Muž sa stretáva s inou ženou a nás zatajuje

13. dec 2020

Neviem sa s tým zmieriť. Včera v noci som našla mużovi spravy ako sa stretaval s inou zenou. V nasom aute, ze to niekde odstavili a ze mu ho chytila silno penis a niesla jeho nohavice. Celu noc som nespala, bol aj u nej. Povedal, ze bol aj s jej kamoskou lebo s nou byva v podnajme ze ona tam bola zo svojim frajerom a on s nou :( Tvari sa, ze nema mna ani nase 3 male deti. Ze za nou isiel lebo sme sa pohadali a ze s nou nic nemal. Len odniesli kamoske nohavice na diskoteku lebo sa jej roztrhli. Mne sa nechce tomu celemu verit. Strasne ma to boli. V minulosti uz tiez toto bolo a slubil ,ze skonci. Ale zistila som,ze ma aj pokec uz cez dva roky. Hovori , ze je to zavislost a nevie prestat. Kazdy den si s nou vypisuje. Ze ja mu mam pomoct. Ale ako? Uz som bola tolkokrat sklamana. A ked si predstavim , ze bola v nasom aute. A povedal, zekupil vacsie auto len aby mohol vozit kolegov.nas uplne zatajil.:( Ako by ste to rieisili?

drzaopica
13. dec 2020

Hodil zodpovednost na teba tym, ze povedal, ze mu mas pomoct.Nikdy sa nezmeni, tak mu dnes vyrataj kolko ho bude stat rozvod, delba majetku, vyzivne
Klamat bude stale pokym nedospeje

drzaopica
13. dec 2020

A snad by si mu tie rozpravky neverila

pribinak
13. dec 2020

Podviedol tá raz, podvedie tá zas a zas.

Ako by dom to riešila: rozvodom. Zajtra by som hneď ráno riešila výživné na seba a deti. Tu by som poprosila baby právničky s návrhom na výživné a take sumy by tam lietali až by mu zle bolo
Výživné na 3 deti + ty, to môže byt zaujímavá suma

Teraz by som pozbierali všetku energiu a vychádzala by som mu veci vín pred dvere. Nech sa sťahuje ku kamoske, mize mu vtáka držať cely deň aby jej neuletel k inej sukni

Inak celkom ti nerozumiem, teba trápi že dotyčná bola vo vašom aute? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Mna by skôr trápilo te či mi nepriniesol ako “darcek” nejakú pohlavnú chorobu

moonlight1210
13. dec 2020

Tvoje moznosti su rozne.

Od psychickej odolnosti a stability, az po samostatnost a nezavislost na nom.

Cim si labilnejsia (co sa da teraz ocakavat po takom zisteni, ze rozhodena si a nechces ani vzrah ukoncovat, ale ani v tom dalej zit - takze zmatok) a zavislejsia (male deti, ziadne vlastne uspory, rodina pridaleko,...), tym je tvoje pole manevrovania mensie.
A ak chces nieco urobit, vyzaduje si to obrovsku trpezlivost a odolnost.

Ako prve, musis skonsolidovat seba. Pozriet na svoje moznosti.
Jeho teraz vynechaj.
Neries ani to, ze si bola podvedena.
To su teraz druhorade veci. Presne ako pri havarii budes najprv riesit zranenia a prevoz do nemocnice, nie to, ako mohol ten kreten predbiehat v protismere.
Zahlusit ho heverom mozes aj neskor.

Ked si najdes moznosti, co vies urobit, sama pocitis silu a stabilitu sa pustit do toho exemplaru, co mas doma.
Lebo takto pevna mu budes vediet dat najavo a na vyber jasne veci.
A on bude vidiet a citit, ze proti nemu nestoji iba nahnevana, no zaroven vystrasena zena, ktora chce, aby prestal robit, co robi, no v skutocnosti nema paky, nema moc, nema nic, cim by ho mohla presvedcit, okrem hadok, kriku, placu alebo prosenia.
A ked ju odignoruje, proste sa mu nic nestane a vsetko pojde dalej ako doteraz.

Ak ho chces poucit (ak s nim chces ostat), tak ta rana musi prist iba raz a jasne cielena. Cielavedoma.
Ziadne uteky a navraty, ziadne nepremyslene konanie, ultimata a ich nenaplnenie.
Pevny postoj.
Iba tak si uvedomi, ze dosledky, ktore kdesi v podvedomi vzdy tusil, sa stavaju realitou. A to byva desivejsie, nez vsetky dlhe rozhovory, krik, hadky, vycitky, plac.

A to nedas, pokial si najprv sama nezhodnotis, co mozes a nemozes. A ak mozes, tak v akom poradi to budes brat.

drzaopica
13. dec 2020

@pribinak asi tak...co si ine zasluzi ona 3 deti na krku s on nevycvalany pubertak.Spytala by som sa ho ako by reagovsl, ak by nasiel v jej mobile take spravy

sasa1310
13. dec 2020

toľkokrát si sklamaná, ale deti mu rodíš ako jabloň. No máš akého si si vybrala a robí to, čo mu toleruješ. Iný už nebude, nezmení sa. A áno, podvádza ťa kade chodí a je mu úplne jedno, že raní tvoje city.

pribinak
13. dec 2020

@drzaopica podľa mna by mu to bolo jedno. Možno aj bude rad, že sa zbaví ženy a troch uvrestanych deti 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️Evidentne si chce užívať, žiť svoj život a nie sedieť doma a hrať sa na rodinku

kikaaa444
13. dec 2020

Nie som názoru že podvedie raz podvedie znova . Sú muži ktorí sa poučili a uvedomili si hodnotu svojej rodiny . No tvoj muž to pravdepodobne urobil znova . Tak to bude robiť stále . Ak už ta podviedol druhý krát .. to už sa žiaľ nezmeni :(

elizabet173
13. dec 2020

no ja by som to riešila už pri prvej nevere odchodom, práve preto by som sa vyhla tomu, čo prežívaš teraz. Sú muži, ktorí sú celý život žene verní, no raz sa im stane, že to v alkoholovom opojení nedajú, je to jednorazová záležitosť a celý život to ľutujú. Tu chápem, že je dobré tomu mužovi ešte dať šancu, ale v tvojom prípade je to úplne zbytočné. Robí to preto, lebo mu to je umožnené a bude to robiť stále. Alebo sa s tým zmieriš a budeš to tolerovať, čo ja teda považujem za hrozné, alebo to ukončíš. Prehodnotíš svoje možnosti - bývanie, práca, financie a začneš iný život bez chronického sukničkára.

ninusa4
13. dec 2020

@pribinak ty vies teda povzbudiť človeka.

sasa1310
13. dec 2020

@ninusa4 ale má
@pribinak pravdu. On ich má totiž na saláme

pribinak
13. dec 2020

@ninusa4 čo jej tu mam písať? Urobte si ešte ďalšie dieťa, určite sa zmení a budete šťastná rodinka. Vzor lásky, obety a trpezlivosti.
Alebo urob mu dobrú večer, kúp si parfum a sexy pradielko a on nebude behať za druhými 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

pribinak
13. dec 2020

@ninusa4 ty si jej čo poradila?

ninusa4
13. dec 2020

@pribinak na tvojom mieste by som jej radsej nic nepísala

ninusa4
13. dec 2020

@pribinak niesom povinná radiť

elizabet173
13. dec 2020

@ninusa4 tým jej tiež len ublížiš, keď jej nebude nič radiť, lebo sa zase na chvíľu učičíka a o rok bude v takej istej situácii, ako je dnes a v ešte väčšej psychickej nepohode

viki128
13. dec 2020

Ser na neho.. Musím to tak povedať

ninusa4
13. dec 2020

@elizabet173 nevravim aby jej ženy neradili, no to co dava @pribinak citujem "Možno aj bude rad, že sa zbaví ženy a troch uvrestanych deti " @pribinak a tvoje uvrestane deti tvojmu manzelovi nevadia? Ale tak jasne, nejedna sa o tvoj zivot.. omg

radiah
13. dec 2020

@pribinak aj ja si myslím... Porozmýšľať nad pekne veľkou sumou výživného nech sa mu hlava tak zatočí, že bude grcať od rána do večera! Hajzel

pribinak
13. dec 2020

@radiah možno bez peňazí nebude pre slečny až taký zaujímavý

pribinak
13. dec 2020

@ninusa4 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

nikyball
13. dec 2020

Mna zaujíma, či sa niekedy také ženy ako ty ponaucia a skutočne to aj vyriešia,prípadne dajú na rady od iných zien alebo sa len posstazuju tu a život ide ďalej....

klarka56
13. dec 2020

@ninusa4 ona píše v každej diskusii hnusne a necitlivo, aj keď asi pravdivo, ale podá to tak, že dovi... Už tu jedna taká bola, ktorá vynikala v komunikácii. Tuším moni z DNV, či ako...

klarka56
13. dec 2020

A teda autorke by som poradila tiež ukončiť vzťah. Porozmýšľať nad možnosťami (bývanie, financie a pod.), poradiť sa s právničkou. Tento partner nevyzerá, že by sa do budúcna zmenil, žiaľ.

sissy27
13. dec 2020

Tak mu pomôž a kopni ho do zadku, požiadaj o výživné na tri deti a prípadne aj seba ako exmanželku (ak ste teda manželia) a vysporiadanie bsm, hneď bude mať iné problémy.

elizuella
13. dec 2020

Ved mu teda pomoz, ked to ziada. Predbezne opatrenie, nech ti caluje na deti, ziadost o rozvod a este vyber vsetky peniaze, kym to bude mozne. Potom argumentuj, ze mina na prostitutky a ze mu vlastne teda pomahas. Spravit potom dobru hanbu u tych jeho mileniek a povedat im, ze ma tri deti a zenu a ze neni dobry chlap na rodinu, lebo nezvlada zodpovednost, ze ma aj dalsie milenky. Potom aj jeho rodicom povedat, no smakovecka, uzi si to.
A potom sa iba v duchu smiat, aky je zhrozeny.

maximilie
13. dec 2020

Pomáha ti tvoj muž v domácnosti??? Podľa mňa toto vystrája len chlap, čo sa doma nudí. Keby mal prísť z práce, venovať sa trom deťom, kým ty urobíš večeru, večer ich všetkých okúpať a uložiť a potom keby ho čakali riady alebo nepozehlene prádlo, alebo akákoľvek iná práca.... No podľa mňa sa chová ako slobodný 17r puberťák a nie otec troch detí. Moja krstná mi stále opakovala radundo života ,, stále zamestnavaj chlapa, aby nemal čas sa nudiť".
Neviem aké máš malé deti, ale nechala by som ho na víkend samého s deťmi. A nový režim.... Nákup, žehliť, prať, vysávať...všetko pol na pol, aby nemal ani chvíľu času na svoje k.... Ani vypisovať by sa mu už nechcelo, tak by som ho zasypala povinnosťami....😡😡😡

retatka
13. dec 2020

@maximilie Tak-tak len chlap čo sa nudí má čas na k...y a vypisovačky .Keby bol unavený z povinnosti a manuálnej prace padne do postele od únavy .

elizabet173
13. dec 2020

@maximilie táto rada je vynikajúca, ale od začiatku spolužitia, obávam sa, že keď popri troch malých deťoch nemá problém byť na pokeci a stretávať sa s cudzími ženami, teraz sa jej vysmeje do očí, ak by po ňom niečo chcela.
@elizuella čo by získala tým, že by mu urobila hanbu u mileniek a vešala to na nos jeho rodičom? Možno by sa jej všetci smiali do očí a ona by z toho vyšla ako chudera. Ona by mala riešiť v prvom rade seba a deti, či má pre nich bývanie a či ej schopná ich uživiť, výživné môže síce vytrieskať, ak má on dobrý príjem, ale ani to nie je zárukou, že ho bude mať každý mesiac na účte. A možno ani jeho plat nie je hviezdny.

deti95060810
13. dec 2020

@pribinak
Výživné na 3 deti + ty, to môže byt zaujímavá suma
zaujímavá suma? len aby nebola nemilo pani prekvapená.... ak manž. nepracuje, alebo je súkr. osoba a dokáže platiť min. daňový odvod, .....
Pani bude ťahať za kratší koniec tak či tak...😉