Muž sa nechce odsťahovať

27. aug 2021

Kúpili sme starý domček, ktorý sme prerobili a zariadili podla vlastných predstáv. Všetko hotové aj zariadené, chýbajú už malichernosti (ako napr. Držiak na wc...zámerne to píšem, pochopíte neskôr...) a múžík nie a nie sa odsťahovať a prichádza s výhovorkami prečo ostať v jednej izbe s deťmi v spoločnej domácnosti s jeho rodičmi. So svokrovcami sú vzťahy asi také, že na pripomienky a hodene polená pod nohy nereagujem, mlčím a predychávam, lebo nechcem robiť konflikty, (jednoducho odísť bez teatralnych výstupov). Po 4 rokoch som už dostatočne našpanovaná a už čo chvíľa mi rupnú nervy. Manžel má vyhovorky tipu nemáme televízor, lebo starí mu nevyhovuje s rozmermi. Tak som vytiahla z ponozky úspory detí čo dostali k narodeninám (vrátim im to) a kúpila som mu požadované centimetre. Teraz je problém, že ešte nie je naladení, čo by mohol byť jeden spoločný zábavný večer. Alebo mu chýbajú doplnky ak držiak na wc papier, ktorý som dnes objednala...Strašne som zvedavá , čo vymyslí nabudúce. Popritom robí si všetko svojpomocne ( zas šikovný je)ja na materskej, tak finančne sme si pomáhali ako sa dalo, tak som mala pochopenie, že sa to naťahuje. Bývať budeme v tej istej dedine ako teraz, tak strach z nového prostredia by nemal mať. No asi sa mu nechce ist od mamičky. Tak ja už neviem ako ho mám chytiť za miešok a motivovať odsťahovať sa.... skúšala som naňho aj kadejaké sexuálne výzvy, keďže budeme mat splalen a iné priestory pre seba a konečne sa odviazať... 😉

Ps: Hoci máme spoločnú domácnosť tak varím aj ja (nik sa neotravil a moja vara sa tiez zje, tak ani hladu sa nemusi bat), periem, upratujem, v zahrade, zakurim ked treba..aj sliepku z peria osklbem do polievky....)

alex49
27. aug 2021

dá sa tam už bývať? ak áno, tak by som zbalila seba a deti a išla, chlap nech si robí čo chce

sisa_s
27. aug 2021

Tak zober kluce a chod s detmi do domu bez neho 😀 co budes donekonecna cakat?

pribinak
27. aug 2021

Dohodni si auto, zbal seba a deti a chod. Nemusíš cakat na jeho povel.

autor
27. aug 2021

@sisa_s aj mňa to napadlo, že to asi takto spravím. Len sa chcem tomu vyhnúť a normálne sa nasťahovať. A s tym držiakom ma "dožral"

autor
27. aug 2021

@alex49 dá... ženy.. idem!

elviku11
27. aug 2021

chod 🙂 Aspon uvidis ci ostane pri mamicke alebo pride za vami

kaktus87
27. aug 2021

Presne, zbal sa a chod s deťmi!🙂 Čo budeš čakať

diewcatqoo
27. aug 2021

Snad prvykrat vidim na MK napisane spravne, ze hadzat polena pod nohy a nie kolena 😳 normalne ma to rozrusilo, pretoze tu na to nie som zvyknuta :D
Inak suhlasim s prispevkami vyssie. Vezmi deti a chod. Povedz, ze sa uz nevies dockat a ides s detmi vyskusat, ako sa tam byva. Ked chce, tak nech sa prida. Ked nie, nech si kvoci pri mamicke.

januska20
27. aug 2021

Moja zlatá 😀 ,tak som sa aj zasmiala nad tvojim príspevkom. Určite choďte s deťúrencami. On za Vami dolezie 🙂

renka30
27. aug 2021

Súhlasím s ostatnými, keď to je ešte aj v rovnakej dedine, ber deti a zopár nevyhnutných vecí a šup do nového. Nech sa dobre býva!

loginexistuje
27. aug 2021

pobal sa aj s detmi a stahuj sa hned

simca06022011
27. aug 2021

Ved nic mu nebrani v tom dorobit vsetko... Ja by som poprebasala veci aj deti a dovi... Ak ma probkem, nech ostane u maminky 😂
Moj chlap je úplný opak, my sme do domu isli hned ako namontovali kuchyňu a postel prišla. Do dnes nemam drziak na toaletak 😂

nafka0483
27. aug 2021

Suhlasim - zbal veci, deti a chodte. A ked on ostane tam, tak mu vecer posli z postele fotku v neglize, ze skoda, ze si ostal u mamky... :D

Ja som mala znamu - byvala s manzelom a detmi v malickom byte v centre mesta spolu so svojou mamkou. Postavili krasny velky dom, kusocek za mestom, mali auto, cize ziadny problem. Vsetko bolo hotove a ona nie a nie sa stahovat, tiez to vzdy oddalovala. Muz sa na nu hneval, ze novy krasny dom stoji prazdny a oni trcia u svokry v malom byte. Ona tiez vyhovorky a nakoniec z nej vypadlo, ze tu ma vsetko blizko lebo je rovno v centre a takto bude musiet do centra dochadzat autom 10-15 minut :D :D :D

Ale u tvojho muza neviem aky problem, jedine ze bez maminky nevydrzi...

nicoli02
27. aug 2021

ja by som sa zbalila a presťahovala, možno by konečne pochopil 🙂 už je dosť starý na to aby sedel pri maminej sukni

januska20
27. aug 2021

Poďakuj sa svokrovcom, nech ti dajú požehnanie na cestu a choď..

0kristina0
27. aug 2021

Tiez by som zabalila seba a deti a nastahovala sa do noveho. On bude trapko pred ostatnymi, ktory uprednostnil mamickinu suknu.

ewelinka21
27. aug 2021

suhlasim s vyssie uvedenymi, zbalit sa s detmi a odist do noveho... vsak ked ste v tej istej dedine :D
inak my ked sme sa stahovali, tak sme mali zakladny nabytok na byvanie... take nieco, ze držiak na wc sme riesili az v konecnom stadiu zariadovania doplnkov, co bolo x tyzdnov po nastahovani sa :D

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikiki29
27. aug 2021

Svokra mala túto istú situáciu so svojim mužom pred X rokmi. Tiež sa mu do sťahovania nechcelo. Tak sa zbalila s deťmi a odišla. Manžel za nimi prišiel asi po 3 mesiacoch (nepamätám si presne koľko mi povedala) a odvtedy pohoda lahoda až do dnes 👍🏻

timing
27. aug 2021

Jeminenky. Co ho tam mamina cicka drži? 🙄 V momente by som seba s detmi zbalila keby spomenul drziak na wc. Taku trapošinu ani z ust vypustit nemal. So svokrovcami sa pekne rozluc, urcite naraz sa nezbalis. Postupne pomalicky si vychutnaj svoj domcek. Snad sa muz uvedomi po par dnoch ked zisti ze si v domceku spokojna a k svokre do jedej izby sa nevratis

Potom napis. Zaujima ma ako sa zachoval😁

nic0le
27. aug 2021

Už dávno by som bola v novom dome. By som sa aj tešila sama s deťmi na ten kľud.

luccija
27. aug 2021

Začni sťahovať muži sú v tomto strašni.Nie je načo čakať...

bagre
27. aug 2021

zbaľ seba, deti a choď... nemusí to byť teátro, proste v kľude, s tým že chýba už len pár somarín a hotovo.
/ja som odišla do domu v podstatne horšom stave, ale to bolo o vzťahoch. Ale videla som na sebe, že už je fakt zle. A nikoho som sa nepýtala, to bola proste konečná/. Vy na tom nie ste až tak zle, ale nevidím dôvod pre ktorý by bolo treba čakať.

suet1994
27. aug 2021

Ber veci, deti a kľudne choď bývať😊 My sme sa zas tak sťahovali, že v prvý deň nasťahovania sme nemali ešte ani záchod namontovaný a robilo sa to na rýchlo 😂

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sara07
27. aug 2021

jeden den ked bude v praci zavolam stahovakov , vystahujem čo treba , zoberiem deti do do domu a ak pride pride ,nepride nech ostane u mamičky
myslím že keby si aj mesiac nechala odstranit na oblohe aj tak bude mat problém
alebo by som mu povedala že v ten den sa stahujeme , všetko je pripravené a bodka konečné ultimatum ten den inak bude to hore čo som pisala

ivana11155
27. aug 2021

Začala by som sťahovať a hádam by sa chytil. To sú už fakt výhovorky o ničom, že držiak na WC papier. My sme začínali bez skríň, veci v škatuliach a zvládli sme. To už Pan velkomozny vymysla somariny. Asi je to tip, ktorý má rád staré zabehane koľaje a zmeny moc nemusí.

tamvtme
27. aug 2021

@simca06022011 my hned, ako nam zapojili vodu...kuchyna este nebola a interierove dvere sa ltt stihli namontovat 😁 skoro nic sme nemali, len postel a funkcnu kupelnu a wc...stacilo nam to, do obyvacky sme dali docasne zahradny nabytok 😄

sara07
27. aug 2021

inak ako fakt že držiak na wc, to sme mali na zemi a nejak až po mesiaci sme tieto vecičky ako držiaky papier, uteraky,polička riešili

simca06022011
27. aug 2021

@tamvtme ano záhradný stol v kuchyni 😂 a prve jedla zw spekacky vonku a rozky. V obývačke opalovacie lehatko 😂🤦🏻‍♀️