Moja "macocha" je tehotná

28. máj 2024

Ahojte mam 25 rokov jedno dieťa rozvedených rodičov ale o to pokoj lubim ich najviac na svete ide o to ze otec sa po rozvode s mamkou ktory bol pred 6 rokmi dal dokopy s terajsou priateľkou ta ma z predchádzajúceho manželstva 3 dospelé deti .. cez víkend sme sa stretli a povedali mi ze čakajú prírastok ak si dobre pamatam je uz v 17 tyzdni bohužiaľ nemohla som sa s nimi tešiť skôr som im "vynadala" ci sú normálni ved otec ma 45 rokov a jeho priateľka 47 nedokážem sa s tým zmieriť aby jeho vnúčatá boli staršie ako jeho dieťa resp. Môj súrodenec . Neviem ako sa s tým mám stotožniť.

egonsk
28. máj 2024

je to ich zivot a ak ich to naplni stastim, mozes to iba akceptovat. Nuz, do ich dochodku bude aj to dieta uz dospele...

autor
28. máj 2024

@egonsk ved ja si to neviem prestaviť. Ze bude mať stužkovú a oni skoro 70.. hrozne ... nemajú rozum .

jaass
28. máj 2024

Verím ti, že je to pre teba ťažké prijať to. Ale pokus sa premýšľať dospelo. V ich veku keby si sa zaľúbila, nechcela by si dieťa tiež? Skús sa tešiť s nimi..

jana005
28. máj 2024

Si jedno rozmaznané decko.
Tvoj otec musí byť z teba nešťastný.
Miesto toho, aby si sa s nimi tešila, im vynadáš.
Kto si myslíš, že si?
Vôbec si nemala na to právo.
Na tvojom mieste by som sa im určite ospravedlnila.

katica06
28. máj 2024

Môj dedko mal sedemdesiat keď mala mama stužkovú, nič nové pod slnkom

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
28. máj 2024

je to ich zivot, ak od Teba neocakavaju babysitting, tak nevidim dovod, aby si to riesila.. tiez nepredpokladam, ze si si od rodicov pytala povolenie na vlastne deti..

lija22
28. máj 2024

a mozno vas toto dietatko vsetkych viac spoji ;) bude to fajn. Ospravedln sa im a macoche posli kvety

betulinka1
28. máj 2024

Vynadala by som aj vlastným rodicom, ze v tom veku sa zbláznili. Takze za mna nie si sebecka ako ti tu niekto napisal. Tak snad daju spravit genetiku a snad sa narodi dietatko zdrave.

thoughtfulweirdo
28. máj 2024

A ako to s tebou vlastne súvisí? Predpokladám, že s nimi nebývaš, nebudeš ich živiť, ani opatrovať ich deti.

maciatkolulu
28. máj 2024

Inak ta stužková... Ja neviem,čo by hovorili v iných krajinách,kde stužkové nie sú. To sú alfa omega dôvody prečo nemať deti vo vyššom veku🤣🤣

10zabka
28. máj 2024

ja mám skôr pocit, že žiarliš...

kris_tin257
28. máj 2024

Môj otec mal tiež 45 keď mama otehotnela, no cítila som ten vekový rozdiel celý život 🤷 pre to dieťa to asi nebude najjednoduchšie... Ja by som zareagovala rovnako ako ty

deti95060810
28. máj 2024

tehotenstvo v 47 je ozaj veľa.. 😨

anjelicek26
28. máj 2024

Ty predpokladás,že to bolo u nej v 47 rokoch plánované? Vycitiek tohoto typu a rozmýšľania,co bude o 10 20 30 rokov majú plnú hlavu aj oni sami,nepotrebujú ešte prednášku od teba... urcite zvazovali na sto krat vsetky moznosti,ci si ho nechaju alebo nie...zavolaj im a ospravedln sa.

autor
28. máj 2024

@anjelicek26 plánovali

pralinka25
28. máj 2024

@maciatkolulu ano to je absolutne gro STUZKOVA 😀 tiez sa na tom vzdy pobavim

autor
28. máj 2024

@jana005 vypadala v zmysle ci sú normálny že v ich veku dieta .

pralinka25
28. máj 2024

nechaj ich zit. je to ich zivot. tvoja reakcia je uplne neprimrana. oni vedia kolko maju rokov.

autor
28. máj 2024

@betulinka1 presne tak..

syslik81
28. máj 2024

a kto si ty ze ides druhym prikazovat co je spravne a co nie? je to ich zivot a oni si ho budu zit podla seba.. teba vychovali si uz dospela-taks a tak aj chovaj... raduj sa s druhymi a ak to nevies radsej bud tichoa nekaz im to

autor
28. máj 2024

@deti95060810 veru ..

autor
28. máj 2024

@10zabka určite nie mam už svoju rodinu skôr sa pre to trápim..

janage
28. máj 2024

A oni očakávajú od teba hádam nejakú pomoc s tým dieťaťom? Finančnú či osobnú? Ak nie, nič ta do toho nie je.

anjelicek26
28. máj 2024

Ok tak to je odvazne vzhladom na jej vek, zazrak, ze sa im to vobec podarilo. Prosim skus trosku schladit, nechaj ich zit ich zivot, to dieta ho obohati a nemyslim, ze otec a a jeho priatelkou padnu obaja do hrobu v 65 a 67 rokoch.. spomen si, ze to je vek, kedy budeme este chodit do prace vsetci... to dieta uz bude 20 rocne, ma sestru, minimalne jedneho bratranca/sesternicu a podedi byvanie, zvladne to... mne sa pred tyzdnom zabila na aute kamaratka s manzelom, doteraz to neviem rozdychat... ostal po nich 2 rocny chlapcek, co bol v jasliach, ked oni isli do prace... obaja nemali ani 35 rokov...zivot je krehky a nevyspytatelny..rovnako sa tvoj otec moze s prehladom aj s nou dozit 90ky... Nechapem, preco sa trapis, ved sa ta to prakticky "netyka", to male bude pre tvoje dieta "nieco ako" bratranec... on to riesit nebude, bude to dieta, s ktorym sa bude na navsteve hravat...

slavomira236
28. máj 2024

45 na chlaoa nieje vela..nazenu 47 uz dost ale je to ich vec nie tvoja

dskjhfdlkdjhl
28. máj 2024

A ze sa vzdy musi vytiahnut stuzkova, to je zrejme pre niektore vrchol spolocenskeho zivota, alebo mozno aj zivota celkovo😝

autor
28. máj 2024

@janage tak očakávajú áno pretože bývam najbližšie pri nich brat je v zahraničí. Ešte keď povedal citujem keď bude niečo treba prídeš pomôcť. Tak ako haló ja chodím do práce sama mam dieta ktoré nedávno nastúpilo do škôlky svoje problémy starosti posledné čo mi chyba je chodiť 45 ročnému otcovi varovať dieta . Ale ak bude treba pôjdem už len kvôli tomu ako sa o mňa staral a ako ho ľúbim ale nech si nemysli že to budem robiť dennodenne akože mam z roho nervy v kybli.

dettilv
28. máj 2024

No na tvojom mieste by som asi tiež nebola nadšena ale rešpektovala by som to. Oni sami vedia že nie sú najmladší, určite myslia aj na budúcnosť. Ty by si to teraz mala prijať a byť dobrá sestra keď sa dieťa narodí. Veď ono sa na svet nepýtalo🙏

autor
28. máj 2024

@slavomira236 ved mne ide skôr o ňu. A keby si ju poznala proste úplne povysenecka už vidím ako toho súrodenca bude mať otec na krku celé dni a bude chodiť ku mne aby som mu pomohla a ona si bude chodiť na kávičky s kamarátkami

lubina
28. máj 2024

chapem ta, asi by ma take cosi tiez sokovalo a rozladilo....ale, a je to ale. Oni su dospeli ludia a nepotrebuju tvoje povolenie na to, aby mali spolu dieta. Ty si tiez dospela a je na tebe kolko deti budes mat ty, tiez nepotrebujes ich dovolenie. Ake budete mat vztahy je len a len na vas vsetkych...

kristinka92
28. máj 2024

jedna vec je, že dnes sa to pomaly stava už normou mat v takom celu dieta…druha vec je, ako to bude vnímať cely život to dieta. za to že to “este ide” este nemusí znamenat že to je tak aj správne. môj osobný názor že je to už vyslovene nezodpovedne a sebecké take niečo plánovať. a to pritom ja som dieta stqrsich rodičov, a cely život som to citila. nehovoriac že dospelosti dieťaťa sa nemusia rodičia ani dožiť a kto sa bude potom starať? súrodenci dieťaťa to dostanú za povinnosť?

autor
28. máj 2024

@dettilv ved jasne ze budem ved je mojej krvy len mam strašne nervyyy momentálne 🙉🙉🙉🙉