Môj priateľ a iné ženy

strela7
14. aug 2020

Ahojty baby, mám problém a už neviem ako ďalej. S priateľom sme spolu pol roka, ja mám 24 a on má 26. Všetko nám funguje, či už vzťahy medzi sebou, v rodine aj posteľ. On je finančne dobre zabezpečený, má už vlastný veľký dom, úspešnú firmu. Po každej stránke je pre mňa dokonalý, vysoký blondiak s výraznými zelenými očami a super vlasmi, naozaj krásny chlap. Problém je že kamkoľvek ideme, všade naňho pozerajú iné ženy. Častokrát aj také ktoré majú už partnerov. Ak sú sami nemajú problém s ním flirtovať, neustále pohľady, doslova citím že ho vyzliekajú pohľadom a hovoria ak to mám neslušne napísať, pretiahni ma tu a teraz pred všetkými. Ja takto nedokážem žiť, teraz som ešte mladá, myslím, že aj atraktívna len sa bojím že ma vymení za lepšiu. Bola som aj u psychologičky a vraj je to problém len v mojej hlave.. Prosím poraďte, čo mám robiť, ja už som zúfalá.

ladyvi
14. aug 2020

@strela7 jasne, ja ked vidim pohladneho chlapa,zacnem na nho zizat a v hlave a v pohlade mam ooooo pretiahni ma 😂😂😂 ak mas vyrazneho a pekneho pohladneho muza, tak proste zaujme zeny, tie sa pozru. Ja sa tiez pozriem na vyrazneho pekneho zaujimaveho cloveka, ci je to muz ci zena, proste z niektorych ludi cosi vyzaruje a pritahuju pohlady. Nic viac za tym nehladaj. Neboj nechcu ti ho prefiknut 😉

gladys_07
14. aug 2020

Najdi si skaredsieho, s menej super vlasmi

sissy27
14. aug 2020

@strela7 áno, je to v tvojej hlave. Verím, že sa sem tam nejaká žena menej či viac nápadne obzrie za tvojim frajerom, ale určite sa nedej to čo popisuješ. Uvedom si, že dokonalý je pre teba, ale pre ďalších XXXXX je pravdepodobne priemerný, nič moc, také decko, slizák, metrosexuál alebo "ani bicykel by som oňho neoprela".
Takže nie že kamkoľvek idete hádžu po ňom ženy rodidlami, ale naozaj je problém v tvojej hlave. Každej sa totiž páči niečo iné a neexistuje jeden univerzálny chlap, ktorý by sa páčil všetkým. Nie, ani ten tvoj. A ešte by som niečo dodala, ale obávam sa, že by si to nepochopila a uraziť ťa určite nechcem, tak si klepnem po prstoch 😀

maca1984
14. aug 2020

Potesim ta,minimalne o jednu /mna/ menej.Blondiak u mna ani napad 😂

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
14. aug 2020

Už o dve menej, blondiak nieee.....a ak sa ženy pozerajú nech sa pozerajú na to majú oči, pokiaľ to nie sú činy tak nemáš čo riešiť

evkao
14. aug 2020

pripajam sa k @maca1984, u mna by tiez nepochodil, takze kludne mozet zacat chodit von s nami, aspon budes vediet, ze nic nehrozi 😀

acrobaleno
14. aug 2020

Keď je chlap fešák, tak sa pozriem...🙄 to neznamená, že ho chcem pretiahnuť. Začni mu robiť takéto scény a uvidíš ako rýchlo ťa vymení.😂

jakoma
14. aug 2020

fakt blondiak a kazda ho chce?? ale no.. ak napises, ze tmavo hnede vlasy a uzke hnede oci (co je teda moj typ).. tak "pochopim" (a zas milion inych zien nepochopi).. ak ten tvoj blondiak-neblondiak nie je vyslovene suknickar tak riesis blbosti.. zas poznam muza, ktory je podla mojho nazoru fyzicky fakt ze "nic moc", ale "vdaka" svojmu suknickovskemu spravaniu ma okrem manzelky dost zien..

strela7
autor
14. aug 2020

@sissy27 Tak tiež som si to myslela... Ale aj ty musíš uznať, že sú typy mužov, ktorí sú širšou väčšinou spoločnosti považovaní za sexsymbol atď... Škoda že si to nepovie každá žena, že je slizák a decko a metrosexuál. Žiaľ skúsenosti mi hovoria presný opak. Ideme sa najesť do reštaurácie a už to naschvál sledujem a fakt možno 90% naňho zíza. Mne to veľmi vadí. V januári ešte pred koronou keď sme začali spolu chodiť ma hneď zobral na dovolenku do Jamajky a Kostariky a už tam som si všimla že tie latino ženy po ňom veľmi pozerajú. Ale povedala som si, že tmavovlasý blondiak je u nich rarita, tak to som pochopila. Ale aby ho cudzie mladé aj vyspelé staršie ženy pozývali na rande to je už moc. Neviem čo by som robila keby oňho prídem. Proste život s ním je jednoduchý a krásny, je vtipný, vždy mi zlepší náladu a keď sa usmeje na mňa tak ja nič viac nepotrebujem.

diewcatqoo
14. aug 2020

Aj mojho okato balia ine zeny. Parkrat sa mi stalo, ze ho na drzovku balili aj chlapi, pritom som stala 1,5m od neho 🤔 jemu samemu to je neprijemne, ale ja sa na tom vacsinou naramne bavim a vzdy su zgustnem na tom, ked si ho kvoli tomu mozem doberat 😀

veronikaszabova
14. aug 2020

@strela7 "tmavovlasý blondiak " to je aky 🙂

denden77
14. aug 2020

@strela7 moze ho chciet pretiahnut cely svet, ak on chce pretahovat len teba.. btw. neverny ti moze byt aj plesaty pupkacik s modrymi ocami a priemernou mzdou.. 😉
a pripajam sa k babam, u mna by si takyto metrosexualny typek tiez ani neskrtol 😁

strela7
autor
14. aug 2020

@jakoma tak nie je blondiak ako decko, že svetlovlasý ale je tmavovlasý blondiak, farba vlasov sa asi najviac podobá k farbe vlasov Brada Pitta, len asi o kvapku svetlejšie... ale o to nejde, ide o to že naňho 90% žien zazerá, a najhoršie že aj fakt krajšie ženy než som ja. Vyslovene modelky. To je pre mňa najhoršie keby ma vymenil...

diewcatqoo
14. aug 2020

@strela7 btw, tmavovlasy blondiak je asi vsade rarita... ci? 😀

evica01
14. aug 2020

Ja si myslim, ze keby bol aj skaredy ako noc tak sa budu na neho zeny lepit lebo je za vodou.

strela7
autor
14. aug 2020

@diewcatqoo presne proste niektorým ženám je úplne jedno že stojím 2 metre od neho... proste budú skúšať neustále, ja by som si možno tiež z toho robila srandu, ale keď je to stále, kdekoľvek sú na verejnosti iné ženy tak idú po ňom ako pes po údenom mäsa a mňa si ani nevšimnú...

evica01
14. aug 2020

@strela7 a tvoj frajer ma oci pre ktoru?
Ako sa on tvari?

cistykvietok
14. aug 2020

@strela7 Oveľa väčší problém ako to, že po ňom niektoré (podľa teba až 90% populácie žien) poškuľuje je, že sa z neho ideš doslova p....ť! 😂 Vidno to z každej tvojej vety. Si celá rozklepaná, len aby si nestratila toho princa krasoňa.😀 Žena, maj rozum a sebaúctu. A hlavne, prestaň s tým, čo aktuálne robíš a riešiš, lebo mu pekelne začneš ísť na nervy a odplašíš si ho sama.

diewcatqoo
14. aug 2020

@strela7 nemyslim si, ze je to kvoli tomu, ze sa ti to stava stale. Je to kvoli tomu, ze nemas dostatok sebavedomia. Popracuj na sebe, lebo sa zblaznis.

klarissa25
14. aug 2020

@strela7 ale netaraj 🤣😉

strela7
autor
14. aug 2020

@veronikaszabova ťažko sa mi popisuje farba jeho vlasov, proste farba sa fakt najviac asi podobá na farbu vlasov Brada Pitta len o nejaký otieň svetlejšie... on bohužiaľ sa aj rád pekne oblieka, a ja som z toho zúfala, na jednej strane chcem pekného ale aby sa páčil len mne nie 90% ostatných žien... A keď som ho zoznamovala s kamarátkami mojimi tak tie tiež s ním flirtovali a on sa na tom len zabáva ale mne to smiešne nepríde. A presne tieto reči typu, že ja som skorej na tmavovlasých ale dala by som si povedať. Mňa to až uráža keď ženy s ním hovoria opĺzlo.

klarissa25
14. aug 2020

@strela7 koľko anonymnych diskusii si uz dnes zalozila?

ivanka12311
14. aug 2020

Neverím ukáž foto či je taký krásny posúdime😃👍... podľa mňa si to len namyšlaš a neznešieš to že on je mladý a úspešný.. keby ťa chcel podviesť podvedie ťa bez toho aby si o tom vôbec vedela

marcellka32
14. aug 2020

Nedáš sem jeho foto?

maca1984
14. aug 2020

No dobre a ide ti o to,ze je fesak a nechces ho stratit ,alebo ho nechces stratit preto,lebo "do Jamajky a Kostariky" ta zobral.Lebo cim viac to citam,tym viac mam pocit ze ta trapi akurat tak jeho penazenka a kreditka.

nickpick
14. aug 2020

@strela7 navsteva psychologicky zjavne nepomohla..... ludia maju oci na to, aby sa pozerali, nemozes ocakavat, ze sa vsetci budu pozerat do zeme v jeho pritomnosti....ak nemas sebavedomie na to, aby si mala pritazliveho muza, tak si najdi menej atraktivneho, velmi male percento zien uvazuje ako si opisala, takto su skor nastaveni chlapi, ze si pomyslia, tu by som teraz dal....

strela7
autor
14. aug 2020

@evica01 tak on hovorí že si vybral mňa, a viem aj od jeho kamarátov že mal veľa žien v živote, ale on mi povie že nikdy by ma nepodviedol, doslova mi povedal že to robia len chudáci, a muž ktorý vyvolá u ženy lásku a nechystá sa ju opätovať je slaboch ktorým on pohŕda... Vtedy ma to utešilo, ale keď neho tie ženy tak balia tak sa bojím že nemusí vydržať a hlavne keď chcem mať s ním dieťatko...

ivanka12311
14. aug 2020

Prosíme foto na posúdenie toho čo má vlasy skoro ako Bred Pitt 😇👍a ukľudni sa tie ženské čo čumia na tak krásneho chlapa im nejde o sex ale väčšinou o €€€ v jeho peňaženke

giuli
14. aug 2020

A keby si ho vymenila za trosku taky"opotrebovanejsi model"? Nebude nan nik kuk.....neviem ,ci ti ide o to ,ze sa pozeraju alebo o to ,ze ta vymeni .....26r.dobre situovany,kt.ta zoberie na drahu dovolenku a urcite mas pri nom.urcity standard.....ufff...aj ja by som sa bala....