Môj muž si vypisuje s bývalou partnerkou

27. máj 2021

Ahojte baby

Ide ma fakt vystreliť a ja neviem čo mám robiť 😭 sme spolu s manželom 17rokov a pred 13rokmi, si začal vypisovať dosť pikantne smsky s jeho bývalou, mala som podozrenie že sa spolu aj vyspali aj keď som dôkaz nemala a on samozrejme popieral. Prehltnúť som to nevedela a tak som sa s ním v tom čase rozišla. Od seba sme boli cca 8mesiacov a potom sme sa dali po dlhých rozhovoroch zase dokopy. Samozrejme že som mu vtedy povedala ze ak sa toto ešte raz zopakuje tak je môj odchod viac než istý a beriem so sebou aj naše dieťa. Aj sa zmenil do teraz bol ,,kľud,, žiadne vypisovacky nič. No posledné dni keď je doma stále pipa telefón, vraj kamaráti mu píšu no jasne hlavne že stále držal tak šikmo telefón aby som doň nevidela a keď som šla okolo tak rýchlo prepol 🤯😵 mame spoločný FB účet na ktorý ja ani absolútne nechodím a ani heslo neviem. No včera pridal story a debil mi ešte ukáže kto to všetko videl 🤯 a na konci som zazrela divný nick ktorý nepoznam tak som sa spýtala kto to je a on že ju pozná už dávno ale ja ju nepoznam že len nejaka známa to je 😭 moje lahodne oko si zaevidovalo nick tej ,,známej,, a vcera som ju našla na FB a je to ta ex 😖😖😖😭 plakať sa mi chce, a s manžela by som v duchu roztrhla ako žabu na milión časti aká som nanho nasrata 🤬🤬🤬 no a teraz otázka ako mu podám že o tom viem ? Viem to už od včera a mám odvtedy riadnu guču v hrdle, zle mi je od žalúdka. Ja fakt neviem čo mám robiť on o tom ešte nevie že ja to viem 🤬 ja by som si najradšej spakovala veci a isla kadelahsie ale žijeme dlhodobo v zahraničí a ja rodinu nemám takze nemám ani kam ist 🤯

baboobchod
27. máj 2021

Zato, že videla story, si s ňou musí vypisovať? Možno ti klamal kto to je lebo vedel, že ťa to zraní 🤷🏼‍♀️ Ale je možné aj to, že sú stále v kontakte. Táto elektronická doba je hrozná, radšej nevedieť... 🙈

autor
27. máj 2021

@baboobchod boli sme dohodnutý že jej už nebude nikdy písať a on jej pošle žiadosť o priateľstvo na FB ? Neverím že si nepíšu, naco by jej potom posielal žiadosť ? A ona mu ešte všetko veselo lajkuje idem grcat 🥵

simca06022011
27. máj 2021

No tiez neviem o com vies, ked si videla iba jej meno medzi ludmi, ktori videli jeho story. Ziadost o priatelstvo mohla poslat aj ona, vies kolko mam ja znamych na FB? ktorych som roky ani nevidela, ani nepocula, a s ktorymi si ani len nepisem na sviatky? Proste tam su :D
Ja ked tu citam tieto problemy, som stastna ze mozem chytit chlapov mobil a pozreit si co len chcem :D nemusim si vymyslat a namyslat a hned viem kolka bije. Preco sa ho neopytas, nech ti ukaze s kym si vypisuje a co.. do FB si preco nevypytas heslo, ked je spolocny? 17r ste spolu a skryvate si mobil ked ide druhy okolo? Lepsie ti je "ked ti je zle od zaludka", lebo nevies co sa deje? No chod grcat, z toho, ze si "namyslas" nejaku neveru alebo neviem co.. a ziarlis po 17r s manzelom na nejaku jeho ex.

autor
27. máj 2021

@simca06022011 nemohla poslať lebo to ma tak nastavené že sa nedá ani vyhľadať. Lenze on ma s tou ex ojebabral pred rokmi keď sme boli spolu a ja tehotná 😭 tak keď sme mali dohodu že ju nebude už kontaktovať a on toto ? Dnes mu vypláchnem žalúdok lebo sa neviem už strevovat ďalej ale ja som s ním skončila.

nttnnt
27. máj 2021

nechapem to s tymi nickmi ved na fb ma prevazne kazdy meno, tak ked pridal pribeh hadam si snad hned videla o koho ide ci what???? inac 17 rokov a on priposraty s ex ze si ju musi pridat na fb to je magor :D:D

baboobchod
27. máj 2021

Hlavne nerob unáhlené závery. Je s tebou a nie s ňou, ona je bývalá a ty súčasná. Každý ma nejaké tajomstvá, vypisovacky... ale jo, žalúdok mu treba vypláchnuť 🤣 A ona nemá dakoho? Pochybujem, že po 17 rokoch ešte sníva o tvojom mužovi 😁

simca06022011
27. máj 2021

Tak to mi je novinka, ze by sa niekto "nedal" vyhladat :D Ano pred rokmi... pred 13 ROKMI! Keby som isla chlapovi do FB teraz a robila dramu za kazdu zenu co tam ma, pritom 99% z nich ma rodiny a ani nevedia preco su priatelia na FB , 99% z nich byva v tramtarii... tak ma posle na psychiatriu. Ale tak opytat sa opytaj, za to nic nedas :D

hipuska
27. máj 2021

No a tá byvala je tiež v zahraničí? Že je možný aj osobný kontakt?

autor
27. máj 2021

@baboobchod nie nemá nikoho 🤯

autor
27. máj 2021

@hipuska
@simca06022011
@nttnnt baby nevedela som samozrejme o koho ide zapamätala som si nick ona tam nemá meno ale 4pismena 😖 ide mi hlavne o princíp kurna na kolenách s plačom ma prosil aby som sa k nemu vrátila , ja mu dam podmienku nech s tou puchtlou zruší kontakt a on ten kontakt vyhľadá po xy rokoch? Ako wtf? Inak ja nie som absolútne žiarlivý typ to skôr on ale ani dôvod nemá debil 🤬 a ďalšia vec je že mi včera oznámil že bude sťahovať kamaráta žije tu a ide spat na Sk a že pôjde s ním na 4dni na Sk. Na Sk chodime stále spolu možno raz do roka a on mi ohlási že si ide na 4 dni a ešte do mesta kde pani vyvolená býva. Tak spočítať si 1a1 viem

simca06022011
27. máj 2021

ale on ju moze mat na FB v priateloch xy rokov... a si fakt myslis, ze po 13 rokoch si skocia do naruce a pre nic ine na svete sa nebude trepat na slovensko len aby bol s nou?
A ako vies ze nema nikoho? pytala si sa jej?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. máj 2021

@simca06022011 nemá ja tam chodím 2-3 za rok keď chcem niečo pozrieť

autor
27. máj 2021

@simca06022011 teda nemá ju dlho v priateľoch 😁 a viem že nemá nikoho pozerala som si jej profil a jeden príspevok tomu naznačoval. Teda kamarátka jej pod fotku písala že by už bolo na čase si nájsť niekoho 🤯

autor
27. máj 2021

@elizabet173 nedá sa lebo musím robiť a voľno si viem vybaviť až v septembri. Mna z neho fakt ide u@ebat ako som písala ide o princíp. Ja tehotná na rizikovom v nemocnici a on si potrebuje zasuvat do bývalej ? Akože o com ? Nie, toto mu neodpustím. modré z neba mi sľuboval že ju vymaže a už nikdy jej nenapíše ani nič a teraz toto. On vie veľmi dobre aká som, nenavidim faloš a klamstvá a toto bol u mna strop ze som vobec odpustila.

annamarin
27. máj 2021

Hmm no keď ide zrazu na 4 dni do toho mesta, kde dotyčná býva, tak to je dosť podozrivé.

autor
27. máj 2021

@annamarin ved to, ide ma udrbat 🤬

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuziiiii
27. máj 2021

odisla by som od takeho keketa . jasne a naco by isiel inac na SK ... isto si chce vrznut s tou pp

yvfkfk
27. máj 2021

Uplne toto chapem. To je typ muza, kt. z teba bude robit este hlupu. Pochybujem, ze ide iba stahovat kamosa. Tebe chyba dovera voci nemu, po tomto sa tazko veri niecomu.

autor
27. máj 2021

@elizabet173 my už dieťa mame väčšie 😉 ale na ten mobil sa mu veru dnes pozriem

autor
27. máj 2021

@zuziiiii ved to ma napadlo hneď že aká náhoda to je 🤬 ver že keby mám ist kam tak som tu už neni dávno

nttnnt
27. máj 2021

uz chapem...no pekny chuj co si napisala ze si vtedy bola v nemocnici na rizikovom a on si isiel pichat byvalu....potom sa ti plazil pred nohami aby si ju zase co pridal po rokoch na fb???!!!...no fakt chudak, to je fakt uroven tak sa ti necudujem ze mas nervy ked ju opat vyhladal a v podstate to co ti na kolenach sluboval v pohode porusil....

autor
27. máj 2021

@yvfkfk presne ako si napísala ale teda po tolkychto rokoch ma to nasralo veľmi a on veľmi dobre vie čo bude keď na to prídem. Tak to beriem tak že on už rozhodol a to sme budúci rok chceli otvárať firmu no môžem sa na to vysrt

leskovael
27. máj 2021

No veď keď máš takéto podozrenie tak mu povedz nech ti ukáže mobil a popozeraj si či si píšu alebo nie.. Chod na fb účet ved je váš spoločný tak mu povedz ked budes pri ňom, nech ti dá heslo, že sa chceš prihlásiť a hneď, nie tak že on najprv niečo pomaže a potom ti dá heslo a máš odpoveď do pár minút

autor
27. máj 2021

@nttnnt ved to ma tak série, a to mal fakt čo robiť aby som sa k nemu vrátila ako som písala 8mesiacov sme boli od seba. Keď mu to stojí za to, najradšej by som mu pobavila veci a poslal ho k nej na Sk

autor
27. máj 2021

@leskovael a ako to je s tými utajenými správami nevieš náhodou ? Čítala som o tom že sa to da ale ja sa do toho fakt nerozumiem

leskovael
27. máj 2021

Netuším, nepoužívam také veci.. Ja by som to urobila vtedy, ked mu stále pipe mobil, keby som mala nejaké podozrenie tak rovno vtedy nech mi ho dá že chcem vidieť s kým si píše lebo mu neverím, budeš priamo pri ňom, tak tam si neviem predstaviť priestor nato, aby niečo schovaval..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leskovael
27. máj 2021

@elizabet173 si sa sekla 😁