Muž ťahá svokru do všetkého a všade

pestikova
20. jún 2020

Ahoj ako začať... som vydata z manzelom nemame idalny vztah stale je prec no bol teraz je mesiac doma ked dosiel 2 3 dni bolo dobre a potom to zacalo odmeranost neriesenie nicoho dali sme si slub ze sa budeme snazit obaja ale snazila som sa iba ja a napokon zacal riesit veci z matkou ktorej som uz raz vysvetlila ze nechcem aby mu pomahala ked ju o to poprosi no za mojim chrbtom riesia hypo. Na dom ci to v vyjde netusim nikto nic ani nedycha predomnou sa o tom nebavia iba co to zacujem ...za dalsie ked som sa pytala co ako pohovor tak nic ale ked jeho matka prisla vsetko jej povedal len ja hlupo sedela vedla a pocuvala mne nic nepovie iba nestaraj sa alebo ked nieco a spytam sa naco ti to bolo povie iba tak ... neviem co to je za cloveka nepoznam ho takego ani ja sa neviem ako zariadit z pracou ked doobeda je doma potom leti k mamicke a neskor za kamaratom pomahat na dom dalej on neriesi nic somnou co mam podla vas robit a nepiste porozpravat sa lebo som to akusa

pestikova
autor
20. jún 2020

@pestikova skusala som to a povedala ze ked sa mi nepaci tam su dvere

deti95060810
20. jún 2020

@pestikova to vážne povedal že tam sú dvere? Máte spolu deti? Ste manželia? Ak náhodou nie, tak tie dvere by som okamžite využila....😉

veronikaszabova
20. jún 2020

@pestikova nabuduce skus pouzit bodky a ciarky. Strasne zle sa to cita.

A k teme - asi by to chcelo odchod od muza, ked ti ukazuje dvere.

s_a
20. jún 2020

No ak rieši hypotéku bez vas,, tak možno s vami ani neráta s kúpou bytu :/

pestikova
autor
20. jún 2020

@deti95060810 sme manzelia a mame syna ze ak sa mi nepaci mozem ist a tie pohlady ako keby som bola nic a je mater super zena

pestikova
autor
20. jún 2020

@pestikova
@veronikaszabova ospravedlnujem sa za bodky ciarky

pieksamaki
20. jún 2020

@pestikova
Neodtrhnuta pupocnikova snura!....kolko takych je...svokra ani nevie ze sa vari na pruuuser.
Iba zrela zena vyhodi syna za manzelkou.....ze nech si riesia oni sami....

pieksamaki
20. jún 2020

@pestikova
To tvoj manzel asi nepochopi tak lahko ze kde nastala chyba....on sa asi nebude vidiet tak ako ho vnimas ty.....ze uprednostnuje jeho matku pred tebou.

pestikova
autor
20. jún 2020

@pieksamaki som jej to raz povedala a ona ze je to jej syn a vzdy mu pomoze a ja iba na to ked moje deti sa budu tak spravat ako on skoncili u mna ona mu predtym pomohla xx krat a ne male sumy zanho zaplatila davnejsie a ja nechapem preco to prenho dalej robi

pestikova
autor
20. jún 2020

@pieksamaki vsade ci vylet ci nakup vsade ju taha zo sebou

sissy27
20. jún 2020

@pestikova hypotéku si bez tvojho písomného súhlasu nevezme, banka to nedovolí, zbytočne to rieši s mamičkou. A ona predpokladám že už nemá vek na to aby jej dali hypo.
Ale len raz by mi muž ukázal dvere - ešte by sa nestihol nadýchnuť a už by cez ne letel. Cez zatvorené.

pieksamaki
20. jún 2020

@pestikova
Iba vas zbytocne tymto rozdeluje.....ani o tom nevie....ake konflikty z toho mozu vzniknut medzi vami....nezavidim ti. Nie je to zdravy vztah matka -syn...a to nechcem hodnotit....ale uz by manzel mal chapat ze hypo alebo nedostatok penazi ma riesit s tebou ako manzelkou a spolu hladat riesenie....

pestikova
autor
20. jún 2020

@sissy27 neviem ako to funguje z hypo. A za dalsie byt mame od mesta takze ani jedneho z nas ale stale riesi ze on plati a vsetko je jeho ... svokra je po 50 tak asi skor si myslim ze nie jedine ze by ozaj bola az taka a zlozila svoj byt len aby dopriala synovi

janinah
20. jún 2020

Tak nech si berie hypo s mamickou a nech si s nou aj zije...tie dvere by som pouzila.budes sa len trapit.on si je tebou neschopnou uplne isty.zober syna a odid aspon k rodicom na daku dobu.ako bude on reagovat

pestikova
autor
20. jún 2020

@pieksamaki svokra je rada ze ma syna pri sebe a snou rozprava nikto si nic neuvedomuje ani jeden ... co si on a riesit nieco somnou nejake peniaze a to ked si pytam kuka na mna ako by som mu zjedla veceru

vilma7
20. jún 2020

@pestikova ťahá ju zrejme preto, aby platila, jemu to vyhovuje, ušetrí si svoje. Je tam veľmi silné puto, to len tak nepretrhneš, ale aspoň by mohol byť aspoň trošku slušný a informovať aj teba. Je to takto od začiatku vzťahu?

pestikova
autor
20. jún 2020

@vilma7 platit no aj on platil co viem takze nemyslim ze preto .. puto no dost neviem preco ved ma este 2 deti ktore budu potrebovat pomoc casom sice su dospely ale preco sa zamerala iba nanho a on na nu ...napriklad viem ze mu urobila setrenie za 15 € mesacne a ten mladší sa dozvedela ze preco nema aj on a neplati aj jemu a ona iba chcela som vyskusat ... neviem nechapem ten ich vztah a niekedy si prajem aby uz nebola alebo aby sa pohadali pre nieco a bol by pokoj

lintu
20. jún 2020

Čo ťa s manželom okrem detí vlastne ešte spája? Možno mu navaríš, operieš,... ale inak sa k tebe správa ako vzduch. Ako keby si ani nebola. Ak ťa už teraz prehliada, neexistencia svokry to nemusí zmeniť.

ljzozv
21. jún 2020

Tam sú dvere... By bola posledná veta...
Ak vládzeš splácať byt od mesta bez neho, tak ho pošlem k mamičke a nech si ďalej rieši hypotéku bez teba s ňou.

cacianka
21. jún 2020

Píš prosim ta zrozumitelnejsie, trochu viac slohu lebo tazko rozumieť.
Spytaj sa diskretne na mestskom urade ci by bolo mozne prepisat zmluvu iba na teba. Ak zvladnes platit sama tak hentoho geroja posli k mamicke, tebe je nanič,

0kristina0
21. jún 2020

@pestikova mne toto zavana neverou, ako keby mal uz inu zenu a s tebou v nicom nepocita

pestikova
autor
21. jún 2020

@cacianka mne byt nedaju nemam trvaly pobyt v meste a chcela som aby mi ho dal aby som mohla poziadat ale nechcel mi ani to dat potvrdenie uz som sa bola pytat mi povedali ze musi byt aj on prítomný

pestikova
autor
21. jún 2020

@0kristina0 na sk zenu nema aspon neviem o tom a mozno ma len vie dobre klamat a osalit kazdeho

daganov
21. jún 2020

@pestikova na čo ti je taký muž? Pracuješ? Zvládla by si sama podnájom? Koľko máš detí?

pestikova
autor
21. jún 2020

@daganov nepracujem mam 2 deti skola skolka nic kedze idu prazdniny nemam mamu ktora by mi pomohla z detmi nemam narok ani na hm nudzu kedze on je szco a niesme rozvedeny ...mam prijem prodavky

timea179
21. jún 2020

Zbaviť sa muža čím skôr,len raz by mi chlap povedal že tam sú dvere

daganov
21. jún 2020

@pestikova deti máš už väčšie, keď už nemáš RP? Od septembra nepôjdu do škôlky? Bez práce sa nepohneš. Byt je len na muža? Asi áno, že?
@timea179 ťažko sa ho teraz môže zbaviť, keď jej jediným príjmom sú rodinné prídavky. Z čoho a kde bude žiť?

pestikova
autor
21. jún 2020

@daganov jeden ma 4 druhy 10 pojdu do skoly aj skoly od septembra no dnes mi uz bolo vytikane ze nemam pracu ci mienim tak ďalej it no tiez sa musim nejak zariadit ale ani neviem ako keď ze z neho info nedostanem ziadne iba co sa staram a ano písaný na jeho meno

daganov
21. jún 2020

@pestikova na hypo sa momentálne vykašli, aj na svokru, nech si robia, čo chcú, ty v žiadnom prípade nič nikde nepodpisuj. Prečo si doteraz nepracovala? Hľadaj prácu, ak máš pre dieťa škôlku od septembra. Mohla si ísť pracovať skôr, nie je povinné byť tri roky doma, mala by si aj plat aj rodičák, no to je už jedno, hlavne si zabezpeč, aby si v žiadnom prípade neotehotnela. Na staršie dieťa nemáš výživné?

pestikova
autor
21. jún 2020

@daganov pracovala som aj pocas rodicaku len od januara mam vypoved isla som na marod.co som mala dobre zaplatene len potom som zrusila lebo agentura nas zavolala naspat ale potom aj tak nic z toho kolo covid takze este aj o marodku som prisla a narok na podporu nemam mam iba rok a 80 dni odrobene