Muž zo zahraničia

8. jún 2022

Je tu niekto, kto spoznal muža cez internet a dokonca je ten muž aktuálne v zahraničí? Nie som zástanca zoznamiek a aj toto sa stalo nahodou. Začalo to tým, že mi napísal muž, že hľadá doučovanie z francúzskeho jazyka. Iba pár drobností, nevidel moju fotku. Paradoxne, k francúzštine sme sa pomaly ani nedostali... Voláme si, píšeme si každý deň, nonstop, čo aj mňa samu prekvapuje, lebo na také príliš nie som. Videli sme sa iba cez kameru. Navrhol, že o 3 týždne príde na SK na mesiac, chce ma spoznať aj reálne. Sympatie sú dosť veľké a úprimne, trošku sa aj obavam, že sa naňho namotam a čo potom... :🙂zažil to niekto z vás?🙂 Mám 26 a on tiež.

autor
8. jún 2022

Ešte par info, on je Slovák. Iba teraz žije v zahraničí kvôli práci, plánuje sa časom vrátiť a je to tak, že mi otvorene povedal, že záujem má 🙂

diamond007
8. jún 2022

Ako dlho takto žije?
Popravde poznám pár mužov čo utiekli pracovať do zahraničia, nikdy sa nevrátili lebo komu sa chce zas zarábať smiešne peniaze?
Ale rozhodne sa výnimka nájde. To je jasné. Mam troch blízkych kamarátov okolo 40tly, XX rokov takto pracujú. Na SR svoj dom/byt, aj frajerky boli, aj ich čakali. Aj sľubovali že ozaj posledný krát a nestalo sa. Všetci traja sú sami. Podľa mna záleží aké má muž aj priority a či chce aj rodinu a ako veľmi.

zuzzinka
8. jún 2022

Este moze ist ona za nim do zahranicia..
Ja by som do toho isla. Ak pride na Slovensko na mesiac a nebude byvat hned u teba, tak nemas co stratit. Aj tak to bude bud super alebo vobec nie. Len bud opatrna..
Ale kym neskusis, nezistis. Drzim ti palce.

21anjelik19
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
8. jún 2022

@gwendolyn nerozumiem tvojim príspevkom? Komunikujeme už mesiac. Každý deň volanie, písanie. On má skontaktoval z tým že sa chcel doucit francúzštinu ,reagoval na môj inzerát. Nevidel moju fotku, moje údaje, až potom sme si vymenili FB a vtedy sa to začalo, že sme si "padli do oka"...

autor
8. jún 2022

@21anjelik19
@zuzzinka
@diamond007 ďakujem za odpovede, no aj o tom už pásla reč, obaja sme mladí a ja viem hovoriť jazykom, ktorý sa v tej krajine používa, čiže francúzština. Aj štúdium VŠ mám už za sebou. Mňa vlastne na SK nič nedrží. Ide skôr o to, že mne to príde až zvláštne že sa mi ozval ako potencionálny klient a nejako sme si padli do oka... On ale nechce ostať žiť v zahraničí. Šetrí si a chce sa vrátiť na SK a tu si založiť rodinu. Dokonca nie sme ani z rovnakého mesta, je z opačného konca SK, ale žiť by chcel na strednom Slovensku 🙂 a ja som z toho zmätená lebo konečne niekto fajn, rozumieme si, vždy mi zavolá... Ale nechcem sa namotat, že sa len sklamem ak tu príde 🙂 nikdy som také stretnutia cez zoznamku neriešila a toto je ešte aj zo zahraničia;)

lulu2807
8. jún 2022

Môj priateľ robí tiež v zahraničí chodi na týždňovky a 2 dni doma alebo na viac dni mame malého syna ak ta nkeco zaujíma ako fungujeme takto “na diaľku” kľudne mi nápis 😊

tykat
8. jún 2022

"...On má skontaktoval z tým že sa chcel doucit francúzštinu..." no skúšajú to všelijako.

Akoze moze to dopadnut pekne a dobre... ALE v ziadnom pripade mu neposielaj peniaze ak bude nejaky pytat (stratene doklad, pokazene auto, lezi v nemocke...) , na cokolvek, ani nizsiu sumu. Proste si slub ze ked zapyta peniaze (aj nepriamo "joj hned by som prisiel keby... ale nemam teraz peniaze" tak ukoncis komunikaciu, vymazes ho, zablokujes a zabudnes. A dovtedy si uzivaj 🍀

autor
8. jún 2022

@tykat nebojte dievčatá, také určite neposielam 🙂 naozaj mi seriózne napísal, chodí do práce, naozaj aj keď mi posielal cez videohovor byt a tak, v tomto verím 🙂 teda nebojim sa, ale jasné že som opatrná, skôr sa bojím, že teraz sa na seba namotame a realita bude iná 🙂

luccija
8. jún 2022

@tykat preco hned podvodnik?
Ved pol sveta sa zoznamuje cez web
Autorka nevyskusas, nevies🙂kazdy ma svoj pribeh.Mozno pojdes ty tam, on sa vrati a znova odide, ked budete spolu zistis, ze si nerozumiete…je milion moznosti.Ja by som vo vztahu pokracovala

autor
8. jún 2022

@tykat ale ja som mala na jednej platforme, kde sa hľadajú doucovatelka, vypísaný inzerát, že doucujem francúzštinu, preto sa mi s tým zámerom aj ozval. Pretože vie iba AJ a tá, bohužiaľ v tej krajine nestačí. Viem že sú rôzni podvodníci, ale zatiaľ žiadne peniaze nepýtal, ani som nemala pocit, že by bol podvodníkom... 🤔

autor
8. jún 2022

Len som chcela vedieť, či to má perspektívu a že ako ste vedeli korigovať vaše city aj keď sme sa ešte nevideli 🙂 samozrejme nechcem byť naivná ani nič také 🙂

miadi
8. jún 2022

aha fajn uvidís vyskusas mozno pojdes za nim tam zit a pracovat chvilku ak si flexibilna a nemas problem...jeidne co mi je divne je ze ta hladal na doucko jazyka a ani ste sa k tomu nedostali a uz to nepotrebuje ? Ci nechce aby si ho učila a bola frajerka ? Lebo tam nejak konflikt zaujmov nevidim...tak si nasiel niekoho ineho na jazyk ?

autor
8. jún 2022

@miadi áno chce, chce. Len som sa zasmiala, že sme sa k tomu vlastne ani nedostali, lebo gro nášho písania tvorí písanie normálne a volanie 🙂 samozrejme máme aj lekcie francúzštiny

miadi
8. jún 2022

Tak fajn ..on ani nie je muz zo zahranicia...ale muz pracujuoi v zahranici...cize menšia sanca ze je to con artist ...Ono zas v zahranici sa na cudzincov zeny nelepia jedine ak by to bol chlap s vela $..na nejakeho co je v zahranici aby si zarobil na život na doma...nie je market 🙂 a vela takych ako on tiez chcu Slovenku zenu lebo vie ze tam nechce ostat zit..plus ina mentalita..plus ine naroky tych domorodych zien..atd atd.... a zas cez pismenka ci telefonat sa da lahko zapacit uvidis na zivo ci tam je chemia a co je naszaj zac..Takze nemas co stratit ked sa snim zoznamis..uvidis casom co z toho bude.

papaya308
8. jún 2022

Ja som sa s mužom spoznala keď som bola v UK a on na Svk. 10r manželstvo a v pohode

simca06022011
8. jún 2022

@gwendolyn neviem z coho konkretne, ale nemá jej preco blikat podľa mna 😂

0silvia0
8. jún 2022

podla mna to stoji za pokus, urcite sa stretnite a potom uvidis.

savoya
8. jún 2022

Moze to byt aj podvod,mojej sestre z nicoho nic zacali pisat kadeaki doktori,lekari vysokopostaveni muzi.vysokopostaveni velitelia lode a namornictva.

tosomja
8. jún 2022

Spoznala som sa s mužom, ktorý pracoval v zahraničí, dva mesiace von, 10 dní doma. Stretli sme sa po troch mesiacoch asi, dovtedy sme si len písali a 2x videli cez videohovor. Potom sme si písali listy 😃 stretávali sme sa takto rok a po roku sme spolu bývali a žijeme dodnes, on pracuje v zahraničí mesiac preč, týždeň doma.

lacoste8
8. jún 2022

)
@diamond007 tiez mam skusenost presne s takouto situaciou, 5 rocny vztah na dialku, priatel pracuje v zahranici, tym ze uz sme po 40 obaja, sme planovali spolocne uzivanie si na dochodku ked to tam ukonci. Bohuzial to ukoncil so mnou, lebo sa zrazu vyjadril ze na SVK sa vratit nechce, vraj co by tu robil🙈, takze tiez nemam dobru skusenost.

vilma7
8. jún 2022

Tak ja ti napíšem niečo z reálneho života.
Ja som v zahraničí a chcela som Slováka, lebo nejako mi tie iné národnosti "nesadli", takže som skúšala hľadať cez net ale na Slovensku.
Bol z okresu BB, písali sme si denne, potom aj volali asi 2 mesiace, kým sme sa stretli.
Po prvom stretnutí sme sa videli reálne každý mesiac, ja chodila viacej na Slovensko, lebo mne sa dalo nadrobit a potom mať dlhšie voľno. Necelý rok na to bola svadba, pár mesiacov na to sa presťahoval za mnou, máme dve deti (5.5 a 3r) a sme v lete 7 rokov manželmi.
Ak ťa zaujíma niečo konkrétne, daj vedieť.
Takže u nás je to naopak-, ako u teba.

diamond007
9. jún 2022

Tak to nerieš a uvidíš časom, môžno naživo to fajn vôbec nebude

lija22
9. jún 2022

si namotana az po usi a preto, lebo nemas skusenost s tymto druhom komunikacie. Ale noaco, raz to muselo prist 😀 ok ak sa chces udrzat na uzde vyhybaj sa hypotetickym otazkam o buducnosti vas dvoch a o sexe. vyhnes sa trapasu. mam to odkukane z relacie na mtv catfish.
kazdopadne bolo by super keby to malo happyend, ak sa tak nestane verim, ze mavnes rukou a zivot ide dalej

autor
9. jún 2022

@lija22 mala si pravda, a aj pravdu máš, včera sme mali trošku výmenu názorov a skončilo to tak že som si vraj iba namyslala... Tak už naozaj nerozumiem rozum a tvoj príspevok akurát prišiel vhod, úplne to sadlo a ostala som trošku zaskočená týmto spadom, už fakt aby človek neveril ničomu a nie, nemyslela som si že je toto nejaká zábavka

elenita
10. jún 2022

Co si si namyslala? Coho sa tykala ta vymena nazorov? Taketo intenzivne vypisovacky su vzdy loteria, clovek lahko podlahne klamlivemu obrazu, iluzii, co si o tom druhom vytvori.

autor
10. jún 2022

@elenita súhlasím a ja som do toho za ten mesiac padla. Ale údajne, hoci by tu prišiel, vraj som si nemala namyslat že by z toho mohlo byť aj niečo viac. Tak potom netuším, na čo mi písal že cítil záujem a podobns 🙂

elenita
10. jún 2022

No tak to malo rychly spad, a to si len vcera zrovna zalozila temu 🙁 Cize asi chcel mat len niekoho na sex, ked dojde na Slovensko...alebo mal rozrobenych viac bab takto, ktovie. Ja Ti rozumiem, my zeny sa lahko namotame, asi lahsie ako chlapi. Takze nic z toho?

autor
10. jún 2022

@elenita ano, deň na ro ako som zalpžila tému sa toto stalo, keby som bola vedela ani tu nepíšem :( mám čudný pocit, že mal viac na výber alebo čo... Takže nič z toho, lebo tak na čo ostať v kontakte po tomto :/ človek už fakt aby si nikoho nehľadal..