Môj priateľ vyhľadáva transexuálov

zara988
5. máj 2014

...S priatelom sme spolu 4 roky.. momentalne spolu pol roka byvame (s jeho rodinou). Chalan je takmer dokonaly... aspon som si to myslela..Neustale mi hovori, ako ma miluje, ako som to najkrajsie a najlepsie v jeho zivote a v podstate to aj dokazuje cinmi.. je inteligentny, rad sportuje, pomaha v domacnosti {varenie, upratovanie, nakupovanie}, nezabuda na pre nas vztah vyznamne dni "vyrocia", dostavam darceky a male ci vacsie pozornosti aj bez dovodu, len tak, aby mi urobil radost.. az na to, ze som zistila, ze ma zalozene nejake tie ucty na sexzoznamkach, kde si pise so zenami, ale co ma zarazilo este viac, vyhladava predovsetkym transsexualov.. pise s nimi o sexe, o tom, co budu robit, az sa stretnu a podobne, aki su krasni a pod. :O .. nerozumiem tomu..myslim, ze v nasom v vztahu mu po sexualnej stranke nic nechyba..viem, ze sa nikdy so ziadnou osobou z tychto zoznamok nestretol, no napriek tomu odmietol a odmieta o tom hovorit..aj ked som mu povedala, ze o vsetkom viem ..jeho reakcia bola "ticho"..este sa zatvaril urazene, ze co si to vymyslam a z coho ho obvinujem.. napokon dodal zvysenym hlasom "ja niesom GAY" .. viac k tomuto nedodal ani slovo...myslite, ze ma zmysel ostat s takymto chlapom? preco to robi? co to ma znamenat?

elina25
6. máj 2014

@zara988 nevyrovnaná osobnosť,asi by som hľadala iného partnera!!!!

sissy27
6. máj 2014

@zara988 je niečo v lufte ? včera téma, že chlap pred svadbou vyhľadáva sex s mužmi, dnes nejaký čo túži po transke... tak ja neviem, vírus alebo len nedostatok fantázie? 🙄
ale odpoviem ti - robí to, pretože ho to vzrušuje, zaujíma, niekoho zaujímajú baby, niekoho autá, futbal, a niekoho transky... je na tebe, či vieš s niekým takým žiť alebo nie... každopádne nie celkom tradičné "hobby" ...

monicm
6. máj 2014

úplne súhlasím so @sissy27 ak ti to nevyhovuje a nevieš sa s tým zmieriť,tak tu nie je iné východisko ako rozchod,ak to vieš tolerovať,tak budete šťastní.vzťah je o dvoch ľudoch,nie o tom,čo si kto další o tom myslí.rozhodnutie je len a len na tebe

marse
6. máj 2014

@sissy27 skor zakladatelkyna nuda...

tejto teme neverím ani za mak , sorry 😒

henikav
6. máj 2014

@zara988 ak ti ja napisem ze je to v poriadku, ze s nim mas zostat tak zostanes?? Ty sama predsa vies co dokazes tolerovat a co nie, je to len na tebe. Niekomu to nemusi vadit a ina by sa s nim hned rozisla, takze sa riad podla svojich pocitov 😉

sissy27
6. máj 2014

@marse no toto práve... ale tak keby náhodou pridala som aj odpoveď na otázku 😀

melany_s
6. máj 2014

@zara988 a čo tak nájsť si inú zábavu? kino, diskotéku? MK je pre ženy, ktoré majú nejaký problém, nie pre unudené decká 😠

kiki68
6. máj 2014

hmmm...nejaka divna to tema....tak vcera gayov,dnes transky....
posli ho do Londyna na vylet, tam si uzije a vrati sa vybujaceny, tam je transiek az az 😀 a bavit by sa o tom mal...pre jeho dobro,ak mu zalezi na vztahu,tak karty na stol...

transka
23. sep 2015

Ak ho mas rada , kup mu nejake pekné ženske sexi vecičky nech ich nosi doma, nech nosi nohavičky damske aj von ,užite si tak v postielke ako dve cicušky, to mu chyba , aby ho niekto podporil a vsetko ri potom vyrozpráva, takyto chlapi su úžasní ako partneri 🙂