Môj ex nenávidí svoju dcéru

blahowoman
16. jún 2014

Ahojte maminy. Ja mala dnes súd o výživné s mojim ex, ktorý ma s dcérou zákaz styku...(to je na dlho) je v stave, kedy akurátne s drahou stavajú dom ( pričom je písaný na niekoho iného aby nemal žiadnu nehnuteľnosť) klasika sviniara.... ale o čo ide. Dnes sa bil o to, že on viac, ako o 10€ na dcéru nedá, že on nemá....pritom sam povedal sudkyni, že sa bude radšej starať o deti svojej drahej, ako o svoje decko.... No ale poďme k veci... Vyšli sme zo súdnej siene a on mi zadrel toto citujem- , JA SA OTCOVSTVA NEVZDÁM , LEBO SOM SANDRIČKE PRIPRAVIL TAKÉ DEDIČSKÉ PREKVAPENIE, ŽE SA Z TOHO POSERIETE, TO ABY STE UŽ ZAČALI ŠETRIŤ!!!! ,, A Ko.ot sa mi rehotal do tváre! Tak mi povedzte, čo sa svinstvo ten hajzel na ňu chce našiť???? Dcéra má 10r a ja neviem, či to sú iba jeho trápne vyhrážky, alebo mám dcéru nejak právne ochrániť.

oslo1
16. jún 2014

Keby doslo k najhorsiemu, tak dcera sa moze vzdy dedictva zriect.

adka1978
16. jún 2014

Ak by aj chcel nieco zle nasit, nejake dlzoby alebo pod.tak ma smolu, ona moze dedicstvo odmietnut. Je to ale chudak sprosty.

svetluska82
16. jún 2014

@blahowoman podla mna trápne vyhrážky. Moj ex je zadlženy pouši a tiež som zisťovala, či náhodou, synovi neostanu len dlhy. Ale dedičstva sa može vzdať. Inak poriadne trápne reci vedie. 😠 Keby radšedj sporil dcerke na start do dospelosti.

majka99999
16. jún 2014

@blahowoman ano, ako pisu baby, dedicstvo sa da odmietnut, aj keby dlzil milion eur, ona nie je zodpovedna za jeho zivot... inac je to fakt ubohy debil. ☹

blahowoman
autor
16. jún 2014

@svetluska82 on? kdeze! na jej osobu sa vyjadroval cely cas akoby bola totalny odpad. pritom je to jedno skvele a sikovne dievca. V skole same jednotky, takze ma byt na co pyšný! ale on radsej povie ironocky, ze sa poserieme z toho, co ju caka ☹.

titkovamiriam
16. jún 2014

U nas podobne a to deťom neplatí vyživne uz 17 rokov ☹ ,keby mali zdedit jeho dlhy ani tri domy by nestačili...

svetluska82
16. jún 2014

@blahowoman kasli na neho, vypusť to z hlavy....

titkovamiriam
16. jún 2014

@blahowoman moja vôbec sa netráp ja som starších vychovala aj bez takehoto hajzla aj ty to zvladnes a urcite si najdes aj super chlapa do dalsieho života 🙂

blahowoman
autor
16. jún 2014

@titkovamiriam ja uz mam. s tym debilom som uz 7,5 roka rozvedena, a uz som 2r vydata na novo a mam uz aj 2r syna. Teraz mam doma cisty poklad chlapa. Viete mna neserie, ze on stavoa dom, nech ma aj 3. je mi jedno o koho sa stara, ale mne ako matke strasne ublizilo to, ze sa o dcere vyjadroval, akoby to bola nejaka handra...pre mna je to krivda a ja sa za moje deti bijem ako lev! keby nieco trepol na moju osobu, tak sa mu zasmejem do toho jeho prepiteho xichtu, ale nech si neotvara hubu na moju dceru.

lulu369
16. jún 2014

@blahowoman je to úplný DEBIL a nie otec. Ako píšu baby vyššie, dedičstva sa dá zrejcť...teš sa s toho akú máš šikovnú dcérku a nezaťažuj sa nad primitívom akým je tvoj ex, pretože za to nestojí.

kaktusik007
16. jún 2014

@blahowoman pohoda, o nic nejde. Je to kreten. A dcera ma pravo dedicstvo odmietnut, takze dlhov sa fakt neboj ;)

titkovamiriam
16. jún 2014

@blahowoman jaj tak to fakt debil....tak to je dobre že maš oporu a to ho možno serie....že možno toho druheho ma dcera radsej ako jeho!!!!

lulu369
16. jún 2014

@blahowoman ...tak tam je pes zakopaný - on žiarli, že sa máte s dcérkou lepšie ako ste sa mali s ním 😉 a s toho čo si napísala typujem, že dcérka ma s terajším manželom dobrý vzťah, lepší ako s tvojim ex a to bude príčina, prečo je taký aký je a má "prisilné" reči...

blahowoman
autor
16. jún 2014

@lulu369
@titkovamiriam Moja dcera uz nechce mat priezvisko ex, chce mat nase, a on vie aj o tom, ze môjho terajšieho manžela vola ocino a jeho vola menom.

titkovamiriam
16. jún 2014

@blahowoman tak to nech ju netrapi ,vysvetli jej že to len tak nejde a hotovo moji chlalani si tiež nehali jeho priezvisko hoci po 18 si ho mohli zmenit,na mene nezaleží 🙂

25daniela
16. jún 2014

@blahowoman na dedicstvo sa mozete viete co... slusne povedane odmiernut a kedze ma zakaz styku, mate aj pokoj od neho... vybavit co najvyzsie vyzivne a dovidenia... neexistuje pre mna. Ja to vidim tak.

dossy
16. jún 2014

to kde chodite na takychto LOSEROV !!! pana beka.. rezat takychto..kde sa berie tolka nenavist k dietatu ... to je mega chore ... fuj

norwayka
16. jún 2014

pockaj, ak sa mu vy raz zasmejete do ksichtu, ked dcera bude europoslankyna, vedkyna, alebo slavna herecka. na, ty hajzel. zozer si ten dom, aj dva. a najlepsie bude, ked ho nevlastne deti on pripravia a on skonci ako homlesak a zdechne 50rocny. aj toto moze byt realita. karma is a bitch a najde si kazdeho. skor ci neskor.

blahowoman
autor
16. jún 2014

@25daniela aj u mna je to tak...bojujem za co najvyssie vyzivne,ale on nemieni dat viac ako 10€ navyse. to znamena, ze teraz plati 120€ a max da 130€ ja chcem 150€. Sudkyna nerozhodla, dala si 3tyzdne na rozmyslenie, kolko mi prisudi. Vobec neprihliadala na to, ze stavia dom! furt trepala, ze v zmluve ma mzdu v HRUBOM 350€ . No ktory chlap by za tolko siel robit. Ciste klamstvo!

blahowoman
autor
16. jún 2014

@dossy slepota moja v 17 tich ☹ pred 12rokmi.

blahowoman
autor
16. jún 2014

@norwayka uzasne napisane- verim v to, ze raz sa mu nie ja, ale dcera vysmeje do xichtu az bude plakat.

lulu369
16. jún 2014

@blahowoman no neviem ako to funguje, ale pokiaľ je tvoj ex taký aký je a má zákaz styku s dcérkou, tak si myslím, že súd by vyhovel aby mala dcérka priezvisko po terajšom manželovi...

blahowoman
autor
16. jún 2014

@lulu369 idem to riesit hned, ako sa ukonci vyzivne. Tiez si myslim, ze mi sud vyhovie v zmene jej priezviska, nakolko on ma zakaz styku.

dossy
16. jún 2014

@blahowoman drzim ti moc palce... kazdy ukaze svoju pravu tvar po case .. a bud si stastna alebo nestastna.. kazdopadne si mudrejsia a vies co je pre vas najlepsie ! Zamrazit spomienky a zit len pre vasu buducnost... drzimpalce 🙂

evitka83
16. jún 2014

@blahowoman len tak btw, cokolvek by po nom zostalo ako dedictvo tak polovicu toho dedi aj jeho nova zena na poly s tvojou dcerou (pokial nemaju deti, ale v takom pripade, by sa menil iba podiel, ale nie predmet dedicstva ako takeho), takze akekolvek prekvapenie by chystal, polovicu z toho by si "odsrala" jeho zena, takze az tak velmi by som sa nebala. Neda sa urobit nieco take, ze niekomu odkaze len majetok a niekomu len dlhy.
Akurat je to debil. Osobne podobneho poznam, zial mam polovicu jeho DNA. Ale meno som si tiez zmenila.
Nerob si z toho, tazku hlavu v podstate Vam nic nemoze. Mohol, by sice tvoju dceru vydedit, ale aj to je napadnutelne...

dossy
16. jún 2014

@norwayka no ale je to tak ..jednoducho a proste ! ale taky sedlacky loseri nevedia co je karma a to je na tom ta sranda...

tilda
16. jún 2014

@blahowoman on je chory! Podrz dceru,ani nech sa to nedozvie... chapem ta,zabila by som ho...fuj...ale neboj,na kazdeho dojde...bude velmi prekvapeny

jahodka8
16. jún 2014

@blahowoman Ničíš si nervy, prenáša sa to na dcéru. Chce ublížiť tebe a vie, že na teba ti nadávky nevadia, tak kydá na dcéru. Niekto ho v tom musí podnecovať, možno jeho nová žena. Niektorí muži sú strašne ješitní, závisí aj ako bol z domu vychovaný, aké ste mali manželstvo po narodení dcéry. Od takého by som možno ani výživné nechcela, závisí v akej situácii.

titkovamiriam
16. jún 2014

@blahowoman a tak ak ma zakaz styku to mozno pojde rychlejsie som si to nevsimla ,to si mala teda riešit prve lebo zbytocne sa natahujes o vyzivne,ak ho zbaviš otcovstva už nebude musiet platiti ani cent

blahowoman
autor
17. jún 2014

@titkovamiriam otcovstva ho zatial zbavit nechcem,lebo ked sme sa rozviedli pred 71
,5r tak mi na krku nechal pozicku 8tis €. Zene na materskej. Dcera mala 2r! Takze ja si povedala,ze bude platit na dceru a to mu ja neodpustim! Moj novy manzel ju osvojit chce,ale tym padom by sme prisli o peniaze. A ked ma teda na dom ktory stavia,na frajerku a jej dve deti ktore s nimi budu zit (chudata) tak nech ma aj na moju dceru! Neodpustim mu to!!!!