Musím zmeniť svoj život a neviem ako

20. júl 2024

Baby, mám depky, v podnikaní mám ťažké časy, naozaj ťažké, celé zle to je, to by sa malo upraviť v septembri..v osobnom živote, to je ako na hojdačke, nie som spokojná zo sebou, pribrala som 10 kg,nejde mi to zhodiť..cítim sa škaredo , tučné , nič zo skrine mi nepasuje..😔 v manželstve prežívam krízu, nie neprezivame ju spolu ale len ja..nakoľko žive v Tom že je všetko v poriadku,medzi nami ..ja keď mu aj poviem že nie som spokojná ,tak mi povie že mi ze môžem sa pobaliť a ísť, v jeho očiach je všetko ok...celý život som podriadila rodine,deťom, psom , robote a nikde nie som ja , absolútne nikde...takýto život som nechcela, mám všetko a zároveň nič..neviem ako to zmeniť

sashka22
20. júl 2024

Detto...do toho som neplánovane otehotnela 😏 ja sa spolieham, že sa to zlepší, keď sa opäť začne dariť aspoň v biznise, minimálne opadne stres z finančnej situacie

timea301196
20. júl 2024

Tak keby mi toto chlap povedal tak končím s ním

autor
20. júl 2024

@timea301196 to nie je také jednoduché, ja som momentálne na Tom chlapovi závislá aj po finančnej stránke..keďže mne sa nedarí, keby nie jeho tak som v peknej riti ,ešte väčšej ako teraz ..a máme dve malé deti, nedá sa len tak zbaliť a ísť

egonsk
20. júl 2024

no to ta chytila riadna depka veru. Ja som pracove vyhorel, absolutne ma momentalne nebavi to v com som spicka a co bol desiatky rokov zdroj mojho prijmu, prudko zvazujem ist robit nejakeho predavaca na istu dobu a podnikanie zavesit na klinec, tiez som pribral 5 kilo a miesto dole to pomalicky postupuje hore, v osobnom zivote som si dal pauzu, ale okolie, ktore ma pozna je z toho zdesene a furt ma pobada to zmenit, atd... Ale depku nemam a pozeram na to z tej lepsej stranky, lebo ved nikto v nasej rodine sa nemoze pochvalit uz cele generacie, ze syn v skole je na prepadnutie, ze dalsi sa stava zavislym na hrani a nemam to ako zmenit, lebo ex robi vsetko proti... 🙂

autor
20. júl 2024

@sashka22 gratulujem k bábätku aj keď neplánovane ♥️

dadka1997
20. júl 2024

Najst si nejaký koníček, je pekne venovat vsetok svoj cas rodine a praci, ale nikdy nezabudať na seba a na svoje potreby. Nech muz ostane s detmi a mozes ist do welnesu, do kina alebo s kamoskou von ..

Nespokojnost v zivote ma viac odtieňov... a za tu tvoju nespokojnosť môže tvoj neuspech... treba sa slusne porozprávať s mužom

autor
20. júl 2024

@dadka1997 môj muž nevie riešiť manželské problémy, on vie riešiť problémy v biznise ale problémy v manželstve bohužiaľ nie..on vidí vzor vo svojich rodičoch, kde otec máme nadáva do p.c a ona sa smeje tomu , taký mal vzor

dadka1997
20. júl 2024

A preco si s takym muzom ostala ?

autor
20. júl 2024

@dadka1997 lebo u nás to tak nie je, môj muž je ok, len teda ,on na tieto problémy nie je

saraxyz
20. júl 2024

@egonsk perfektný prístup.

petronelag
20. júl 2024

Toto vyzerá tak, že si treba riešiť svoje problémy v podnikaní (za ktoré nie je zdopovedný muž) a nevyvolávať ešte aj manželské problémy, keď muž sa snaží a máte aj malé deti.

luccija
20. júl 2024

A čo je tá najväčšia nespokojnosť, že nejde biznis?september je tu o chvíľu...muži málokedy vidia problém to len ženy vymýšľajú😉možno potrebuješ oddych chvíľu zmiznúť z domu a dať seba na prvé miesto.