Muž a umývanie riadu

9. aug 2022

Baby, rozsudte nás. Podľa chlapa je nenormálne že ma večer o 20 tej keď je v telke futbal umývať riad 😂 že ich umýval včera, dneska musí zas. Pritom keby nepiskoval okolo toho , už to má dávno hotové. Podotýkam , že to boli 3 taniere dve šálky a jedna panvica. Už poobede som do neho hucala že nech po sebe umyje, vraj neskôr. Tak keď neskôr, tak neskôr. 🤨 A presne robím to čo on, sadla som si ako knedľa pred telku nech vie aké to je a jemu sa to nepáči 😂😂😂 tak vás prosím, som fakt taká zla žena, nie je nejaká linka dôvery kde by sa mohol vyplakať? Vraj to ani v robote nebude hovoriť lebo sa mu budú chlapi smiať 🥲

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
9. aug 2022

3 taniere, 2 salky a panvica mi nestoja za slovo

autor
9. aug 2022

@zoro9836 ja som všetkými 10 za ale žijeme v podnájme 🙂 a nie je ju tu kde dať

autor
9. aug 2022

@janetinka27 ani mne, mala by som to za minútu hotové ale jemu sa zrútil svet že kto to kedy videl 😂😂😂😂

deti95060810
9. aug 2022

čo sa sťažuje... môj mm bežne umýva riad - nemá problém. Problém mám ja - lebo sme doma 4 ženy....
a ver mi u nás je riadov o móóc viac ako u vás... a tých hrncov - 8-9 litrových...

autor
9. aug 2022

@deti95060810 však mňa ide poradiť z tých jeho rečí že umýval včera, umýva dnes, že mu ide futbal, že toto a hento a mám si ho držať že toto nikto dobrovoľne nerobí 😂

autor
9. aug 2022

Poraziť

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. aug 2022

@mamula20 nie, už po ňom ani trenky a ponožky nezbieram. Ani oblečenie svihnute kade tade a keď reve že nemá čo na seba tak mu poviem no moje ale v koši nič nebolo🤨 umývačku nemáme kde dať.

guiseppinka
9. aug 2022

Neumyla by som to. A ani zajtra, ani pozajtra. Ak by mi trebalo panvicu, tak by som radsej kupila novu. Nechapem zmyslu odkladat riad a umyvat ho raz denne. Ked varim, tak popri vareni si umyjem vsetko, kym sa to dobre umyva. A napr moj oco kedysi umyval uplne normalne riad.

beata_k
9. aug 2022

Radsej mu k tomu futbalu prines pivo a pritul sa 😉 Miesto tychto dotahovaciek

sense
9. aug 2022

Sadni si k telke a pozeraj aj ty, a jemu keď ide futbal, tak mu povedz ze ved cez polčas bude mať dosť casu

hilda08
9. aug 2022

Moj otec nikdy v živote neumyval riad 😂 ale moj muž umyje jasne ze si posomre ale je rovnako jeho ako moj…my málokedy hned po sebe umyjeme…vecer sa stretneme v kuchyni a popri debate riadime kuchynu…spokojnosť

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukbe
9. aug 2022

Jasné,že môže riad umyť,ale zase žiadať od neho,aby umyl riad,keď mu ide futbal,je trochu cez čiaru.A to som žena a u nás riady bežne umýva muž.

autor
9. aug 2022

@guiseppinka bolo to tak, že chystala som raňajky sebe, urobila som aj jemu. S tým že som zjedla skôr, automaticky som všetko umyla a on si dal neskôr. Reku dobre, umy po sebe. Ani poobede, ani večer o 6 nič tak som do neho hucala nech to porobi 😂 jeho chyba, mal to urobiť hneď. Ale smejeme sa na tom, teda hlavne ja aký je nasratý 😅
@beata_k hej a o polroka budem zakladať novú diskusiu že chlap doma hovno robí a čo mám robiť , však nech si zvyká že nič sa neurobí samo kým chlapec pozerá futbal 🙂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
9. aug 2022

Ale nooo. Riad pocka do zajtra. Skus to takto dnes. Verim, ze zajtra ich umyje aj sam.

autor
9. aug 2022

@zoro9836 poslala som mu link, uvidíme 🤭

petamich
9. aug 2022

a to ti potom vsetci napisu, ze sa s nim mas rozist 🙂 ked dnes ti radia, ze vsak nech pozera futbal 😂

tu umyvacku ale treba aj vykladat, co moj muz tiez ma stale cas 😁

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
9. aug 2022

ja riad umyvam casto, nemam s tym problem, ale ked pozeram doktorku quinnovu, tiez by som ho nesla umyt.

petronellla87
9. aug 2022

Ved ho nechaj, ved riad nema nozicky😀

7miriam77
9. aug 2022

Pre niekoho mozno prkotina, no v konecnom dôsledku zavazna vec🤣...len to neumyvaj za neho, lebo to tak uz bude navzdy. Ja mám našťastie šťastie a partner sa sam vychyti a poumyva všetko...robi to automaticky...ja som navarila, on poumyva. No myslim, ze vela záleží aj na tom,ako je nauceny chlap z domu...

guiseppinka
9. aug 2022

To by som vypenila uz, ze to co je riad od ranajok... Ale vravim, ani nahodou by som to neumyla... My mame mycku (uplne v pohode by som sa toho spotrebicu vzdala), muz ju aj nalozi, ale akosi nezapne, neutrie linku, takze to musim dorobit ja a ide ma urvat. Alsbo milujem, ked do cistej nevylozenej zacne nakladat spinavy riad rano... Lebo on si myslel, ze je spinava🙈🙏

autor
9. aug 2022

@beata_k neznášam špinavú kuchyňu, priznám sa. Vadí mi bordel keď ráno vstanem chcem si v kľude urobiť kávu a potom variť obed nie že najskôr odpracem bordel a potom všetko. Je doma 4 dni, vykrikuje aký je unavený že minule vysaval a vyhodil kôš (😂) ale že keď prídem koľkokrát z roboty a varím, ešte umyjem všetko na to sa akosi zabúda. Však to tu môžem bývať aj sama potom 😅
@petamich no však presne o to mi ide akože nechcem od neho aby šuroval vaňu lebo si viem predstaviť ako by to vyzeralo ale normálny prevádzkový bordel upratať môže, aj povysávať ale do kelu ja mám toho tiež dosť , teraz má týždeň dovolenku a sa rozčuľuje že musí umývať 🤭
@mamula20 bola som aj ja taká sprostá zo začiatku že veď nechaj ja urobím ale už ma to prešlo , hlavne keď si spomeniem ako hovoril že partnerka je seberovna a máme robiť narovnako tak som mu to s láskou pripomenula 😂😂😂😂
@7miriam77 no mne tvrdil že bol zvyknutý po sebe umyť upratať a takto aj oprať (dávam prať radšej ja) a že je jeho tatko bordelar ale ako vidím dosť prehrotil lebo netrvalo dlho a prekukla som ho že taký aktívny nie je. Ale zase nemôžem mu krivdit naozaj že by bol úplne hnily...to zase nie.
@guiseppinka neumyla už spokojne sedí a pozerá , ženy ktoré tvrdíte že som ho mala chudatko nechať hlásim že nemá z toho žiadnu ujmu 😂

viky_21
9. aug 2022

Moj robi to iste. Stale to odklada a zacne ho umyvat ked ja davam maleho spat. No mna ide porazit ked on vtedy zacne hrkat s riadom. Preto to vela krat spravim zanho ale uz som sa zatala a povedala si, ze nie moj zlaty nebudem to robit za teba 😅😅

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thoughtfulweirdo
9. aug 2022

Keby videl, čo práve teraz doumyval môj manžel 🤭 toho riadu bolo toľko, že sa ledva zmestil na kuchynskú linku. Ani mu nenapadlo pípnuť a chytil sa toho sám od seba. Ale druhá vec, toho riadu je toľko, lebo sme od rána uprednostňovali príjemnejšie aktivity pred umývaním. Z riadu v dreze sa u nás nestrieľa, v kľude tam na nás počkajú 😁

aduskatt
9. aug 2022

včera jedol, tak na čo musí aj dnes?😀DDDDDD u nás kto sa riadu chytí, ten umyje. Manžel s tým nemá žiadny problém.......

autor
9. aug 2022

@aduskatt to som mu povedala že dneska som varila či zajtra nemusím?😂😂😂😂 No až sa zakoktal