Môže to byť stres?

tinka2306
15. sep 2017

Baby mam taky divnu otazku. V poslednej dobe sa mi toci hlava, nechuti mi vobec jest, je mi na vracanie, trasu sa mi ruky, niekedy skoro cela. Sem tam zavraty, ked niekedy normalne zastanem a stojim, mam pocit ze sa mi vsetko okolo toci.pocitujem uplne uzkost, ked sa vam zle dycha . Viete co myslim. Som stale podrazdena. Mozem to byt zo stresu? Dakujem. Nedavno som bola na krv, na uplny rozbor a vsetko v poriadku dakujem

sandey
15. sep 2017

smer neurologia

janka1962
15. sep 2017

Psycholog??

vilma7
15. sep 2017

A más stresy?

hors
15. sep 2017

To vyzera na panicku poruchu a ta je spuscacom tochto vsetkeho.Teda muslim si

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka1962
16. sep 2017

@hors presne tak...aspoň u mna to bol spustac...nespavosť, nervozita,stres....potvrdené od dr..panicka porucha úzkosti ☹

hors
16. sep 2017

@janka1962 ja som mala ten problem .Vsetky vysetrenia na 100% dobre nikde nic az psichos povedal ze co to je 😔

janaochi
16. sep 2017

@tinka2306 vykazuješ príznaky panickej poruchy alebo úzkostnej poruchy, treba ísť za psychiatrom

natali2103
16. sep 2017

mne to pride ako tetania,určite najskôr neurologia,ak sa nepotvrdi,smer psychiater.Zatial si kup niečo v lekarni prirodne na upokojenie,

natali2103
16. sep 2017

určite si kup magnézium.-horčik,pomaha pri takýchto stavoch a hlavne neuškodi,kym nemaš presnu diagnozu

janka1962
16. sep 2017

@hors cize trpíš panickou poruchou??ak som to dobre pochopila? ?

angelina1003
16. sep 2017

Chrbticu mas ok?

diablikovci
16. sep 2017

Ja som take mala keď som mala vysoký tlak 160/110. A už beriem aj tabletky :(

hors
16. sep 2017

@janka1962 ano mam stym problem .

engbeng
16. sep 2017

Ja som toto raz mala. Nemohla som dychat poriadne, tlacilo ma na hrudi, myslela som, ze asi nieco so srdcom, ci pluca a ze si idem zavolat sanitku, fakt som sa bala. Potom mi napadlo, ze to moze byt iba z vtedy dlhodobeho stresu - priznaky, co som nasla na nete sedeli - lepsie ako porazka - ukludnilo ma to. Vyhladaj si na nete v akej pozicii to mas preckat. Ked to prislo 2. krat asi po mesiaci, zdalo sa mi to vtipne, ze aka blbost ma minule vystrasila. To potom uplne rychlo preslo a zatial klop klop, uz sa to nestalo. Tiez som mala krv v poriadku. Paradoxne (teraz viem, ze sa to tak stava) sa mi to stalo, akurat ked ten stres na den polavil a v tom ako blesk z neba tato blbost... Takze, hlava hore, a zbav sa toho stresu alebo ho za kazdu cenu aspon eliminuj

engbeng
16. sep 2017

Neviem, ci som to napisala zrozumitelne, ten stav bol vtedy fakt zly, aj silna bolest, asi okolo pol hodiny

bruneta880
17. sep 2017

@natali2103 súhlasím aj podľa mňa to vyzerá na tetániu...

janasim
17. sep 2017

Tetania, aj ja to teraz riešim, dnes večer pokojová tachykardia 97/min,cítila som sa akoby mi išiel infarkt, stres, stres, stres...