Muž, s ktorým sa stretávam sa mi smeje za môj podbradok

1. dec 2021

Ahojky baby možno blbá otázka ale už dlhšie sa stretávam s jedným mužom ja mám 8 mesačnú dcérku jej otec s nami byť nechcel mal iné plány do života tak sa rozhodol prispievať na malú ale žiť svoj život.. Tento muž čo sa snim stretávam je o 4 roky starší a je mi snim dobre až na niektoré jeho poznámky. A neviem či už to mám brať ako srandu jak doteraz alebo už mu povedať že mi to podvedome aj vadí po pôrode som pribrala 25kg síce mi to urobilo o dosť krajšiu postavu lebo pred pôrodom som nemala ani rici ani cici a teraz mám väčšie prsia aj rit brucho našťastie nemam takže fakt mi to urobilo len takú tú vysnívanú postavu. Ale je jedna vec ktorú predsa mám a to je že som pribrala do tváre a niekdy mi je vidieť že mám podbradok a on má stale na to narážky a smejee sa že pozri ten podbradok a silný smiech spustí a teraz sme volali a zase že ale máš ten podbradok...Ako dosť často má na to narážky a ja neviem ako to brať ja viem zaoberám sa blbostami len chcem poradiť ako na tieto uštipačne poznámky reagovať

agacela
1. dec 2021

Ja by som sa ho spýtala či ma pocit ze som tučná alebo si ma nevhodne dobera… mne to tiež sem tam môj povie ze jaky mám lalok ale on proste nevie žartovať inak a ja sa na tom zasmejem nerobím z toho drámu … opýtam sa ho či mu ten lalok nasolim a napaprikovym… zasmejeme sa ideme ďalej …

silviazlat
1. dec 2021

Čo takto mu povedat že ti je to nepríjemne?

autor
1. dec 2021

@silviazlat práveže nechcem ešte mu nič hovoriť že snáď si to uvedomil sám lebo sa krátko stretávame

ivkazba
1. dec 2021

Vôbec to nie je blbosť. Jedna vec je občas si z niečoho urobiť srandu (ak viem, že aj druhá strana sa zasmeje). Ale smiať sa na tom pravidelne a spomínať to dokonca ešte počas telefonovania, tak to mi príde ako riadny chudák. Avšak... jedným zo základov vzťahu je komunikácia. Takže povedz mu, ako to vnímaš. Možno je len dindaj a prestane s tým, ak bude vedieť, že ti to nie je príjemné. Ak neprestane alebo to bude bagatelizovať, tak je to chudák a tam je riešenie iba jedno.

autor
1. dec 2021

@agacela keby sme spolu dlho tak isto to neriešim len keď som takto krátko s niekým tak nechápem ešte či je to sranda či to myslí vážne

silviazlat
1. dec 2021

Tak načo sa sťažuješ? Máš ústa a mozog tak ho použi. Alebo chces aby sa tak k tebe správal aj do budúcna?

ivkazba
1. dec 2021

A čo že sa stretávate krátko? Práve preto by nemal mať takéto reči. Negatívne veci treba stopovať hneď na začiatku. Už týmto dávaš najavo, že nemáš hranice a necháš si robiť aj nepríjemné veci.

autor
1. dec 2021

@ivkazba hej máte pravdu. Skúsim sa snim o tom porozprávať lebo fakt mi to príde blbé keď sme spolu tak krátko

monka105
1. dec 2021

Ja by som sa normálne spýtala, prečo to robí. Či si myslí, že to je akože sranda alebo mu to vadí a chce ti tým nenápadne naznačiť, že by si s tým niečo mala robiť. Tak či tak mi to príde z jeho strany dosť detinské robiť si posmech z výzoru druhého a duplom, keď to je človek, s ktorým som vo vzťahu. Vysvetli mu, že ti to vadí, cítiš sa kvôli tomu zle a rozhodne ti to nepríde vtipné.

hennyinnsbruck
1. dec 2021

Urcite sa s nim o tom porozpravaj su chlapi co maju divny humor aj moj ho ma ale viem ze ma miluje od hlavy az po päty a neberiem si to vobec k srdcu😃

vikusjk
1. dec 2021

suhlasim s dievcatami, mala by si to s nim otvorene prebrat. Je jedno, ci ste spolu dlho, alebo kratko, proste ak ti to vadi, dotyka sa ta to a je ti to neprijemne, tak to musi vediet a mal by sa podla toho zariadit. Ak mu na tebe zalezi a nevnima ta ako chvilkovu zalezitost, tak na to bude brat ohlad a prestane s tym. Ak neprestane, tak naco sa budes dalej zbytocne viazat na takeho necitliveho chlapa?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trema
1. dec 2021

nabududce, ked to zase spomenie, mu povedz, ze toto je uz otrepany vtip, ze si to uz pocula, nech skusi nieco nove.. mozno sa spamata a ked nie, tak pa pa

klip0
1. dec 2021

Treba mu to povedať.
Akože byť aj že on ma malé sebavedomie a preto ti to takto hovorí.

stanulienkat
1. dec 2021

No zo srandy to určite nemyslí, keď ti to stále vyhadzuje na oči. Možno nemá rad tlsté baby, potom ale nechápem že prečo sa s tebou kontaktuje. Treba mu povedať že ti to vadí alebo nech si nájde štíhlu babu.

zooeynka
1. dec 2021

Ty zacni mat pripomienky k jeho penisu ked budes mat prilezitost a nezabudni sa zasmiat ked mu ho uvidis...Ale, v reale by som necakala ze muz nieco z tvojich myslienkovych pochodov pochopi sam, nemas to na cele napisane ze ti jeho pripomienky vadia, on si mozno mysli ako ta s tym zabava a tebe sa to paci. Stopnut okamzite vsetko co ti prekaza, to je podobne ako so steniatkom, tiez necakas 50x kym ti steniatko osti koberec, ale vychovavas ho. S muzom musis rovnako. Ked nema galantnost v krvi treba ho to naucit. Najhorsie je ticho trpiet.

kitycat
1. dec 2021

@viestta presne.

Poslat donpredele s takymi prij€banymi pripomienkami. Ste spolu krátko a on si dovoluje ta kritizovat? Tak si dovol sa obradit. Ak sa mu tvoj vyzor nepaci nech si hlada inu... Nie si snad zufalka

simona92101
1. dec 2021

@stanulienkat aj stihle zeny maju podbradky alebo okruhle lica. A nemyslim si,ze automaticky musi byt autorka tlsta ...

miadi
1. dec 2021

Hnet by som mu to vratila Nech vie ake je to vtipne. Za smiala by som sa ze ake mà brucho on ako Santa ( ak mà co len naznak) alebo ze haha tych par vlasou co mas na hlave.. alebo ze moj podbradok zmizne ked schudnem no tvoj frnak je vecny hehehehe. Jasne ze mu vadi tvoj podbradok Preto ho stale pripomina.

stanulienkat
1. dec 2021

@simona92101 sorry, tak mi to vyplynulo z textu, že pribrala 25 kíl. To je štvrt metraka, dosť aj na chlapa. Ak nie,tak sorry.

zuzubb007
1. dec 2021

Prave preto, ze sa stretavate kratko, to je cisty debil ta ma co davat dole ci mas ci nemas podbradok, po dalsie akoze nehnevaj sa, ake 25 kil je vela pribrat aj ked si predtym bola chudulinka, musis byt teraz taka baculka, ak sa mu taka nepacis dovidenia normalne mu to povedz a nezabijaj svoj drahocenny cas

upsilon
1. dec 2021

V prvom rade mu musis ty vyjadrit, ze ti to je neprijemne

dadulamamula
1. dec 2021

Ja by som sa urazila.. Po iem otvorené.. Pokým sa mu niečo na mne nepáči nech so mnou nie je. Ak je to v rámci srandy, tak by som si doberala aj ja a vždy máš načo, je na svoje prirodzenie hrdý? Napríklad 😂 ale inak ak by sa to opakovalo aj potom čo by som ho upozornila že sa mi to nepáči tak by som s nim kontakt prerušila. Načo byť s takým chlapom ktorému by som mala byt na smiech

simona92101
1. dec 2021

@stanulienkat tak,sama pise ze bola predtym velmi stihla a ze jej ostala pekna zenska postava po porode.cize nie tlsta..mam kamaratku,ktora bola odjakziva ako prutik,prsia ziadne,zadok nikde.v tehotenstve islo 20kg hore,a konecne vyzera ako zena a nie ako 10 rocne dievca z koncentraku,jej manzel je nadseny a ona je rada ze si moze aj podprsenku kupit.tym chcem povedat,ze na kazdom kila vyzeraju inak.

mandala77
1. dec 2021

Na rovinu mu povedať. Je mi nepríjemné, keď mi to hovoríš. Viac mi to nehovor. A uvidíš. Žiadne vysvetľovanie, omáčky okolo toho. Jasne, stručne.

autor
1. dec 2021

@simona92101 presne. Nejsom vôbec tlsta kľudne aj pošlem fotku mám naozaj teraz veľmi žensku postavu a nie jak nejaká školáčka mala som 45kg tak fakt mi to neublížilo si myslím konečne som žena nie prútik

jumama
1. dec 2021

Ono sa vravi, ze veci, co vadia sa casom nezlepsuju, ale zhorsuju. Teda tak ci tak, z tvojej aj jeho strany, moze to byt len horsie. Z tvojej strany ze ti budu viac a viac vadit jeho blbe poznamky, z jeho strany, ak mu to vadi, casom prestane byt citlivy a este viac moze poznamky blbe mat. Proste sa tomu postav celom, ak ti to vadi, povedz mu to. Nie je na tom nic zle, povedat, co citis naozaj, nepredstierat nieco... nehrat sa na trpezlivu, len aby si nieco nepokazila. potom kam az ustupis v buducnosti?

brembo
1. dec 2021

povedz mu to,že ti to vadí a hotovo. či sa s ním stretávaš krátko alebo dlho,bud sa uvedomí,alebo sa urazí. Ale bude jeho problém. Prepáč,ale zakaždým ten istý žart aj cez telefon,to je už trápne a nemiestne.

minutka
1. dec 2021

Drzy pako

autor
1. dec 2021

Ľudia ďakujem vám za rady. Konfontovala som ho že mi to vadí a uráža ma to a začal byť na mňa nepríjemný a začal hrešit v správach typu že do pi tak ja ti poviem aj pekné veci ale ty vidíš tu jednu skur*** zlú vec a podobne.