Muž je veľký srandista a robí nám to problémy

22. dec 2020

Je podľa vás normalne ked muž ma pred druhými vkuse také blbé reči, akoze na otázky, ..,,ako sa máte,, vždy odpovie ze zle.. argumentovať uz nevie.. pritom sa mame ok. Alebo ako sa vam zije . automaticky povie zle, keď sa opýtajú prečo nevie odpovedať. Alebo v práci pred kolegami povie ze sa neteší na voľno cez sviatky ,ze ho doma asi slahne.. ( ma ženu a dve malé deti a doma je kľud).. prosto...je taký strašný srandista, vždy hovorí pravy opak toho ako to je ale ľudia ktorí ho až tak dobre nepoznajú tomu veria. A vytvárajú si potom negatívnu mienku o jeho žene a živote snou... keďže nikdy nepovie na nu nic pozitívne. Aj pred jeho rodinou ma také hlúpe poznámky,ze si musía myslieť ze sdi nieje šťastný. Prítom doma pred ženou je ok.. vzťah klape. Proste je taký odkedy ho poznám..ano som tá žena a štve ma to čoraz viac,ako ma potom ludia vnímajú? Predtým mi to tak nevadilo,adi som bola zaslepena..no uz to beriem vceliu vážne. Je to podľa vás ok?

mondolina
22. dec 2020

Nie je to ok. Podľa mňa je blb.

kittykat22
22. dec 2020

Tak zalezi ako sa tvari ked povie "zle". ak sa popri tom smeje na cele kolo a chodi nonstop vysmiaty tak je kazdemu jasne, ze keca. Ale ak ti to vadi, tak sa s nim o tom porozpravaj. Mozno si ani neuvedomuje, ze ta to trapi. Niekedy zacne clovek nieco automaticky rozpravat, a ani mu to nepride nevhodne alebo zvlastne.

sara07
22. dec 2020

@kittykat22 nepomôže rozpravanie ,

kittykat22
22. dec 2020

@sara07 ako to vies? ty ich poznas? 😳😳

sara07
22. dec 2020

no je druh chlapa čo je negativistisky doslova, nič nie je dobré, na ničom sa nedá dohodnut, len chce mat klud a pritom doma nepohne ani prstom, len pozera tv alebo mobil v ruke,
to len bud odíst ak sa dá alebo nejak prežit , bud rada že nezomiera

autor
22. dec 2020

@kittykat22 tvári sa tak normalne,akoze to myslí ako fakt. Možno sa pousmeje ked sa ho potom pýtajú na podrobnosti a nevie odpovedať.. tak ich vlastne nechá v tom.. snim sa moc rozprávať o vážnych témach nedá, je totiž ,,srandista ,stále .. tazka normálna komunikácia.. nebral by to vážne, proste in si robí srandu povie len.

autor
22. dec 2020

@sara07 hej klud chce.. v podstate neznáša vážne témy, ked mi niečo vadí uz je oheň na streche... Prítom ja by som sa o tom iba Chcela baviť, no on ani počuť... Určite veci mi bohužiaľ vadia

sara07
22. dec 2020

@kittykat22 ano osobne svokor nevlastny
tiež som si myslela aké je to strašné, že on chuda sa o všetko stara, robí a potom mi len sánka padala
a to svokra mu povie ide nášteva nieže ma budeš zhadzovat, zle sa mat a nič nebude dobré , doslova to takto už povie
čo sa tá narozpravala má môj obdiv
a to ked začne že ako sa teší na smrt , a bude mat uplny klud ako u nich je ako fakt klud v dome žiadne deti, pes,zviera, samota , tam ten klud ide už na mozogo normálne a on nemá klud 😂 bežne ako si každy čita vo svojom kute a tri hodiny klud totálne ticho

sara07
22. dec 2020

poznám a bud rada že to len pri tomto skončí
že nerozoberá u vás čo je doma, z jeho pohladu ,on chudatko ty lemra a deti na opratku alebo psychiatriu 😂
no nenavyberaš si bud odíst alebo to nejak prežit ale neviem si starobu predstavit

autor
22. dec 2020

@sara07 och, je to trošku podobne, v tom zhadzovaní,uz som tiež minulé po návšteve sa ho hned opýtala aby mi vysvetlil prečo sa mu somnou zle býva? On zaskočený ze len som žartoval... Ale návšteve nepovedal ze žartuje. Nevybuchla som,no bola to asi taka posledná kvapka kedy mi to došlo ako ma prezentuje

autor
22. dec 2020

@sara07 presne, deti zle neposlušné, pritom su poklady, úžasné decka... Neviem co o mne este hovorí za chrbtom no to co viem,to vyznieva akoby sa mal prosto zle a mal zlý život...

sara07
22. dec 2020

ešte je alternativa
hned ako to povie, povedat že on žartuje , nech vymenuje tri zle veci čo je problém
svokra to ešte takto robí, a on jej to fakt robí cely život
ja neviem nič mu nie je dobre , strašny chlap , a ja neviem on si to hadam ani neuvedomuje ako vtipny ako fakt nie je

sara07
22. dec 2020

bud rada že na fb nevypisuje negativne a depresivne statusy , to je iny level

autor
22. dec 2020

@sara07 kokos takto sa obhajovať pred druhými, aby vymenoval tri veci... Niekedy skúsim. Hrozne,skusim niekedy led bude vhodná chvíľa nahodiť túto tému, ze ma to mrzí, ako ma prezentuje..uz sme sa o tom raz hádali, povedala som mu ze si serie do vlastného hniezda keď zhadzuje zenu ktoru si sam vybral...

queen_mary
22. dec 2020

My tak s muzom "so svetom" komunikujeme normalne. Ti jednoduchsi v tom ironiu a sarkazmus nenajdu. 🙂

autor
22. dec 2020

@sara07 svokra sa stým zrejme naučila žiť. Obdivujem tie ženy...

autor
22. dec 2020

@queen_mary navzájom sa zhadzujete ?
Iróniu používam aj ja a často... Toto je ďaleko od nej, nema to ten nádych, musela by si to vidieť

hradnapani
22. dec 2020

zrejme to trva dlho a zrejme si ho dostatocne nezastavila. Keby mi to povedal pred navstevou, tak sa razne zdvihnem so slovami, ze si taketo reci/ zarty vyprosim a odisla by som. Cim dlhsie to tolerujes a/ alebo slabo na to reagujes pred druhymi, tym tazsie sa toho bude zbavovat. A nie, nie je to ok. Uplne tam chyba ucta - k tebe. Jedna vec je humor a zart (nemali by vo vztahu chybat), ale nie na trvaly ukor druheho.

shallimar
22. dec 2020

Normálne to nie je, ale úprimne nemyslím, že s tým niečo spravis, ja mám takú matku. Všetko je zle, ako sa máš - zle, čo máš nové - čo už len ja môžem mať nové, objednávam synovi knižku na Vianoce začiatkom novembra - to zbytočne robíš ti to nepríde včas, keď som bola tehotná - len aby si nepotratila, muž niekam ide - ešte ti havaruje, kupujeme dom - určite vás okradnú, keď sa lúčime a môj 4 ročný povie, nabudúce sa uvidíme, tak reakcia je, určite dovtedy umriem. Depresiu nemá, proste je taká, celý život.

Dohovaram jej už asi tak 20 rokov, nepomáha a vekom je to horšie. Uprimne dúfam, že to nie je prípad tvojho muža, lebo ona príde na návštevu a keď ju neopravujem pomaly na každej vete, tak výdaje energiu kazdemu

autor
22. dec 2020

@hradnapani to je pravda ze som to nejak neriešila, nereagovala dostatočne. Neviem co ho este dokážem prerobiť? Myslím ze mas pravdu, s tou úctou ..
@shallimar toto az taký extrém nieje, viem o com hovoríš,to si otrasné typy ľudí.

elizabet173
22. dec 2020

mozno by aj teraz pomohlo, keby si na neho nahukala. Ale ze poriadny cirkus. Aby si uvedomil, ze takto zartovat viac nebude. Ved hadam nie je magor, aby si neuvedomil, ze to malokto berie ako zart. Alebo hned ako povie, ze sa ma zle, zacni opisovat, ake mas s nim trapenie, ze sa sprava ako soplos, schvalne vyklada, aky je nestastny a nie je to pravda. Spomen cokolvek, co sa v uplynulych dnoch stalo, ci oskrete auto, alebo hodene ponozky vedla postele. Samozrejme, musis vediet, pred kym mozes spustit taketo divadlo. Ak by sa pytal, co to rozpravas, povedz, ze si len zartovala.

hradnapani
22. dec 2020

hlavne si s tou uctou musis uvedomit jednu zasadnu vec. V prvom rade ju musis mat sama voci sebe. T.j. nedovolit mu to, resp. naozaj sa razne voci tomu ohradit. Ja ti to naozaj odporucam, treba byt sebavedomejsia. Neboj sa, bude mat "obavy" co sa deje. On si velmi dobre uvedomuje, ze ma full servis apohodlny zivot. Tak nech sa s nim nezahrava, lebo moze o neho lahko prist (nikdy nevies co a koho ti zivot prihra do cesty.). Ako sa hovori, kto chce kam...

thoughtfulweirdo
22. dec 2020

Môj to občas robí tiež, ale teda u neho je jasné, že ide o žart. Pokiaľ to tvoj hovorí vážne, asi by som začala hovoriť to isté. Keď sa vás niekto opýta, ako sa máte, predbehni ho a hneď spusti: "Ale vieš čo, s Ferom je to úplný otras, nenavari, neuprace, nešikovny je, nevie ani poriadne šoférovať, v posteli nula bodov..."a tak ďalej, hlavne to, čo sa najviac dotkne jeho ega. A keď sa rozhorči, o čom to hovoríš, tak sucho povedz, že veď len žartuješ. Možno mu po pár razoch svitne

sara07
22. dec 2020

ja tiež ako , ja by som to tažko dávala ale ona najskôr pre deti a potom na starobu už bolo neskoro utekat

sara07
22. dec 2020

@thoughtfulweirdo nesvitne , lebo on má narok to je špecialny druh chlapov

sara07
22. dec 2020

@shallimar presne , plne chápem a nepomaha ani dohovor ani slzy ani priame otazky , ani vyslovene na telo nič
ty si tá najhoršia

thoughtfulweirdo
22. dec 2020

@sara07 Tak s takým musí byť ozaj "radosť" žiť 😖

sara07
22. dec 2020

@thoughtfulweirdo vieš ja tam mam problem strpiet hodinu, tak sa so svokrou v kuchyni zavreme doslova sa izolujeme ☹

prasiatko30
22. dec 2020

Vsak hadam ho ludia poznaju - ak je to jeho styl komunikacie a na vsetky otazky odpoveda od veci tak ludia vedia co sa deje - ako vobec by som z toho nerobila vedu 😁

miadi
22. dec 2020

Skus mu to vratit. Ked bude u vas kamoska trebars nech sa opyta ako sa mas. A ty pred nim povedz ze na hovno lebo manzelsky zivot Ta niči. ( kamoske vysvetlis ten experiment) nech vie ake to je. Ked toto nebude dost tak aj pred inymi ludmi ho par krat zhod. A ked sa bude stazovat povies ze sak len žartujee ako to robi on.