Muž vozí kolegyňu do práce a z práce

1. máj 2023

Ahojte. Mam na vás. Otazku. Ako bi ste reagovali keby váš muž vozí kolegyňu do práce s práce. Ani bi som sa nepozastavila nad tým. Ale nie je to jeho cestou. Je to ešte slečna.

deti95060810
1. máj 2023

nuž asi by som si sem - tam sadla do auta aj ja...
k nim...

domkakvet
1. máj 2023

Ked to nie je jeho cestou a je to kazdy den, tak by som urcite zbystrila.

dilino
1. máj 2023

No mala by som sa na pozore.

janinah
1. máj 2023

Zadarmo? Bol by doma výsluch...lebo normálne to nie je

zuzubb007
1. máj 2023

Ak mu neplati, a nieje to jeho cestou snad je to jasne na to sa netreba ani pytat

katkazocele
1. máj 2023

tak tu by mi začala blikať kontrolka... kedže to nemá cestou... slečna sa nemá ako dopraviť do práce? takže tvoj chlap jej robí aj taxi zadarmo?😒

svetlonos
1. máj 2023

A co ti na to povedal manzel?

rakywanda
1. máj 2023

V prvom rade by som sa na to opýtala muža.

queen_mary
1. máj 2023

Jednoznacne rozvod. Co si to dovoluje?!

jj298
1. máj 2023

no pozri. mňa vozil do práce kamarát. musel pre mňa zachádzat (a potom sa vracať) a ani sme nerobili na rovnakom mieste. na cestu som mu prispievala. nič v tom nemusí byt. a tiež som bola vtedy ešte slečna.

muchotrafka298
1. máj 2023

Ludia su rozni, mna napriklad kolega neodvezie, ani ked ma firemne auto (za benzin neplati) a byvam od neho 3 minuty peso. Lebo je taky typ, radsej rozvaza ine kolegyne, ktore byvaju mimo mesta. Je to jeho vec. Neviem, aky dovod ma tvoj manzel, ale ja by som sa ho opytala, ze preco to robi a ci mu dotycna za odvoz plati. Lebo v dnesnej dobe robit niekomu taxikara zadarmo je celkom luxus.

miskakyska
1. máj 2023

... kým len vozí🤭

dzulli1980
1. máj 2023

Však sa muža opýtaj, podľa jeho reakcie uvidíš ... nerozumiem týmto dnešným vzťahom, spávajú spolu a komunikovať majú problém ...

lenusa20
1. máj 2023

Ja vozím často domov kolegu, už pár rokov 😂. Máme si čo povedať, keďže v robote nie stále stíhame. Cestou stihneme doriešiť aj pracovné veci, ale aj súkromné. On je mladý, pred 30, slobodný, nezadaný. Ja po 30, rozvedená s dieťaťom, zadaná a tehotná. Mimo roboty si nevoláme a ani nestretaváme. Ináč preberáme už roky všetko možné. Často aj dosť súkromné veci. Veľmi súkromné veci. Teda jeho známosti, zdravie, rodina a podobne. On o mne vie detto... Prežil pri mne môj rozvod, súdy, zlý vzťah a potom nový, potraty a teraz tehu😂. Sme obaja maséri. Môj muž ak sa mu nechce, mi aj povie, popýtaj XY. Vie o našom precovnokamarátkom "vzťahu". Už ma takto spoznal. A takýto vzťah máme celé pracovisko. Každý s každým hovorí o všetkom.
Takže aj keď som názoru, že bežne priateľstvo medzi ženou a mužom a opačne neexistuje, stále existujú aj výnimky. Už ty si musíš poznať muža. Odhadnúť to. Či to je náhla zmena, alebo bol kontaktný stále.

lenusa20
1. máj 2023

Ešte by som napísala... Môj muž má úplne iný druh práce, nieje štandardne takto kontaktný a ak vidím, že je ..viem že daná osoba mu vypisuje. Ak by on sa zrazu s nejakou vozil na aute, popravde bolo by mi jasné aká bije. Preto aj ty musíš vziať do úvahy viacero faktov. Čo je v jeho správaní a bytí "standard" a čo nie a teda, že sa ani niečo deje. Nemusí ísť hneď o neveru. Leeen bohu žiaľ občas to začne bútľavou vŕbou... Doma hádky a zrazu to môže byť jediná osoba, ktorá mu rozumie... zázračne.

panelacikova
1. máj 2023

@miskakyska možno sa vozí aj na nej 😀

olimuc
1. máj 2023

Zalezi na tom či to ma po ceste, či ma firemné auto, čomu platí … ja som asi naivná, ale aj mna vozil kolega do prace (mal firemne auto a preco tych 20 km nevyuzit ked bola prilezitost 🤷🏻‍♀️, ale iba rano, naspat som vyuzivala firemny autobus) a nic sa neudialo, ani sme si vol im ca nepisali ani nic … takze by som asi neriesila

ndrag
1. máj 2023

Prispieva mu na pohonne hmoty?

macik34
1. máj 2023

@panelacikova tak to bolo pekné hnusne

autor
1. máj 2023

@jj298 áno aj mňa vozí kolega. Býva neďaleko nezachada teda. Aj mu prispievam. Ale slečna neprispieva. Vraj sa nemá ako dostať. Teda skôr viac pristupovať. No hlava mi to neberie

jj298
1. máj 2023

Tak tvoj muz je velky samaritan. A to ju vozi od prveho dna co nastupila? Ci len zrazu sa nema ako dostat. Ale slecna urcite zaraba tak nech si laskavo nevyvaza prdel a zacne prispievat.

ika11123
1. máj 2023

Mňa takto tiež berie jeden pán ženatý xxx rokov každý rok rušia spoje autobus vlaky a ľudia sa nemajú ako dostať do práce takže ďakujem Bohu že ho mám 🙏l

zobaka
1. máj 2023

aj mna vozil kolega domov a byval uplne na opacnej strane, sef si robil srandu, ked som rano meskala, ci ma nemoze aj vozit doo roboty, nielen z roboty, boli sme len kamarati, rozumeli sme si, nepritahoval ma, musis sa s muzom porozpravat ako to chape on

mandarinka555
1. máj 2023

A doteraz ako chodila ?

thoughtfulweirdo
1. máj 2023

Aký je tvoj muž? Ak nikdy nikomu nepomáha, len tejto jednej jedinej, asi by ma zaujímalo, čo je za tým. Môj pomáha, komu môže bez ohľadu na vek a pohlavie, takže u nás by to nebolo nič čudné.

danica2711
1. máj 2023

najlepšie by bolo pohovoriť si o tom s mužom

hipollita
1. máj 2023

Reagovala by som tak, ze ked mu nevadi zachadzat kvoli inej osobe, tak v prvom rade by mal vozit do prace a z prace teba. Ked vie tu slecnu vozit zadarmo, tak by to pre neho nemal byt ziadny rozdiel ak by vozil namiesto nej teba…

calmmeadow
1. máj 2023

mne by sa to určite nepáčilo a netolerovala by som to

janinah
1. máj 2023

@ika11123 ked má pán dovolenku tak nejdeš do práce? nejako sa tam určite dostať vieš

dzina007
1. máj 2023

mna vozia kolegovia z prace skoro vzdy... a byvame sice v malom meste ale ja na opacnom konci ako moji kolegovia... ale su taki zlati ze ma vzdy nejaky zanesie....
moj manzel tiez ak treba vezme kolegu ci koleginu.. nikdy sme to ako problem nevideli... 🙂