Muž sa sťažuje, že málo spí

4. nov 2021

Muž sa sťažuje, že málo spí, že mu nedoprajeme hlavne keď ide nočná,nočná, poobedná, poobedná.. Po prvej nočnej vstal sám od seba, okolo štvrť na 11. Potom síce nespal, ale ležala v posteli a chvíľu na gauci. A od 15tej spal do dákej 18. Po druhej nočnej mal prechod do poobednej, takže to spal co mohol. Dnes má druhú poobednú. Deti dnes vstali o 6tej a o 7mej. Jeho sme nechali spať, vstal o pol 9tej. Ja som bola hneď venčiť psy ( lebo že je ešte v pyžame), následne som šla na nákup. Keď som prišla nič nebolo spravené. Ani riad umytý, ani troška upratané. Zato sa zabával zo svetlom a otázku prečo mi troška nepomohol sa vyhovoriť, že bol s deťmi, pri ktorých ja musím stíhať všetko. Teraz si leží na gauci a nič nerieši. A riady som odpratavala s deťmi okolo mňa. Prečo ja môžem vedieť robiť všetko všetko deťmi a on mi nechce pomôcť ani trošku. Nedoprajem mu? Ako je to u v vás? Predtým som mala diskusiu, že ,,muž nechce sex".. ďakujem

annamalaga
4. nov 2021

Na riady , pokial by sa mu uračilo, nech ti kúpi mycku riadu, ďalej mne to príde, že teba má za slúžku , očividne ho rodinný život nebaví.

yoxinka
4. nov 2021

Toto si ty:
https://www.modrykonik.sk/forum/za-dverami-nasich-spalni/muz-nechce-sex-3/#post-84246114

Ak áno, tak si hádam robíš srandu! Máš xy príspevkov od žien, ktoré ti dokola píšu, že si ťa chlap neváži, správa sa k tebe ako k handre a že to celé s ním nemá význam a ty si to včera zakončila, že ty ho miluješ, rodina je najviac … a dnes toto 🤦‍♀️?

heidy222
4. nov 2021

Ja ked som Po nocnej a nemam v ten den dalsiu nocnu mozem len snivat o spinkani cez den 😂 caka domacnost, deti, zubar, Terminy a pod. Ale to sme my zeny

luccija
4. nov 2021

Vieš čo ja ho chápem...robila som 7 r na smeny nespat v noci a cez deň popri deťoch tých pár hodín nie je adekvátny spánok.Ty si čakala,že popri deťoch umyje riad posprace...ale on to sám od seba nespraví;)máte to ťažké obaja skús od neho chcieť úlohy v domácnosti, keď má voľno.Ja viem ako som sa cítila po nočnej nevyspata, hlava bolela...

alexandra2468
4. nov 2021

Môj tiež, keď sa stará o malú, tak iné nespraví 😃 povie mi, že veď to sa nedá naraz, keď stráži malú 😃 ale to sú výhovorky.

Momentálne som na lôžku celý deň, takže je nútený robiť všetko a očividne sa to všetko aj dá 😃 samozrejme kvalita vykonanej domácej práce je veľmi nízka 😃

luccija
4. nov 2021

Ako môže mať po nočnej prechod do obednej?to je bežné či výnimočná situácia?

annamalaga
4. nov 2021

A ináč kde bývate , ty máš 23 rokov, mladá baba, máš prizerať iné veci, nie si robiť deti s chlapom, čo o teba nestojí , nezaujíma sa , chodí po krčme ešte 2 dni v týždni , čo ty furt tu očakávaš od báb , takého chlapa nezmeníš!

autor
4. nov 2021

@luccija bežné

autor
4. nov 2021

@alexandra2468 ale tak aspoň sa snazi :D prajem príjemný oddych. Aj keď asi tvoju nič nerobeniu predchádza problém.

elistek13
4. nov 2021

@annamalaga Len prave toto si mnohe zeny myslia, aj ja som si to kedysi myslela, ale teda vytriezvela som z toho pomerne rychlo, ze teda chlap sa nezmeni. Pokial na to nie je adekvatny podnet.

ailiba
4. nov 2021

@alexandra2468 presne aj u nás. Ja si ráno ešte trošku po ležím a manžel berie malého. Keď vstanem, obaja v pyžame, hladní, môj muž na nervy a bordel. A keď sa spýtam, tak nič nemohol urobiť, lebo sa staral o malého. Už je to teraz lepšie, ale do roka malého to bolo presne takto.
My toho asi stíhame nejako viac😅.
Autorka: Skus sa s ním dohodnúť na konkrétnych činnostiach, čo bude mať na starosti on a spýtaj sa ho, aký denný režim si on predstavuje, aby ste boli obaja spokojní. Ú nás to tak funguje.

drobcek17
4. nov 2021

Tak ja teda neviem autorka ja som robila nočnú ale len párkrát a teda poviem ti že ďalší deň by som celý prespala. Tak si myslím že vstať po nočnej o 11 mi príde riadny masaker. Mama robí nočné stále a niekedy vstane aj o 14 a je unavená. Áno chápem že potrebuješ pomôcť s deťmi, ale určite skús prihliadnuť aj na to že manzel po nočnej nevládze a je unavený. Tvoju druhu diskusiu som nečítala. P.s: A aj môj manžel keď stráži syna nerobi nič iné, len sa hrajú s autíčkami 🤣

caroline_
5. nov 2021

Podla mna je vycerpany. Ja som po nocnej spala aj do 16 a bolo mi malo ako som bola rozbita

erikab82
29. apr 2023

Nech zmení prácu. Čo to máte za život. Buď je v práci alebo spí alebo ležká lebo je unavený a kmitat musiš ty.