Môže mať žena k žene čisto kamarátsku lásku?

2. jan 2021

Mám 22 rokov ale idem radšej anonymne lebo dosť často píšem príspevky Podľa vás je vpohode keď si dospelé ženy čo majú svoju rodinu mužov a deti raz za čas vyjdú von alebo sa stretnú u niektorej z nich doma a urobia party ?
Mne sa raz stalo že sme boli na party a niečo sme popili a zvrtlo sa to tak že sme skončili s jednou ženou v posteli ... čisto kamarátsky ráno sme sa zobudili len sme sa usmiali a išli sme proste za ostatnými
a okolie ma za to neznáša ...myslím mama

mirkava
2. jan 2021

Skocili ste v posteli? To znamena ze aj nieco bolo? Tvoja mama akoze o tom vie? A co tvoj manzel?

ninusa221
2. jan 2021

Ako ked si spraviš party s kamoskou ok aj ked spis snou v posteli je ok ale ok to neni ak si v tej posteli snou mala niečo viac

vilma7
2. jan 2021

Kamarátsky ju môže mať rada, ale nie ľúbiť... podľa mňa. Takže tam už je potom niečo viac, ako čisté kamarátstvo.

strela7
2. jan 2021

čoraz ubohejsie prispevky vymyslas fakt nuda

marysa21
2. jan 2021

Môže a ak sa priťahujú raz začas môžu si to aj spoločne užiť v posteli . Myslím ,že ak by sa jednalo o mňa môj priateľ by s tým problém nemal .Je to vždy lepšie ako keby som si to rozdala s chlapom to by bolo zlé na pochopenie a prekúsnutie.🙂

ivanizna
2. jan 2021

Nó, musím sa priznať, že sa mi to stalo tiež, ale to ešte v dobe, keď som nebola vydatá, čize u mňa je to v pohodičke. Ale čo sa týka takých vecí v manželstve, to je o tom, či tvoj muž s tým súhlasí, a aj či tebe by nevadilo, ak by niečo také urobil on. Môj by mi veru žiadneho pichoša ani "kamošku" neodobril 😁 A ani ja by som nesúhlasila, keby sa chodil klátiť s chalošmi niekde na party 😅😅 Takú "lásku", v tom ťa viem pochopiť, mám dve také kamošky, ktoré ľúbim ako sestry (a s jednou z nich to tak aj pred rokmi dopadlo, ako píšeš ty). A prečo tým zaťažuješ mamu? Jasné, že sa jej to nepáči, keď asi neveru počas manželstva očividne neuznáva. To už asi musí iba prejsť časom..