Moja svokra je bordelárka. Čo s tým?

angel257
21. okt 2014

Ahoj, bývame zatiaľ u svokry, kým vyriešime bytovú otázku. Ale problém je ten , že má všade neporiadok, všade plesnive jedlo, a ten smrad, ked nie je doma všetko vyupratujem, vyvetram, vyhodim plesnivé jedlo, ale ked príde po 3 dňoch domov z roboty, je to to isté. Ako alebo čo jej mam povedať aby sa to zmenilo? Ďakujem za každú radu.

ada12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henikav
21. okt 2014

Bud budes upratovat ty, kedze vy byvate u nej a nie ona u Vas, alebo odtial odidete. Mozno je to prave tym ze je malo doma, ze jej splesnie jedlo, zial ty ju nezmenis, pokial je to jej sposob zivota. Ani to nie je tvojou ulohou vychovavat svokru, z toho by boli len zbytocne hadky. Cim skor budete moct vyriesit vasu bytovu situaciu, tym lepsie 😉

ammellia
21. okt 2014

Odstahovat sa 🙂

klincek
21. okt 2014

poponahlat sa s riesenim bytovej otazky..jedna vec je, ze to myslis dobre..druha, ze cokolvek urobis, bude zrejme zbytocne ☹

koala7
21. okt 2014

Skus sa vzit do jej roly, predstav si ze si svokra, a mlada ktora sa k tebe nastahovala by ti chcela menit chod domacnosti. Ako by si reagovala? Ja asi, no bud si zvyknes moja mila, alebo mozes ist inam..

kofoluska
21. okt 2014

A co jej xces hovorit? Je to jej dom/byt. Ked to nevadi zvysku jej rodiny, ktora tam s nou zije, co Ty xces riesit? Mna by skor zaujimalo, ci si Tvoj partner neodnesie z domu tiez taketo zvyklosti. To by som riesila na prvom mieste. Nie to, ze tam, kde docasne byvas, je bordel. 🙂

adinam
21. okt 2014

@angel257,pred pár dňami si založila diskusiu "priateľ ma nerešpektuje",v podstate s tým istým problémom.Si s ním tehotná...
Takže problém budeš mať aj keď sa odsťahujete od svokry.Ťažko sa zmení,keď to má z domu ☹

muchacc
21. okt 2014

ajaáj tie svokry ☹ dúfam že ja iná budem inak odstrelte ma hneť !!!!!!!!

brisilda
21. okt 2014

cim skor si hladat vlastne byvanie ! svokru nezmenis ! vekom to bude este horsie :( alebo sklopis zrak a pekne budes upratovat ty aby si cistotu a poriadok dostala pod kontrolu 😝 otazka je ci sa nebudete hadat za to , ze vyhadzujes jej veci - jedenie a podobne 😔

fra
21. okt 2014

Tiež nechápem, čo by si jej chcela hovoriť a prečo si vobec myslíš, že sa na staré kolená zmení po tom, ako jej niekto niečo povie... to by museli byť nejaké veeeeľmi tajomné zaklínadlá čo by zaučinkovali 😀 ... je to jej byt, jej život, ved nikto ťa nenúti bývať u nej, čím skor si najdete vlastné byvanie a zariadiš si všetko podľa seba, tým pre teba a asi aj pre nu lepšie, veľa zdaru 🙂

hviezdicka111
21. okt 2014

no nehovorila by som jej nic 🙂 aby sa to nezmenilo este k horsiemu - k hadkam, atd...radsej strpiet svokru, ktora sa pomaly strati vo vlastnom neporiadku, ako svokru, ktora by sa s tebou denne hadala 🙂

tjaden
21. okt 2014

fuuha nezávidím ti, no ak je už v takom veku že začína byť mimo pravdepodobne nepomôže ak sa pokúsiš s ňou o tom porozprávať, možno raz uprace ale dlho to nevydrži a začne robiť bordel zas, ja na šťastie so svokrou nebývam ale je to u nej ako u vás ked mi priatel povedal že sa tam raz presťahujeme tak mu vravim že v ten deň sa rozídeme, niekedy som robila tak že som upratala kým bola preč ale prišli sme o dva dni a nevidela som rozdiel dnes mám bábo takže nemám čas jej tam chodiť pratať a ona nie ja ani vo veku v ktorom by nevládala ani nijako fyzicky obmedzena možno keby menej kávičkovala so susedkami aviac pratala vyzeralo by to inak,odporúčam ak na to raz budete mať odísť od nej

loxa
21. okt 2014

no ja ako zena na mieste tvojej svokry by som sa pod zem prepadla, keby si mi to povedala...😀D ale jej na tom asi nezalezi, takze ta nebude pocuvat..to ako zije je nechutne, ale je to jej vyzitka, pockaj kym sa odstahujete a najnutnejsie co ti vadi budes musiet upratat na vlastnu pest

matolka
21. okt 2014

netrap sa tym, rob si po svojom a zbytocne sa nerozculuj nezmenis ju. Viem o com hovorim my sme takto byvali u svokrovcov skoro 20 rokov ,vecne sme sa koli bordelu hadali a nakoniec sme aj tak odisli 😒

david1991
21. okt 2014

Spravaj sa tak isto..Uvidis do akeho stadia to dotiahne 🙂 Mozno to robi naschval ..

iinuska
21. okt 2014

ju uz neprevychovas

maznacik007
21. okt 2014

Ak by si to povedala mne tak by si sa mohla spakovat a cupi lupi z bytu prec tak jak nema co svokra hovorit do nevestinej domacnosti nema sa to ani naopak jej byt jej pravidla

urbanovapatricia
21. okt 2014

Nič nezmeníš,utekajte čo najskôr preč a keď prídeš na návštevu,posedíš na káve a pôjdeš domov.

cerez
21. okt 2014

Tak, tak. Nič nezmeníš, odsťahovať.

1katkas
21. okt 2014

je to svokrin byt ty tam nemas co rozkazovat aby nieco menila, ten byt nepatri tebe..

inak neboli by problemy svokry - nevesty, kebyze nevesty maju trosku tolerancie voci svokram....

luciok
21. okt 2014

Trvaj na tom, aby ste s partnerom vyriešili otázku vlastného bývania. Moja svokra si tiež extra nepotrpí na poriadok, mne to veľmi prekážalo. Zo začiatku som upratovala čo sa dalo, no prišla som na to, že v tom dome si to nik ani nevšimol a nevážil si moju robotu. Tak som sa na to vykašľala.
Ale už bývame vo svojom, takže či má poriadené či nie, neriešim.

medovka7
21. okt 2014

Ahoj, no to je sila, uz som sa stretla s ludmi, ktori nevedia udrzat poriadok, ale smrad, to je naozaj hrozne, ze si tam vobec prisla byvat, ked si vedela ako to u nich chodi. Kolko ma rokov, ze sa nenaucila poriadku, no mozno ju to nemal kto naucit, ale co na to hovori tvoj priatel, pokial nebudes mat v nom oporu, pohar tvojej trpezlivosti pretecie a odides od obidvoch.

lenbea
21. okt 2014

ona sa asi nezmeni. čo nasjskôr utekajte preč a zatial budeš musieť riadiť Ty.

el6
21. okt 2014

veru, bud rada, ze ta nechala u nich byvat, ked nemate kde, a kedze je to jej kralovstvo, ty to musis respektovat...este sa moze stat, ze jej bude vadit, ked jej poupratujes, lebo nebude vediet, kde co ma 🙂 radsej rychlo prec a vytvorit svoje kralovstvo...spojene domacnosti nikdy nerobia dobrotu...

cecil36
22. okt 2014

Moji susedia su bordelari, ide mi odtial smrad az do mojho bytu. Co im mam povedat, aby sa to zmenilo? Nic! Je to ich byt a pokial odtial nevbiehaju tetovane potkany mozem tak velke prd.... Rovnako aj ty. Jej byt jej pravidla.

romana19
22. okt 2014

Tieto príspevky nemajú chybu, nevesta sa ide priživovať k svokre , naruší jej súkromie, svokra znáša to, že jej syn nie je schopný zabezpečiť strechu nad hlavou pre seba a vlastnú ženu a Nevesta má pripomienky.

Čo ked si ona o tebe myslí, že si parazit? Rieši to? Žeby na MK???

Nevesta nie je Prvá Dáma, je to žena, ktorá by si mala riešiť život so svojím mužom a nie so svokrou.

stanislavao
22. okt 2014

byvate vy v jej dome. nechapem, co chcete vy prevychovavat ju. ked to nevadi jej a jej synovi, tak .... a ked vam to vadi, nebyvajte tam.