Môžem veriť manželke?

kriza789
21. jan 2015

Dobry vecer potreboval by som poradit
Raz v jeden vecer sme boli ja(29), manzelka(26) svagor(30) a svagrina(26) u nas doma a oslavovali sme.
Ja som isiel pred polnocou spat do izby za nasim dietatom a moja manzelka so svagrinou a svagrom isli do Baru tam sa stretli s troma cudzími chalanmi vo veku 20,22 a24rokov a ked sa zatvaral bar tak isli k nam vsetci spolu a tu boli do 4rana (ja som spal).Rano som sa to dozvedel az od svagrinej a bol som strasne nahnevany manzelka mi slubuje ze nic nespravila mam jej verit?alebo sa vam to nezda divne?Strasne ma to trapi a uz jej nedokazem verit

jajka71
21. jan 2015

no dost nestandardna situacia!!
vies, dolezite je, ze pokial by si stale svojej manzelke veril a doteraz neurobila nic ine, tak by si jej istotne veril a nemal by si ziadne pochybnosti, cize zrejme v tebe nejaky skriatok neistoty hlodal uz dlhsie, otazka znie, ci tvoje pochybnosti stoja na realnych zakladoch,

myslim, ze najdolezitejsie je, aby si si so svojou manzelkou sadol a porozpraval o tom, ake mate vy dvaja predstavu o vztahu a fungovani v nom a co pokladate za neprijatelne, bez pritomnosti tretich osob pripadne deti, lebo bez toho, aby ste si urobili v tomto jasno, tak sa nikam nepohnete

alexik11
21. jan 2015

@kriza789 Tak zvláštne to síce je, ja by som takto určite nešla, kor keď mám doma dieťa a manžela, ale to neznamená, že tvoja manželka musela hneď niečo vyviesť. Pravdepodobne sa chcela len zabaviť, je predsa ešte dosť mladá. A nebola s nimi sama. Ty musíš vedieť, aká tvoja žena je, či sa nejako zmenilo jej správanie, alebo podobne.
Ak by niečo podobné urobil môj muž, tiež by som sa na neho hnevala, ale skôr preto, že mi to nepovedal, ako preto, že by som ho z niečoho upodozrievala.

haslerka27
21. jan 2015

no neviem nakolko je toto cele p[ravdive

yollanda
21. jan 2015

akoze, keby mi stary dovliekol domov neviem koho, tak by som pouvazovala o tom, ci je kompletny. mate dieta. ci verit, alebo nie, neviem.

petulda333
21. jan 2015

Ako neverim ze si nepocul ked sa do bytu dovalilo sest zjavne ozratych ludi....neverim

henikav
21. jan 2015

Mne pride zvlastne to ze niekto si dovlecie domov v noci troch uplne cudzich ludi? To ze bola vonku sa zabavit ma nesokuje nijako, aj ja som uz bola vonku bez rodiny, kolegovi na svadbe a odtial sme sli este na poharik do nejakeho podniku, sice som nebola do rana, ale mohla som byt. Co ta trapi vlastne? Ci ta podviedla? To moze aj za bieleho dna. Skor by ma trapilo fakt to ak je toto pravdive ze do vasho domu pusti cudzich ludi. A ty tiez mas riadny spanok ked nepocujes tolko hyriacich podnapitych ludi, nechapem 😀

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
morning
21. jan 2015

@kriza789 A ty si aky sikovny. To kedy si stihol prelustrovat obcianske preukazy trom cudzim chalanom, ked mas taky tuhy spanok, ze ta nedokaze zobudit ani zurka vo vlastnom byte ? Neverim tomuto pribehu.

ribera
21. jan 2015

Akoze co neveris, ze nic nespravila? A co take by mala spravit? Hadam nemyslis, ze by si to u vas doma s niekym rozdavala. Vsak to by aspon isla k nemu... Podla mna mozes byt uplne v klude. A mam pocit, ze ta stve na tom celom najviac to, ze si to cele prespal, kym sa vsetci zjavne bavili a zartovali, urcite aj na sexualne temy... To sa totiz bezne robieva, ked sa ludia bavia. Ale od slov k skutkom je vacsinou dost daleko. Nesnaz sa jej nic zakazovat, bud rad, ze sa vie zabavit a ze sa trochu odreagovala a taketo situacie ries, az ked prepije prilis vela penazi alebo ma okno alebo si ju nacapal s niekym.

miadi
21. jan 2015

to znie skor ze si pred polnocou odkvacol 🙂 a nie isiel spat 🙂 asi si az moc oslavoval..
jasne manzelka mala orgie s 3cudzimi chalanmi svarom a svagrinou 🙂 keby ta chcela podvadzat nebere ich k sebe domov. isla by niekde k nim alebo aj v aute ..urcite domov si ich doniesla ze keby si sa nahodou zobudil nech mas dobry vyhlad na to co snimi stvara 🙂
no divne ze si ich doniesla domov ale bolo by to divnejsie keby si ich doniesla sama takto nevies mozno svagrovci ich pozyvali a ona uz nevladala im to vyhovorit...niekedy kamosi maju take napady ze im je fuk ide sa k vam podte aj vy..(nezazila som ale viem si predstavit particku pripitych ludi)

velkacica
21. jan 2015

dali grupák, avšak bez teba, to nahnevá... 😀

stary_ujco
22. jan 2015

A čo akože očakávaš? Že žena ho fajčila svagrovi, zatiaľ čo ju ten najmladší pumpoval do analu na kuchynskom stole? A švagriná to riešila ručne stručne na gauči s tými zvysnymi dvoma, lebo mala práve krámy?

bobsent
22. jan 2015

ešte že sme sa dozvedeli,že tí cudzí chlapi mali 20, 22 a24 rokov. to je pri tomto probléme veľmi podstatné. čo keby nebodaj mali 25 rokov... to ti prišli ráno oznámiť, svoj vek? 😀
som sa pobavila,niekomu pri pc hormóny produkujú fantastické príbehy.. vymyslený príbeh, chlapík čaká či mu nejaká žena nenapíše svoje pikantné príbehy...
na, tu máš jeden:
môj muž sa nedávno stretol s dvomi chlapmi (41 a 38 rokov). ja som doma spala.
stačilo? 😀

branka33
22. jan 2015

@stary_ujco....tak po tvojom komente si to moze ist hodit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mna si rozosmial dakujem 😉

slavomirslavo
9. sep 2024

Myslim si ze nespravila nic zle, myslim si ze keby chcela nieco s nimi mat nesla by spolu so svagrom a svagrinou von a uz vobec by ich nezavolala do domu ... podla mna bola opita vo velmi dobrej nalade a zabavali sa podla mna to je cele