tak to je riadna chudera.

lesana25
20. dec 2021

Zapal si jednu Kikuska.. to prejde

panelacikova
20. dec 2021

@mischell333 no je to hajzel. navyše, ak si tehotná 🙂 o to dôvod, prečo by ťa milujúci muž obletoval a nie vyvolával si s kadejakými kamarátkami...

nikpa
20. dec 2021

@mischell333 stačí si nájsť kamaráta, spraviť si s ním v mužovej prítomnosti takýto video hovor a hneď pochopí...

panelacikova
20. dec 2021

@lesana25 kikuska? to je zase nejaký falošný nick, či?

mischell333
autor
20. dec 2021

@lesana25 prosím... 😆😆

mamina0078
20. dec 2021

Ja si volam aj s kamaratmi a aj non muz s kamaratkami ale nemilacikujeme sa 😂 toto by mi asi urcite vadilo 🤦🏼‍♀️

sonnenshein
20. dec 2021

Ja teda bezne volavam s kamosmi a kamoskami, oslovujem ich poklad, milacik, zlato, vzajomne si varime, pecieme, a co ja viem co este, a veru by mi ani nenapadlo, ze by to mal byt pre niekoho dovod na ziarlivost.

panelacikova
20. dec 2021

@sonnenshein a tvoj manžel je s tým úplne v pohode stotožnený?

jaskolka
20. dec 2021

Mne celkovo tie oslovenia "zlatíčko, miláčik pusinka" prídu čudne a smiešne inde ako medzi partnermi. S kamoškou sa tiež tak nevolame a to s tou "kapustickou"mi už znie už úplne strelene... To je vyjadrovanie ako z materskej školy, úplne pod úroveň a už dupľom nie u zadaného 32 dospelého chlapa a 40 ročnej kozy....
Takže nie u mňa by týmto nepochodili, muž by dostal minimálne" cez papulu"a rozhodne by tu "kapusticku" nedostal... Ešte tam hubovu polievku, to kde sme došli, aby zadani ľudia toto robili?

jaskolka
20. dec 2021

@sonnenshein to koľko máte rokov? Lebo sorry, to mi znie ako u 5 ročných...oslovovať dospelého chlapa, čo nie je môj partner... miláčik pusinka, zlatíčko?

teosebastian
20. dec 2021

@jaskolka Skôr ako u päť ročných mi prídu všetky žiarlivé baby tu :D Niektorým tu vadí, keď muž má kamarátku / žena kamaráta keď sú zadaní :D

jaskolka
20. dec 2021

@teosebastian lenže jedna vec je "kamarát" a druha miláčikovat ho a hovoriť s nim ako s malým bábätkom...

deti95060810
20. dec 2021

s mojou povahou by som manžela rovno poslala do r*ti... s prepáčením za výraz...😉

mikadooo
20. dec 2021

@mischell333 nemôže skôr byť, že ho berie ako syna? Ja som to zažila v robote, bezdetná, bez partnera, mladý kolega - jej podriadený. Ten mohol aj celý deň spať za pc a ona furt ho ofukovala a ospravedlňovala, úplne pri ňom ožila jak nastúpil. Ale to bolo vidieť že tam nehrozil nejaký milenecký pomer, skôr taký ochranný pud, proste ako matka a jej miláčik. Tiež nie je medzi nimi veľký vekový rozdiel. 🤷 Neoslovila ho miláčik, všetci mu hovorili Dano, Daniel, ona Danko, Danuško, Danielik 😄. Ale k téme - ak sa ti to nepáči, skús ho normálne poprosiť, či by jej nemohol povedať že nech mu nehovorí miláčik, že on je predsa tvoj miláčik (a ty jeho, takže ani on jej by to nemusel hovoriť 😁). Resp. či by mu to vadilo, keby si nevolali, veď sa vidia zajtra v robote... Tam sa môžu porozprávať o kapustičke🤷. Držím palce, snáď to dobre dopadne 🙂.

ivik4
20. dec 2021

Tu asi niekto nechce pochopit rozdiel medzi mat kamaratku/ kamarata co je uplne normalne a tym
ze ho oslovuje milacik a neviem akou inou sladkou srackou

miskakyska
20. dec 2021

@teosebastian čo si ? Na koni vládne maximálna tolerancia a partnerské porozumenie...a potom zo srandy tu anonymné matriošky zakladajú stovky tém.
"partner trt*á tú a tú,som z toho na prášky,čo mám robiť"?

panelacikova
20. dec 2021

@deti95060810 ja neviem, čím to je, že teba nikto neoznačí za vulgárnu a mňa furt niekto 😀 😀

deedol
20. dec 2021

@sonnenshein tiez mam presne taku kamosku, co sa so svojimi kamosi takto oslovuje a je to samozrejme zo srandy. mojmu muzovi tiez neprekaza, ked volam so svojim naj kamosom, ktoreho poznam ovela dlhsie ako jeho. (my sa teda tak neoslovujeme, ale volam ho napr. zdrobneninou jeho mena - to by tu niektorym asi tiez vadilo).

soldi
20. dec 2021

Moj partner ma tiez dve kamosky, s ktorymi sa oslovuje laska a rozne zdrobneniny (napr nepovie lenka ale lenocka) S oboma mal kedysi pletky, nevyslo to, ale ostali dobrymi priatelmi dodnes.
A kedze obe poznam a aj jeho, tak som s tym v pohode.
Ja osobne tieto zdrobneniny nemam rada, ale ked ich bavi sa tak volat, nech sa paci 😀

A pokial sa tak mila autorka oslovuju pred Tebou, tak urcite za tym nebude ziadny milenecky pomer 😀

alexandra2468
20. dec 2021

Ono znie to divne, ked si to niekto len takto precita.

Ale napriklad aj moj manzel ma kamaratku (kamaratka ma muza, aj deti) a ona ho oslovuje zlatko. Ale nie je to take preafektovane “zlatko”. Je to najmilsia a najlepsia osoba aku poznam a proste taka je, aj mne vzdy povie zlatko priiiidite, zlatko mate krasnu dcerku, zlatko myslim na vas…takisto povie zlatko nic nevar, ja vas nakrmim 😃 moj muz ich pozna cely zivot.

Tazko sudit, ked nevieme detaily.

dankako
20. dec 2021

Nenechala by som to len tak, veď to nie je normálne... Neviem si to predstaviť, že by môj muž takto s nejakou kamarátkou volal. Normálny chlap toto milujúcej žene nerobí😉

sonnenshein
20. dec 2021

@panelacikova Samozrejme. Ako pise @deedol, v skoro 40tke a v IT profesii je to naozaj s vyraznou davkou humoru.
@jaskolka Dve z troch menovanych slov nemam v zozname 🤔

mimka1402
21. dec 2021

Asi ma tu niektoré zjedia.😀 Ale ja tak oslovujem kamarátov aj zadaných ženských aj mužských bejb, zlaticko, miláčku, ale ja to oslovenie de facto vnimam ironicky a vo vzťahu nikdy to nepoužívam príde mi to traparina.😀 Takže u mňa to je keď chcem podotknúť napríklad v debate, že niečo urobili zle ale nechcem človeka dourážať.😀 A poznám viac ľudí, ktorí to oslovenie nemajú radi a využívajú ho v sarkastickom zmysle🙂

jaskolka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
21. dec 2021

@sonnenshein ak sa týka toho, že nepoužívas výslovne tie uvedené slová, tak samozrejme to bolo myslene celkovo na tie infantilne zdrobneniny a sladké pomenovania .Nie že musíš presne používať tie mnou uvedené 🙉🙈

monka105
22. dec 2021

Je normálne, že má tvoj muž kamarátku. Je normálne, keď si občas zavolajú cez videohovor, ale žiadneho miláčika by som teda netolerovala. Miesto kapustničky by mal pôst a tichú domácnosť.