Môj partner nemá chuť na sex

mari304
5. okt 2014

Ahojte. Mam 23rokov,moj partner 37.Pozname sa 6a chodime spolu 3roky. Lubime sa,vychadzame spolu vyborne,planujeme sa vziat a.mat velku rodinu,ale mp nwma chut na sex. Predtym to bol "donJuan", aj preto som si na zaciatku davala nanho pozor,zaujimal ho iba sex..potom sme sa ale akosi skamaratili;s pratelstva bola laska a on bol prvy rok nasho vztahu stale rovnako "naruzivy" a mne to aj vyhovovovalo,ibaze po asi roku sa to zacalo menit, az sa mi potom priznal,ze castokrat nema vobec chut na sex. V poslednom case preberam iniciativu stale ja,inak by som sa snat ani nicoho nedockala (mozno raz,dva krat za mesiac ano ,ale mne to nestaci ☹) . Trapi ma to lebo sa necitim dostatocne "chcena". Ked sa v noci tulime,povie mi,ze to mu staci,ze tak je uplne spokojny,pricom mne uz isli hlavou rozne sexualne myslienky...Viem,ze aj jeho to trapi, velakrat sme sa o tom rozpravali,lebo na zaciatku som sa bala,ze je to mnou,ale on vravi,ze nie,ze neciti nic ani pri pohladne na ine zeny, ze volakedy masturbovaval skoro kazdy den a ze posledne 2r ho to ani nenapadlo.. Mysli si,ze je to stresom, v praci vsetko visi na nom.. Mala niektora/y z vas takyto problem? Ako sa mam spravat ja?

lyzzy
5. okt 2014

@mari304.... Každý máme nejaké sexuálne libido....a po istom veku to libido začne klesať

katarinamarkova
5. okt 2014

@mari304 nasla si si o dost starsieho partnera tak ta mohlo napadnut ze je pomaly vo veku, kedy hladiny testosteronu zacnu uz len pomalinky ci rychlejsie klesat.
velku rodinu? a chce to este stale aj tvoj partner?

sendy182
5. okt 2014

@mari304 vek 37 rokov je pre chlapa normálny na milovanie.......preboha ženy.... 😀 😀 😀 😀 .......ja by som sa zamerala na niečo iné.........skús sa ráno omrknúť či mu veď vieš čo myslím.....zdravému mužovi áno.....ďalej čo normálne veci ako tľapnutie po zadku....pozretie do výstrihu a pod......obyčajná pusa?.......objatia......ako fungujete tam.........áno máme rôzne libido.....chce deti aj on?

mari304
autor
5. okt 2014

@lyzzy
@katarinamarkova
Na testoch bol a testosteron ma praveze v poriadku.
Ano, je to prave on,ktory ju tak chce..

david1991
5. okt 2014

@mari304 To stary parobok na tebe :D

mari304
autor
5. okt 2014

@sendy182 ano viem co myslis 🙂 ..ano rano ma vzdy erekciu, aj ked sa ho dotykam, aj pri obycajnych ibjatiach a maznani obcas.. ale akoby "ho to uz netahalo k dalsiemu kroku"... nerozumiem tomu..aj som sa ho na to pytala,ze ci "mu to nevadi" ze to nijako nezakonci..povedal,ze volakedy to tak bolo,ze bol z toho uplne nervozny,ale ze teraz uz nie..(potom zase klesne a nic) ☹ ..chce 4deti..mne by stacili aj 3,aj 2 🙂..

sendy182
5. okt 2014

@mari304 môže sa skrývať aj choroba....prostata a pod.....mohol by zájsť k urológovi.....ja mám známeho a ten toho porozprával......veľa vecí sa dá liečiť len tí chlapi.....jeho vek nie je prekážkou......na milovanie......držím palce......chce to pochopenie....toleranciu.....a hlavne chuť riešiť........ 🙂

monkabr
6. okt 2014

@mari304 Nemyslim si, ze by to mohla byt nejaka choroba, ked mu to tam dole funguje normalne aj pri dotykoch, maznani. Skor to bude vytazenim, stresom, unavou... Skusala si zenske zbrane, nejake pekne podvazkove pradielko, eroticku masaz,...? 🙂
Poznam to sama, moj je tiez velmi vytazeny a mala som rovnaky problem. Ked mal v praci take volnejsie, kludne obdobie, vsetko bolo v poriadku. Ked tazke a stresujuce, problem sa vratil.
Co tak vyskusat nejake bylinky, afrodiziakalne, protistresove ? Mozem odporucit Macu, Rozchodnicu ruzovu, Tongkat Ali, Cnidium monnier alebo Mucuna Pruriens. Popozeraj na googli nieco o nich. Su to afrodiziaka, ktore aj zvysuju hladinu testosteronu a posobia proti stresu.
Mojmu som dala pit taky napoj z nich namiesany a musim povedat, ze je to ovela lepsie 🙂

vivinka26
6. okt 2014

@mari304 jednoducho sa mu už nechce. sem-tam sa premôže, ale nepotrebuje to tak často ako ty. čo s tým chceš robiť? zvykni si... občas ho "znásilni". on sa nezmení.

barborazilina
6. okt 2014

@mari304 Mala som rovnaky vztah a tiez mu stacilo maznat sa ... uprimne preplo mi z toho necitila som sa ziaduca a chcena ... skoncila som to laska nelaska ... nedokazala som pokracovat dalej a nelutujem ... nasla som si muza v pribuznom veku a zhodneme sa v posteli aj mimo nej ...

adri266
6. okt 2014

@mari304 mozno problem je v tom, ze su okukana . Spoznal Ta, ked si mala 17, poblaznila si ho, bola si pre neho mlade masko, a uz pomaly starnes a on straca zaujem .
Samozrejme, problem moze byt aj fyzicky, stitna zlaza, stres, problemy s prostatou, so srdcom, ale jednoducho aj hormony.
Takze ho pekne krasne posli na preventivku a on nech skusi doma vypnut.

mari304
autor
6. okt 2014

@monkabr dakujem velmi moc 😉 ..idem hned pozistovat a urcite vyskusam 😉

mari304
autor
6. okt 2014

@adri266 sexualny zaujem urcite ☹ ...ale "vraj" a ja mu verim,sa tak citi vo vseobecnosti,nie len pri mne... a nemyslim ale,ze by to tak bolo on mohol mat a predo mnou aj mal mladeho a vsakovakeho maska az az...len to ze mozno ho to bavilo ked mohol striedat..mozno mas pravdu..som uz okukana..☹

mari304
autor
6. okt 2014

@barborazilina tvoj prispevok ma trochu vydesil..samozrejme,tesi ma,ze tebe to nakoniec vyslo a si stastna po vsetkych strankach, ale ja som teraz tiez stastna,toto je jedina vec,ktora kusok chyba a zatial si nechcem pripustit,ze by som "to vzdala" pri "prvom probleme" a nechala ho..

adri266
7. okt 2014

@mari304 najprv vylucte zdravotny problem, a ak to nepomoze, tak hor sa za sexuologom.

barborazilina
8. okt 2014

@mari304 Asi som sa zle vyjadrila ja som bola skoro 9 mesiacov bez sexu ... nemam pocit ze by som mu nedala cas alebo som nebola trpezliva ale mam svoje hranice ...

katkabg
8. okt 2014

@adri266 sranda mj muz mmal 16 a ja 18,bola som jeho prva 😉 teraz on ma 27 ja budem mat 30 som 5 r.po jednom diuetadi cize postavu mam super o to nejde ale teda ja mam asi chlapaz inej planety ale ten moj uz ma furt chce a teda nemozem povedat ze som okukana,naopak stale mi hovori ze som prenho stale dokonala ba este viac ako pred tym 😀

maria1989
8. okt 2014

@katkabg chceš zablahoželať? 😀 😀 😀

emilia25
8. okt 2014

Jaj ja mam muza ktory ma 39rokov a ja mam 28 a funguje nam to rovnako.vek tam vobec aleze vobec nehra rolu.skor mozno ten stres.

katkabg
8. okt 2014

@maria1989 nie len som reagovala na to adri ze pisala ze si zrejme okukana....no tym to asi nebude....ze by si bola okukana,neviem neni pracovne vytazeny?Mozno to je skutocne vekovym rozdielom....mozno ani nie neviem cim to moze byt

maria1989
8. okt 2014

@katkabg žartujem... 😀 jasné, že keď niekto nemá chuť, nemožno ho nútiť

katkabg
8. okt 2014

@maria1989 ja si myslim ze ak je len tto zadrhelvo vasom vztah tak to neries az tak moc,ved vy mate uplne krasny vztah🙂

adri266
8. okt 2014

@katkabg ja som narazala na to, ze ak si ju zbalil kvoli veku, tak ked bude mat ona 30, nebude ho pritahovat. Je to ako s pedofilmi /nechcem tym povedat, ze nim je/, ale ak ma raz vyhraneny typ mlada 18tka, po 5 rokoch uz to nie je ono. Ak je toto pricinou, samozrejme.

mari304
autor
8. okt 2014

@katkabg @adri266 @maria1989 @emilia25 @barborazilina vdaka baby,za prispevky...my sme sa zase vcera a aj dnes pohadali koli tomu ☹ ... ale uz to asi pochopil,ze moja trpezlivost konci. ☹ ..napisal sexuologovi.. dufam,ze nam to pomoze a zvladneme to 😔

adri266
8. okt 2014

@mari304 to je super, ze si aspon priznava problem. Drzim prsty, aby ste to poriesili

mari304
autor
8. okt 2014

@barborazilina 9mesiacov..fu..chapem to..aj mne z toho prepina,az som agresivna,dnes som ho skoro "zbila" ked zase nic nebolo..sama sa nespoznavam,no moze to byt?! 😕

barborazilina
8. okt 2014

@mari304 Vies ja som sa snazila a myslela pozitivne ale nie som dokonala ... a ver mi ulavilo sa mi ... je to strasne na nic ta nenavadzam len ti hovorim co som zazila ja ...

1245
18. júl 2022

Ahojte baby mám tu tiež taký problém z mojim partnerom žijeme už 6 rokov od začiatku nám komplet fungoval nás vstach zrazu sa to zmenilo už len spíme spolu už 4 víkendy nemáme sex som zufala neviem čím to môže byť?🤷‍♀️je kamionista chodí domov len piatok večer, a keď príde tak je unavený a zaspí.,aj cez víkendy mám dve deti 11,a13 ročne keď sa ho spýtam prečo nechce sex bud sa vyhovori na deti alebo neviem aký problém je tam😥stále z mojej strany je že sa ho dotikam sexi pradielko mám a nič neprisposobi sa vôbec tak som to nechala tak nebudem sa vnucovať keď nechce. Viete čím to môže byť ?už ani sama neviem! podvádzať že má nepodvadza tvrdí mi to on, no len že verte či neverte 🤷‍♀️🤷‍♀️čo oči nevidia srdce neboli! Teraz čakáme spolu bábätko no a takú chuť mám v tehotenstve na sex no a on nič 😁🙊🤷‍♀️🤦‍♀️