Môj muž mi klame

31. júl 2024

Viem, že mi môj muž klame, ale stale to zapiera. Už neviem ako na neho, on je schopný prisahať aj na svoje deti, pritom viem, že klame. Potom, už keď mám dôkaz, (párkrát sa to stalo iba, zo všetkých jeho klamstiev), že klame, tak sa prizná, ale stále sa vyhovorí, že mal na to dôvod. Cítim a viem, že je v tom iná žena, len neviem ako mu to dokázať. Jeho život je o klamstve a pretvárke a neskutočne sa pretvaruje pred niektorými ľuďmi, aký je super človek, aký je s nimi kamoš, pritom viem, že za ich chrbtom robí nepekné veci a ubližuje im….myslíte, že aj ku mne je taký?

kristinapetronela
31. júl 2024

Áno sú taki ľudia ... Falošný ,zlý človek ak ohovára ... Preč od takého .veľa ľudí nevie čo robí preto sa s ním bavia ale ty ak v tom nechceš žiť tak odíd

lenka.25
31. júl 2024

Neviem či pri takomto človeku potrebuješ dokázať ,že je v tom iná žena . Je to toxický tvor a toho sa treba iba zbaviť .

sissy27
31. júl 2024

a prečo mu potrebuješ silou-mocou dokazovať, že klame? veď on to veľmi dobre vie... a ty, ak ti život s ním nevyhovuje, tak sa proste rozveď, na to netreba dôkazy.

zuzana9393
31. júl 2024

Ty vieš,že klame aj on to vie. Čo chces komu dokazovať?

pribinak
31. júl 2024

Veď nepotrebuješ dôkaz na to aby si od neho odišla. Odísť sa dá aj pre nedôveru nielen pre neveru

martinmmartin
31. júl 2024

To prisahanie mate obidvaja ako taky rodinny folklor. Vychadza to na 90% tak preco by to nerobil? On Si zaprisaha a ma pokoj a ty sa mozes ist past.

miska_kal
31. júl 2024

mna normalne udivuje, ako zeny dokazu existovat s takymi ludmi. ak by ma niekto takto permanentne klamal, tak by som ho poslala akurat tak kadelahsie. ved to sa neda zit s takym clovekom. hroza.

kamatopo
31. júl 2024

Nohy na plecia a utekaj. Alebo chceš naďalej riešiť takéto otázky aj keď odpoveď dobre vieš 🤣😉.

januska12323
31. júl 2024

Na rozvod dôkazy nepotrebuješ.

danica2711
31. júl 2024

máte skvelý vzťah, on ťa klame = nezáleží mu na tebe, ty ho podozrievaš = neveríš mu, načo chcete v tejto idylke pokračovať?