Moja mama nie je mamou - nestará sa o svoje deti

yvwet
17. júl 2020

už je to rok čo naše vzťahy celkovo ochladli....odkedy ma svojho frajera ktorého som našťastie ešte nestretla ale viem onom z fotiek.....v posledných mesiacoch už ani len tie najzákladnejšie povinnosti si neplní, dva týždne jeme so sestrou ryžu pomaly už ani neviem ako normalne jedlo vyzerá ona všetky peniaze čo má, dá jednoducho jej frajerovi a to viem lebo som si pozerala ich konverzáciu lebo mi to nedalo celkovo domov nekúpila nič už dva mesiace všetko čo sme jedli bolo poslané od nášho otca aj to som musela využiť krajné riešenie a odhodlať sa napísať mu kedy mi už bolo od hladu tak zle že dovidenia....moja mama dokáže minúť za deň všetko do centu a to teda malú výplatu nemá..... jednoducho ešte aj výživné ktoré jej otec dáva posledné dva mesiace odovzdala frajerovi, a vôbec to nieje tak že by sa ho bála a musela. Práve naopak on mu tie peniaze ešte núti. Jednoducho s mojho pohľadu chce pred ním zahrať formu a tak si ho udržať lenže ona ma dve neplnoleté deti ktoré si nemajú ako zarobiť na to jedlo a ona dokáže zaspať stym že zatiaľ čo ona všetko minie s frajerom jej deti jedly za celý deň jeden tanier suchej ryže

basullinka
17. júl 2020

@yvwet koľko rokov máš ty a tvoja sestra?

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ciusinka
17. júl 2020

Tak si matka alebo dcera? Ujasni si to prosim ta..Inak to je len dalsia fejkova tema na rozduchanie vasni 😠

https://www.modrykonik.sk/forum/pubertak/vyhodila-som-dceru-z-domu-2/

basska_b
17. júl 2020

@ciusinka S mamou možno zdieľa účet 😀
Edit: teraz som si to prečítala a je to 15 ročná dcéra, ktorá to vtedy napísala v mene mamy, aby to tu malo väčšiu váhu a chcela vidieť reakcie. Možno je to real story

bert22
17. júl 2020

@basska_b ale to iba mozno :D :D :D

sissy27
17. júl 2020

@yvwet slečna na internet písať vieš, určite si si tu aj čo-to prečítala a nevieš si vygoogliť kontakt na sociálku alebo políciu? Takisto tvoj otec, keď mu povieš, že mama vás necháva hladovať, tak nič nespraví? Každý jeden chlap ktorý zistí, že jeho výživné míňa exka, reaguje okamžite.
Neverím, že 15 ročná len tak sedí doma a pozerá do prázdnej chladničky.

sunny8
17. júl 2020

Mne to príde celé vymyslené. Sorry ak sa mýlim

ciusinka
17. júl 2020

@basska_b No len ono to uz vtedy velmi nesedelo, kedze tam pisala, ze ma 34 rokov a 15-rocnu dceru, ktoru mala v 17-tich 🙄 No ja proste neverim tomu, ze by to bolo realne, cim nepopieram, ze sa nieco take nemoze niekde diat, ale toto mi pripada az prilis pritiahnute za vlasy aj s ohladom na tu diskusiu z marca..

pribinak
17. júl 2020

Kde máte otca?

nikolieta9
17. júl 2020

@yvwet a preco teda nejdete so sestrou byvat k otcovi? Vie o tom, ako sa k vam mama sprava?

sissy27
17. júl 2020

@sunny8 aj podľa mňa. Mám doma dcéru v tom veku, a keby som sa takto zachovala, že dva týždne nemáme doma doslova čo jesť a ja sa ťahám kade-tade s frajerom, tak posledné čo spraví je, že bude písať na mk. Kontaktovala by mojich rodičov, svokrovcov, exa, políciu, sociálku, susedov, všetky svoje aj moje kamošky, ukradla mi peniaze aby si kúpila jedlo, aj diabla z pekla by vytiahla ale poradila by si a ja by som mala hanbu na celý život 😀

kitycat
17. júl 2020

@yvwet taketo bludy ach

laila22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yvwet
autor
18. júl 2020

je to reálne.....@basska_b to vystihla......no sociálku nekontaktujem len z dôvodu lebo mam mladšiu sestru a nechcem aby nás zavreli niekde do domova.... napísala som to sem len preto že to nemám komu poriadne povedať...otec no tak stým sa nestretávame a má vlastnú rodinu so svojou priateľkou už niekoľko rokov....nieje také ľahké vyriešiť tieto veci ako sa zdá.....a ešte ked mam mamu ktorá má stále pubertálne sklony... starých rodičov nemám s maminej strany a s otcovej strany tak tiez zomreli....a keby ja mame zoberem peniaze tak to by len bola hádka....ale aj tak som si nakoniec poradila....ale ďakujem za vaše názory🙂