Môj manžel je cudzinec a som s ním šťastná

maminkaat
10. aug 2016

Ahojte baby mam otazku ktora mate muza cudzinca a odkial moj je z Bosny som velmi stasna nasla som v nom najlesieho priatela a lasku ☺

maminkaat
autor
10. aug 2016

Ake mate skusenosti mi mame krasny vstah ale som zvedava ako to klape druhym medzinarodnym vstahom ☺

natalysb
10. aug 2016

@maminkaat nemam cudzinca ale zijeme v Nemecku a vsetci mu hovoria ze je Albanec ale je Slovak ktoory dlhe roky zije v Nemecku. Ale vnimam ho ako Nemca a laska na 1 pohlad 😘 takze vela stastia nech Vam ro vydrzi

maminkaat
autor
10. aug 2016

@natalysb dakujem podobne aj u nas to bola laska na prvy pohlad my sme sa zoznamili cez net skoro rok sme si pisali a potom prisiel zamnou do rakuska po 3 mesiacoch sme si povedali ano 😘

obsadenemeno
11. aug 2016

@maminkaat aj moj je cudzinec, a klape nam to uz 9 rokov ako manzelom.... zoznamili sme sa v Londyne 🙂

ingelika78
11. aug 2016

Aj moj manzel je cudzinec (Australia), zoznamili sme sa v Londyne.

tyelde
11. aug 2016

Snúbenec je švéd...ale ja mám aj otca cudzinca tak mi na tom nič neobvyklé nepríde 😀

madeline1
11. aug 2016

ja som sa zalubila do cudzinca 🙂 no nemame na seba ani kontakt :D asi sa budzuci rok vratim na dovolenku do rovnakej destinacie 🙂

zavana
11. aug 2016

@maminkaat to je krásne vidieť že sa dá si nájsť aj priateľa a manžela cudzinca. Myslím si že niektorí sa vedia o veľa lepšie k ženám chovať ako slováci, viac si vážia ženy aj keď ja mám dokonáleho muža a je slovák🙂 Držím Vám palčeky aby ste dlho, dlho boli takýto zaľúbení

stanulienkat
11. aug 2016

Vies, je to cudna otazka. Vsetky narodnosti su len ludia a to, ci to medzi nimi klape nie je otazka len narodnosti. Je to otazka vychovy, mentality, tolerancie atd...... Napis sem za 12-15 rokov a potom povedz, ze ti to klape. Neviem kolko ste spolu, ale po dvoch rokoch sa neda povedat, ze jeeeeej ako sa lubime, ved je to samozrejmee, ze po takej kratkej dobe ten vztah funguje. Treba sa pochvalit po xxx rokoch.

maminkaat
autor
11. aug 2016

V to pevne verim ze nam to vydzi prezili sme si za tu kratku dobu vela obe rodiny boli proti potom sme prisli o babo potom sme ostali bez prace a skoro na ulici ale chvala bohu karta sa obratila nasli sme pracu ja som kratko nato otehotnela neplanovane kupili sme byt tak v ktorom sme teraz 3 mesiace tak dufam ze uz bude len lepsie a teraz uz pozerame len dopredu nase rodiny pochopili ze asi k sebe potrime trvalo to dlho ale teraz je to uz fajn ☺

katkabg
11. aug 2016

@maminkaat ajoj ja som uz 11rokov stastne vidara za Bulhara 😀

katkabg
11. aug 2016

@stanulienkat ja som 13 rokov s muzom z toho 11 rokov vidata 🙂 ked sme sa zoznamili ja som mala 18 a on 16 a bola som jeho prva.Dnes mame skoro 7 r.dcerku a zijeme uplnev pohode 🙂 cize da s rym pochvalit aj po par rokoch 🙂

maminkaat
autor
11. aug 2016

@katkabg tak to je krasne blahozelam a zijete na sk ci ?

katkabg
11. aug 2016

@maminkaat od roku 2005 zijeme v Bulharsku 🙂 kupili sme dom v jeho dedine a tam sme aj ostali 🙂

katkabg
11. aug 2016

@maminkaat aj moja mama na zaciatku ze Bulhaaaar?Preboha len to nie 🙂 a dnes ho lubi hadam viac ako mna 🙂 a to nevravim ze som sa knemu prestahovaa po mesiaci jak sme sa zoznamili 🙂 takze ano da sa 🙂 ja to uz ani neberiem ze som v cudzine alebo daco take,som tu ako doma 😀

maminkaat
autor
11. aug 2016

@katkabg to je parada mi zijeme v rakusku tu sme pred par mesiacmi kupili byt a ak budeme zivi a zdravi tak sa dockame aj dochodku ☺

katkabg
11. aug 2016

@maminkaat hahaha toto zivi zdravi pouzivaju aj bulhari.Inak vas a nas jazyk su si dost podobne 🙂

maminkaat
autor
11. aug 2016

Ja tiez teraz v septembri ideme k svokrovcom najprv sme sa nemuseli teraz sa nevieme dockat sokra je uzasna a mna prijali ako svoju ☺

jahodnicka
11. aug 2016

Muj je nemec🙂

katkabg
11. aug 2016

@maminkaat krasne 🙂 aj ja som mala uzasnych svokrovcov ;( no o tom tu nechcem pisat.Vaz si ju velmi 🙂

stanulienkat
11. aug 2016

@katkabg no ved tak som to aj myslela. Zase 13 rokov je dost pekna doba. Par rokov som mala na mysli 1-2 roky. To su zalubeni este skoro vsetci.

maciatkolulu
11. aug 2016

@maminkaat a deti uz mate, ci si uzivate este slobodny, bezstarostny zivot 😉

madeline1
11. aug 2016

@zavana presne tak!

nela1916
11. aug 2016

Ahoj!

Ja som mala vzťah s cudzincom a dopadlo to katastrofálne. Veľmi, ale naozaj preveľmi sa u nás prejavili kultúrne rozdiely a aj rozdiely v svetonázore. Tiež som vnímala, že tamtí sa k ženám vedia lepšie správať (a nijaká tá klasická slovenská rezervovanosť a skrývané emócie, zdal sa mi oveľa viac bezprostredný a priamočiary), no časom sa prejavili rôzne povahové hrôzy a maniére, aké som prezmenu u slovákov zatiaľ neobjavila. No ja to beriem tak, že podobný nesúlad môže nastať aj v prípade, keď sa napr. Bratislavčan zamiluje do ženy z východoslovenskej dediny, tiež sú to kultúrne rozdiely ako hrom. 🙂 Takže si myslím, že dôležité je, aby dvaja spolu chodili dostatočne dlho, kým napr. vstúpia do manželstva, a aby sa tí dvaja naozaj poriadne spoznali, ak to klapne aj potom, tak je to naozaj fajn.

madeline1
11. aug 2016

@maminkaat drzim palce! 🙂

hrehusa
11. aug 2016

@maminkaat vyzaruje z vas ta laska 😉

katkabg
11. aug 2016

Ako ano tiez si myslim ze jedno ci cudzine ci slovak...hlavne je aby si rozumeli 🙂 mozno ma teraz napadnete ale ja by som nechcela moslima,nieze nieco proti nie kazdy je zly ale nevedela by som sa preorientovat na tu ich kulturu.

madeline1
11. aug 2016

@nela1916 ja si nemyslim, ze je nutne dlho randit a potom sa vydat. ak su ludia dostatocne vyzrety, moze to vydrzat aj po kratkej znamosti. dokonca si myslim, ze taka ,,blazniva" laska je castokrat krajsia, ako skusat nieciu lasku a 10 rokov spolu chdit, potom este 5 preistotu byvat a potom si mozme slubit lasku az PO hrob :D

maminkaat
autor
11. aug 2016

@maciatkolulu ahoj mame spolu krasneho polrocneho synceka ☺

maminkaat
autor
11. aug 2016

@katkabg moj mus je moslim ale pasivny ja som som krestanka a nejak nam to nevadi viera nije podstatna aspon u nas ☺