Muž sa stretava každý deň s rodičmi

diannas
27. jún 2023

Ahojte je podľa vás v poriadku ak sa môj manžel stretáva každý deň s rodičmi?
Každý deň ide ku nim len tak ze pozrieť ich. Plus s nimi aj každý deň vola.
No doma ma rodinu, mame doma 2 ročného synčeka. Tešíme sa keď ma prísť z roboty a bude s nami doma, ja budem mat čas si porobiť veci ci sa pri malom nedajú a on ide k rodičom.
Ak tam náhodu nejde 2 dni tak už mu volajú ze ani sa neukáže...
Dosť mi to vadí...
Aký názor na to máte vy ?

viestta
27. jún 2023

Jednoduche riesenie, pride domov, vezme syna a pojdu spolu pozriet starkych. Ty si porobis, oni sa zabavia a aj rodicia budu spokojni. Staci kazdy druhy den ked pojdu

mirko84
27. jún 2023

@diannas nie je to ok ale to vies sama - zalezi trosku aj na tom, ako su na to zdravotne / nakolko su samostatni. Otazka je, preco ti to zacalo vadit az teraz, preco si to neriesila pred dietatom, ci vie ze potrebujes ho mat doma lebo inak sa veci neporobia. A ak mu to nedojde, tak ich nechaj ozaj neurobene - napr neoprate veci

svetlonos
27. jún 2023

@diannas
rozhovor s muzom. To predtym nerobil? No mne by to vadilo teda. Je fajn fajn mat pekne vztahy s rodicmi ale trelo iz davno odstrihnut pupocnu snuru. Dufam, ze ti tu napisuvajczrele pohodove matky babky, ktore suvradi, ked sa syn venuje v orvom rade zene a detom.
To budu realne nazory, aj takych rodicov je zopar.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diannas
autor
27. jún 2023

@viestta no s malým tam nechodí sám, keďže oni o malého až tak záujem nemajú (myslím venovať sa mu hrať sa atď..)
Plus majú veľkého bojového psa a všetci sa tam bojíme keď tam ideme...

diannas
autor
27. jún 2023

@mirko84 zdravotne sú ok

viestta
27. jún 2023

@diannas ja sa ta inac spytam: On uz vie, ze ty mas s tym problem? Ak vie, co na to povedal? Lebo uz by mohol zistit, ze je v prvom rade manze, otec a az potom syn. Akonahle zalozil rodinu, tak sa mu veci v zivote zasadne zmenili.

nikpa
27. jún 2023

@diannas a ako dlho trvá taká jeho návšteva? Lebo ak ich ide pozrieť na 20-30min tak v tom nevidím nič zlé. Ale keby tam vysedával každý deň 2 hodiny tak asi ho to domov moc neťahá...

diannas
autor
27. jún 2023

@viestta áno vravím mu to stále ze mi to vadí, a ci tam musí stále chodiť.... no keď tam aj nejde stále volajú ze sa nevie ani ukázať...
Dneska sme sa za to pohádali zas, neviem ako mu to mam vysvetliť ze by sme mali byť na prvom mieste my so synom.

diannas
autor
27. jún 2023

@nikpa chodí tam cca na 30 minút až hodinu ale stane sa ze aj 3x za deň... pošlem ho napr. do obchodu a cestou sa staví aj u nich, alebo ide umyť auto a cestou sa staví u nich ...
No veľa krát mu volajú aj oni za úplne banálne veci aby prišiel...

zorkahorka
27. jún 2023

Ci oni o vnuka zaujem maju alebo ie, pribalila by som mu ho. On je otec, nech sa stara. Snad ho vie ustrazit pol hodinu aj pred psom?
Tvoj muz je jedinacik?

diannas
autor
27. jún 2023

@zorkahorka jedináčik áno.
Lenže ja veľa krát neviem ze u nich skončí, kdeže ako píšem ide na nákup a stavi sa u nich, alebo ide umyť auto a staví sa u nich ... takže syna pribaliť neviem stále.

zorkahorka
27. jún 2023

@diannas ale ved nech ide kde chce, pribal mu ho. Moj muz stale berie deti so sebou. Hocikam

lija22
27. jún 2023

baby ti dobre radia. Urob z toho svoju vyhodu. Nech len ide, vzdy so synom. Na pol hodinu az hodinu ved to je idealne

nikpa
27. jún 2023

@diannas že 3x za deň si nepísala a to je už extrém. Hrabe mu?? Veď to nie je normálne aby som k niekomu chodila toľkokrát denne. Normálne si s ním sadni a povedz mu, že ty ho momentálne potrebujes doma a aj vaše dieťa. A opýtaj sa ako by sa jemu páčilo keby on ťa s dieťaťom čaká doma, a ty ideš každý deň 3x k rodičom. Akože ja si fakt neviem predstaviť čo tam dospelí muž robí. Ozaj sa tam nechodí ,,schovavat,, klape vám to inak doma?

evaachesa
27. jún 2023

Zjavne ten rodinný život asi nezvláda a uteká od neho...doslova. 😳

lejduska
27. jún 2023

@diannas no neviem posúdiť ci to je normálne ale mam to rovnako. Každý deň po práci bol u rodičov (chapem bol naozaj vážny dôvod ale fakt každý deň bolo vela 😖), kým som dcérku kocikovala stretávala som chlapov co prichádzali domov a môj u rodičov, prišiel, isli sme malu okupat a spat. Sobotami sa doobeda zobral ze treba porobiť niečo u rodičov a keď som s nim chcela byť nuž navarila som, nabalila dcérku a po prvom spánku sme ficali za ním 🤷‍♀️ nadšená som nebola ale nebolo na vyber. Tak nám ostala spoločná nedeľa a takto to šlo dokola. Také ze chlap v sobotu kocikuje alebo je s dieťaťom na ihrisku kým žena navarí a čosi porobi nepoznám. A to je môj muž jeden šikovný rozumný chlap s rodinnými hodnotami len asi ten rebríček je nejak divne usporiadaný. Spocitam na prstoch koľko krát bol s nami kocikovat,lebo predsa nebol doma. Píšem v minulom čase lebo teraz je to ešte horšie,so svokrou bývame 🙈🙈 ale to už je iná téma. Kľudne IP 😉

lejduska
27. jún 2023

@diannas a ešte dodám to telefonovanie, denne aj videohovory 🙄 ti ľudia o mne vedeli všetko, fakt divne

tanyag
27. jún 2023

Bývate blízko?

denithestrange1993
27. jún 2023

@diannas mne sa celkom paci,ze pri krestanskych obradoch sa cita z biblie nieco v style: dcera sa ma odvratit od svojich rodicov,syn sa ma odvratit od rodicov a priputat sa k svojej manzelke,proste nelipnut na svojej primarnej rodine. Ja mam super vztah s rodicmi,aj manzel,sme v kontakte niekolkokrat tyzdenne-bud si piseme,volame alebo sa navstevujeme. Ale kazdodenne navstevovanie zdravych rodicov mi pride scestne,to potom vyzera skor,ze zije s nimi a teba s dietatom len navstevuje.

panelacikova
27. jún 2023

@zorkahorka moja dcéra je tiež jedináčik, ale keby mala rodinu a furt by doliezala, poslala by som ju kade ľahšie za mužom a deckom 😀
@diannas no veru, máš to na figu. môj ex takto "utekal" za mamičkou do mesta 35 km vzdialeného... koľkokrát si ona zmyslela, stále našla nejakú trápnu výhovorku, len aby ho pritiahla.. a ja doma sama s malou dcérou... až ma to prestalo baviť a keď dosiahla 6 rokov, oznámila som mu, že si idem hľadať bývanie a odchádzam...

panelacikova
27. jún 2023

@lejduska takže si si prešla peklom a nestačilo ti, teraz dokonca so svokrou bývate? no ako si si "navarila", tak máš...

panelacikova
27. jún 2023

@zorkahorka
@lija22 inak baby, ale ruku na srdce. majú tam bojového psa. už nie raz sa stal prípad, že pes napadol dokonca priamo svojho majiteľa. vážne by ste dali takému chlapovi na starosť svoje dieťa? mám na mysli chlapovi, ktorý je zjavne sám závislý na svojich rodičoch? ja by som nemala veru dôveru, že dá na dieťa pozor :(

zorkahorka
27. jún 2023

@panelacikova ale on nedolieza. Oni ho tam volaju sami. Tam je ta zavislost na sebe zrejme vzajomna

zorkahorka
27. jún 2023

@panelacikova hadam toho osa nemaju stale na volno, snad ho vedia niekde zatvorit...

podmostom
28. jún 2023

@diannas každý deň a niekedy aj trikrát? Na hlavu padnuti rodičia, ktorí si ho k sebe nasilu priputavaju a nedovolia mu dospieť a úplne sa osamostatniť. Asi ta nemajú moc radi keď ti toto robia. Je to choré, ja by som to svojmu netolerovala. Ani v okolí nepoznám takého chlapa, čo by každý deň po práci bežal za mamičkou.

zuzanockamt
28. jún 2023

@diannas Nemala by som s tým žiadny problém. Tiež by som to tak robila.

terezka1947
28. jún 2023

Nezdá sa mi to....ak chodí do práce a rodičov nemá 5min vzdialenych,neexistuje,že stíha 3x za deň rodicov.

jaskolka
28. jún 2023

@terezka1947 tak píše, že je to niekedy, čiže tipujem, že je to cez víkend, alebo keď ma voľno v práci (ak napríklad robí na smeny)

jaskolka
28. jún 2023

Ja by som sa na rovinu opýtala, prečo toľko tam chodí a co tam robí. Keď oni sú zdraví, a žijú v bytovke, tak asi im nejde drevo rúbať, kosiť a odhrnat sneh. Ani okná im meumyva, či veľké upratovanie nerobí každý deň. Aj keby žijú v dome, tak tiež tam nejde hádam makať 2x denne.
Tak načo? Ukázať sa? Postaví sa do izby a otáča, aby si ho obzerali?
Alebo sa zhováraju celé hodiny, robí im spoločnost?
Alebo(a to je na 99,9% skutočný dôvod) sa tam vyloží na pohovku, da si chutné jedlo, zapne telku a ma kľud. Teda nikto od neho nič nechce, žiadna "otravná" žena a ukricane dieťa, ktorému sa treba venovať. Maximálne prehodí pár slov s nimi a už ma čas len pre seba.
Takže toto by mal veľmi rýchlo zatrhnute. Alebo nech sa páči, zbal sa a chod si na vždy k mamičke a ockovi.