Muž si ma neváži a nepomáha mi

18. mar 2023

Keď si ma muž neváži a nepomôže mi v domácnosti ani kúsok

dzulli1980
18. mar 2023

Odísť od neho, či?

autor
18. mar 2023

@dzulli1980 nie ,síce to by bolo fajn ale čo deti

viestta
18. mar 2023

Porozmyslet, ze ci ti takeho vobec treba. Aj tie deti casom zistia, ze si im vypbrala vadny kus za otca

janai1
18. mar 2023

A doteraz ti pomáhala ze máš s nim deti?

jamimo
18. mar 2023

a na čo ti je taký chlap? Neviem ako dlho chceš vydržať v takom zväzku, časom dekel ustrelí a bude to určite horšie a bolestnejšie ako dnes. Skús zvážiť možnosti ďaľšieho spolužitia, žitia.

autor
18. mar 2023

Čo sa týka práce vie zarobiť uživiť nás ale niekedy ozaj si prídem ako posledná preňho.

syslik81
18. mar 2023

robi daco ine pre vas? xy ludi doma nepomaha .. zenu si sice vazi ale inak ako by zena chcela ... otazne je ako to mate vy doma ... ak z neho nic nemas a ani financne a mas na to aby si vsetko potiahla sama najdi si ineho ...ale take lahke to mat nebudes .. kedze 70% muzov je rovnakych ...

minesasubu
18. mar 2023

Skúšala sa sa sním porozprávať o tom že ako ho vnímaš ty
Možno nie je naučený asi od rodičov ako sa treba správať k žene čo to vlastne obnáša byť v partnerskom zväzku
Väčšinou čo si muži prinášajú do vztahu majú od toho ako boli vychovavaní je už len na nich či to budú robiť rovnako alebo inak
Popripade je na žene aby mu ukázala spravny smer ako by to malo fungovať

pralinka25
18. mar 2023

a co deti? tak mysli na to ze im davate obaja priklad ako budu zit v buducnosti. o co vidia doma si ponesu so sebou. vsak otec ostane. mozete mat striedavku. deti budu v pohode

pinkgirl
18. mar 2023

Vezmi ho na kávu na neutrálne územie a tam sa o tom porozprávajte. A pomáhať v domácnosti? ...vysvetli mu, že tá domácnosť je vaša spoločná a teda sa obaja máte podieľať na jej chode - deti, poriadok, nákupy, lekári s deťmi atď. Nie ON pomáha tebe, ale máte sa spoločne podieľať na starostlivosti.

jsbb
18. mar 2023

Pokiaľ vás vie finančne zabezpečiť, tak si nájdi pani, čo ti 1x do týždňa pomôže s upratanim domacnosti a problém máš vyriešení.

jsbb
18. mar 2023

O deti sa hádam vieš postarať, keď muž na oplátku pracuje a živí rodinu. Stačí ti ta pani na upratanie

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thoughtfulweirdo
18. mar 2023

Ja by som začala tým, že by som hneď najbližší možný deň po jeho príchode domov už aj mávala od dverí, že sa vrátim vtedy a vtedy, nech dá deťom jesť, okupe, skontroluje úlohy alebo niečo iné, podľa ich veku a potrieb. Doba mojej neprítomnosti by sa odvíjala od veku detí. A robila by som to veľmi pravidelne 😁 že si nechce všímať teba a ty si sa rozhodla s tým zmieriť, to je jedna vec, druhá vec je, že by som sa postarala, aby si musel všímať aspoň vlastné deti. A čo sa týka domácnosti, ak ste sa dohodli, že ty si žena v domácnosti a na ňom je 100% príjmu, žiadala by som o zaplatenie firmy/ ženy na výpomoc. Ak pracujete obaja, nič by som sa nepýtala, len mu odovzdala spisany zoznam rozdelených povinností.

eva8
19. mar 2023

Aké veľké máš deti? Počas materskej vzniká veľa kríz. Uvidíš ako sa to vyvinie po nástupe do prace